škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Plazma aldım ama...

Ziyaretçi · 46 · 16878

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Teknolojinin sonu yok. En iyisini alsan bile 1 ay sonra yenisi çıkıyor. Herhangi bir arıza vermezse en iyisini almışsın demekdir. Geriye güle güle kullanmak kalır.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın
Ben 5 yıl önce 2300 TL fiyatla Sony 26" LCD aldım. Eve gelenler hangi anten ile çalışyor diyor HD uydu var desem inanacaklar. Sadece 10 TL olan kılçık anten ile çalıştırıyorum. Şu an satışta olan ve kağıt üstündeki özellikleri benim cihazdan üstün olan birçok cihazdan hala daha iyi. Verdiğim parayı ödedi sayılır.

Bence marka çok önemli, kağıt üstündeki özelliklere aldanmamak lazım.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2009, 08:43:22 Gönderen: agasarca »

Çevrimdışı ugurbey33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun bizdede sony bravia var fena değil. Ama en çok hoşuma giden samsung sizin tv'de varmı bilmiyorum ama samsunglardaki USB giriş portu ve internet olayı aşmış birşey.
PuG 307

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurbey33;42992
Hayırlı olsun bizdede sony bravia var fena değil. Ama en çok hoşuma giden samsung sizin tv'de varmı bilmiyorum ama samsunglardaki USB giriş portu ve internet olayı aşmış birşey.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor, 5 yıl önce bilgisayarlarda bile 2 tane USB giriş olunca lüks sayılabiliyordu:)
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2009, 09:59:07 Gönderen: agasarca »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: agasarca;42986
Güle güle kullanın
Ben 5 yıl önce 2300 TL fiyatla Sony 26" LCD aldım. Eve gelenler hangi anten ile çalışyor diyor HD uydu var desem inanacaklar. Sadece 10 TL olan kılçık anten ile çalıştırıyorum. Şu an satışta olan ve kağıt üstündeki özellikleri benim cihazdan üstün olan birçok cihazdan hala daha iyi. Verdiğim parayı ödedi sayılır.

Bence marka çok önemli, kağıt üstündeki özelliklere aldanmamak lazım.

Sony iyidir, evdeki 2 TV hala sony, birini babam ben doğduğumda almış renkli, 2 maaşi kadar olduğunu söylüyor. hala aktif kendileri çalışıyor. :ok:

diğer 82 widescreende canavar gibi. felaketler bu konuda. ama 106 ekran Plazma-LCD bi sony almakda çok para.

boyut küçük olunca görüntü cidden hepsinde güzel, keşke küçük bişi alabilse idim ama sadece salon 40 mt2 kadar. 82 ekran bile eh işte zar zor... 106 biraz rahatlatacak ama dediğim gibi büyük boyda LCD ler ekonomik sınıfta olanlar bozuyor görüntüyü, aslında bozmak değilde, plazma kadar iyi değiller.  

Alıntı yapılan: ugurbey33;42992

USB girişi var. ama servis kullanıyor, internetten araştırdım servis programı yükleyince aynen girebiliyormuşsunuz TV ye :)

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hakan.
Tam "ısıtıcı niyetine de kullanırsın" diyecektim ki Yusuf'un yazısını okudum (180 w tüketim) ama yine de yazdım işte yahu :D   :D
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: YÜKSEL;43030
Hayırlı olsun Hakan.
Tam "ısıtıcı niyetine de kullanırsın" diyecektim ki Yusuf'un yazısını okudum (180 w tüketim) ama yine de yazdım işte yahu :D   :D

iyi iyi salon büyük ısıtır işte doğalgaz maşaallah uçak yakıtından pahalı :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
LG den zarar gelmez yanlın piano black kasalar çok fena toz çekiyor artık arada birdee o wax ister senden :D

Birde ne kadar korkmuşsun LCD den anlayamadım biz kardeşimle evde top oynarken kaç kere geldi ekrana aha gitti dediğimizde bile taş gibiydi :D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;43041
LG den zarar gelmez yanlın piano black kasalar çok fena toz çekiyor artık arada birdee o wax ister senden :D

Birde ne kadar korkmuşsun LCD den anlayamadım biz kardeşimle evde top oynarken kaç kere geldi ekrana aha gitti dediğimizde bile taş gibiydi :D:D

Glass Polishle ekrana dalarım çizik olursa :kiki:

korkma var tabi ama Plazmanın ekran kesinlikle daha dayanıklı...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plazmalarda cam var ama LCD lerde sert plastik namı değer plaxy glass var :)

Bizde görüntüya aldanıp aldık zamanında sonra HD yayınlar Başladı HD cihaz felan aldık takıntı oldu o görüntü işi bizde :)

Hayırlı olsun önemli olan uzun süre dayanması ama tüplü televizyon gibi uzun süre gitmez bunlar 4-5 sene sonra izler kalmaya başlıyo ekranda..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
5 seneye ohooo neler çıkar LED alırız o vakte :D

getirdiler geldi. biraz kurcalayım :D :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam plazmayı aldıktan sonra bide lig tv ve dsmart döşetirim Hakan Abi:D:D:D:D:D:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;43071
ver gazı bakalım :)

Gaz felan değil abi görüntü acayip takıntı yapıyor sıfr HD görüntü için evde 2 tane receiver var en sonunda noktayı koyduk dreambox 800 HD ve server aldık digiturk d-smart hotbird eutula vs bütün uydularda tüm kanalla ve HD kanallar açık sadece HS suise kanaalı yetiyor sürekli ülkeleri gösteriyor görüntü felan fışkırıyor almanca olmasına rağmen oturup izliyorum vay be dedirtiyo insana :):ok:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2.5 senedir lg  32 inç lcd kullanıyorum

lg varsa sorun yok
tüm malzemesini kendi üretiyor en azında ekranını
oturma odasında boyutu çok iyi daha büyük ekranlar adama tv nin neresine bakacağını şamşırtıyor sol tarafta adam tekme ataken sağ kenardan atılan yumruğu kaçırıyorsun büyük ekranlarda  :-)))))))))))