škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En Yuksek Km A7

samnoy · 63 · 18561

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı samnoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba, ben 38.000 km yi devirdim su an icin gec mars alma sorunu ve on takim gicirti sesinden baska bi sorun yasamadim daha yuksek km yapan ve karsilastigi sorunlari arkadaslar paylasirsa bize yardimci olur, cok tesekkurler,

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samnoy;483097
Arkadaslar merhaba, ben 38.000 km yi devirdim su an icin gec mars alma sorunu ve on takim gicirti sesinden baska bi sorun yasamadim daha yuksek km yapan ve karsilastigi sorunlari arkadaslar paylasirsa bize yardimci olur, cok tesekkurler,
İyi km yapmışsınız. Yolcu mahallinde tıkırtı/gıcırtı durumu nedir?
Aracın modeli tam olarak nedir? (elegance mi ambition mu)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
32.000 de ön takım z rotum garantiden değişti ama ön takım be göğüsten tıkırtılar gelmeye devm ediyo

Çevrimdışı samnoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac 2013 elegance TDI DSG, sag taraf on takim gicirti tikirti sesi var ama bir turlu bulamadim. Acaba Z rotu olabilirmi bilmiyorum. Donuslerde hafif bir cukur girildiginde geliyor. Yolcu mahallinde herhangi bir ses yok gayet normal, ama gicirti tikirti cok sinir bozucu hemde cok:(

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samnoy;483104
Arac 2013 elegance TDI DSG, sag taraf on takim gicirti tikirti sesi var ama bir turlu bulamadim. Acaba Z rotu olabilirmi bilmiyorum. Donuslerde hafif bir cukur girildiginde geliyor. Yolcu mahallinde herhangi bir ses yok gayet normal, ama gicirti tikirti cok sinir bozucu hemde cok:(

Lambur lumbursa ondandır benimde sağ ön z rotuydu ikisini de grantiden değiştirdiler

Çevrimdışı samnoy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arac 2013 elegance TDI DSG, sag taraf on takim gicirti tikirti sesi var ama bir turlu bulamadim. Acaba Z rotu olabilirmi bilmiyorum. Donuslerde hafif bir cukur girildiginde geliyor. Yolcu mahallinde herhangi bir ses yok gayet normal, ama gicirti tikirti cok sinir bozucu hemde cok

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde 26.000 km de ve iç trim sesleri deli ediyor. Bir de bazen geri viteste giderken garip bir uğultu geliyor çözemedim

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;483109
Benimde 26.000 km de ve iç trim sesleri deli ediyor. Bir de bazen geri viteste giderken garip bir uğultu geliyor çözemedim

Geri giderken o ses benim aracta da oluyor bazen. Balata surtme sesi olabilir diye dusunuyorum. Su an aracim 34500km de. Ic trim sesi pek yok. Masallah on takimlar falan da gayet saglam. %90 sehir ici ana yollar ve uzun yolda ozellikle otobanda yol yaptigim icin sanirim.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turboordek;483116
Geri giderken o ses benim aracta da oluyor bazen. Balata surtme sesi olabilir diye dusunuyorum. Su an aracim 34500km de. Ic trim sesi pek yok. Masallah on takimlar falan da gayet saglam. %90 sehir ici ana yollar ve uzun yolda ozellikle otobanda yol yaptigim icin sanirim.

Benim de ön takımlar sağlam çok şükür.. Benim çoğunlukla uzun yol 5 aylık daha araba :) O uğultu garip bi uğultu adamın sinirini bozuyor gerçekten.

Çevrimdışı tuncay52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracim 37000 km de elegance manuel vites torpido sesi var ancak on takımda problem yok arkadan tumseklerden geçerken tak diye bir ses geliyor ancak servis bulamadı birde aynalar açılıp kapanırken ses yapıyor onunda sözünü aldık değişecek genel olarak iyi memnunum

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaliper içinde pabuçlar oynuyordur, eski cliomda ve komşumun fluance de bu nedenle ses olmuştu,

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
11 ay olmadı alalı. 42.000 km'de. Cruise control kolu ve far yıkama garantiden değişti. Tümsek geçerken ön takımdan gıcırtı ve aynaların gıcırdayarak kapanması sorunu bende de var. 45 bin bakımında söyleyeyim.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali_firattr;485699
11 ay olmadı alalı. 42.000 km'de. Cruise control kolu ve far yıkama garantiden değişti. Tümsek geçerken ön takımdan gıcırtı ve aynaların gıcırdayarak kapanması sorunu bende de var. 45 bin bakımında söyleyeyim.
Vay Maaşallah, iyi km yapmışsınız.
CC kolunda ve far yıkamada ne gibi sorunlar yaşamıştınız peki?

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;485708
Vay Maaşallah, iyi km yapmışsınız.
CC kolunda ve far yıkamada ne gibi sorunlar yaşamıştınız peki?

Cruise control ü açtığımda turuncu bir uyarı yanıyordu ve çalışmıyordu. Bazen de çalışrken kendi kendine (düz yolda) hızlanıyordu ve set ettiğim değer birer birer artıyordu.
Far yıkama kapağı tam yerine oturmuyordu, pompa değişti.

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Her hafta ankara istanbul gidip geldim 9 ay boyunca. Km ondan yüksek.
Eski honda civic ile yapsaydım aynı yolu en 5 milyar fazla harcayacaktım benzine.