škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En Yuksek Km A7

samnoy · 63 · 18479

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavıcnc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34kadir24;495643
65.000 km oldu. 2 sorun var 1.si araba çalışmıyorken 10 dakika radyo açık kalınca akü zayıf sinyali veriyor. 2.si ise bazen camı kapatırken cam en üst noktaya geldiğinde otomatik aşağıya atıyor.

fitiller zorladığı için sıkışma önleme sistemi devreye giriyordur

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 34kadir24;495643
65.000 km oldu. 2 sorun var 1.si araba çalışmıyorken 10 dakika radyo açık kalınca akü zayıf sinyali veriyor. 2.si ise bazen camı kapatırken cam en üst noktaya geldiğinde otomatik aşağıya atıyor.

Forum kuralları gereği öncelikle "Tanışma" bölümünden kendinizi tanıtınız; aksi takdirde üyeliğiniz silinecektir...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı alper32

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
A7 kasa ile 30-40 bin km ye ulasan arkadaşlar araçla ilgili izlenimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Konuyu güncel tutalım

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 kasım 2014 çıkışlı 16000 km deyim.

Çevrimdışı D.Topçu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Camlar ıslakken tek dokunuşla açma kapama özelliği çalışmadı 2 kez başıma geldi bundan dolayıda anahtardan diğer camları açıp kapatamadım, bi süre sonra geçti, ilkinde birkaç saate geçti ikincisinde de zorladım açtım sonuna kadar tekrar basılı tuttum kapatırkende aynısını yaptım düzeldi, araba daha 5500de ilk olduğu zaman 3000deydi.

Çevrimdışı Elemental

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
13 mayıs 2015 te alındı şu an 12bin km yi geçtim. Gacırtı gucurtular başladı. İnip binerken gacırdamalar frene basarken gucurtular ve yan aynalar açılıp kapanırken sesler. Bir de bozuk yolda dsg şangırtısı.

1.2 tsi dsg elegance

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu başlığa bakıncaya kadar bi ben çok kilometre yapıyorum sanıyordum, millet geziyor maşallah, Nisan 2015 , şuan 17500kmdeyim. Dikizler kapanırken kıtırtı geliyor, sağ yolcu koltuğunun orada bir trim sesi başladı ama bakamadım daha...

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynaların gıcırdama sorunu kronik sorunlar listesinde yerini alacak anlaşılan.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracım şubat 2014 çıkışlı ve 24000 km 'de dort sefer sunroof temizliği yapıldı. Ön takımlar sesden dolayı yağlandı, vites topuzu zerindeki parlak kısımdaki dökülmeden dolayı vites kolu değişti ve şu anda da sağ aynada katlanırken tak diye bir ses geliyor. Bunların dışında ufak tefek trim sesleri var.

Çevrimdışı kbtumt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2014 Mayıs çıkışlı 40000 Km'de, sadece orta havalandırma ızgarası, kromların dökülmesi sebebi ile komple değişti ancak tekrar dökülmeye başladı, araç içi kromlar sanırım başımıza iş açacak. Son 1 aydır çok nadir olsa da kalkışlarda sürtme sesi gelmekte. And Oto/Eyüp usta debriyaj balatasıdır zamanla geçer dedi, şu an bi sıkıntı yok ama inşallah ciddi bir sıkıntı çıkmaz. Yukarıda arkadaşların bahsettiği ayna gıcırtısı bende de var.

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
2015 nisan da teslim aldım şuan 12000 km de sadece bolero ekranda takılma yaşadım onuda servis garanti dahilinde değişti.

Çevrimdışı tycho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 tdi dsg 68.000 km ile sanırım rekor bende :)

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
02.01.2014 trafiğe çıkışlı 1.6 dsg elegance şuan 16.000 km civarında normal bakım ve kaza dışında servise gitmek gerekmedi.Çok şükür herhangi bir şikayetimiz yok.

Çevrimdışı Elemental

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kcan;531277
02.01.2014 trafiğe çıkışlı 1.6 dsg elegance şuan 16.000 km civarında normal bakım ve kaza dışında servise gitmek gerekmedi.Çok şükür herhangi bir şikayetimiz yok.

Hocam yanlış anlamazsanız bişey sorcam. Aracı almışsınız 1.5 seneden fazla olmuş fakat 16bin km yapmışsınız sadece. Bu kadar az bineceğinizi tahmin edemediğinizden ötürü mü dizel aldınız yoksa başka bir sebebi mi var? Veya ben mi çok biniyorum acaba. Mayıs 2015te aldım şu an 13bin km. 1.2 tsi dsg. Belki de benimki anormaldir. Dizel alsaydım keşke dedim sonradan ama fiyatlar malum. Aradaki farkı 100bin km ye hatta 120bin km ye kadar amorti etmiyor. O zamana kadar Allah kerim..