škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Kadran Selamlama&Amerikan Park

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vag Com dünyanın 8.harikası olsa gerek :)

Bu arada arabadaki bütün kırmızı şeritleri ve ayna kaplamasını söktüm. Fotoğraflarda gözüken panjurdaki şeriti de söktüm. Yorumlarınızı bekliyorum..

Bu da kadran selamlamanın videosu;

http://youtu.be/ckjSptHzEXw
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2014, 17:29:32 Gönderen: HakanParlar »

Çevrimdışı afterkan.07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam merhaba çok güzel olmuş nerede nasıl yaptırdınız.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: afterkan.07;483714
hocam merhaba çok güzel olmuş nerede nasıl yaptırdınız.

Teşekkürler Ankara Şaşmaz sanayi sitesinde VAG store var orda yaptırdım. eğer Ankara veya Antalyadaysanız yardımcı olmaya çalışırım

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;483723
kadran selamlama için video yükeybilir misniz

En altta video var zaten :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;483710
Vag Com dünyanın 8.harikası olsa gerek :)

Bu arada arabadaki bütün kırmızı şeritleri ve ayna kaplamasını söktüm. Fotoğraflarda gözüken panjurdaki şeriti de söktüm. Yorumlarınızı bekliyorum..

Bu da kadran selamlamanın videosu;

http://youtu.be/ckjSptHzEXw

Kanka dün konuştuk bugün hemen gitmişin :) bidaha gidersen yada numarası varsa bi ara sorsana ibizaya makyajlı kasa kupra ledli farlardan takabiliyolarmıymış

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;483727
Kanka dün konuştuk bugün hemen gitmişin :) bidaha gidersen yada numarası varsa bi ara sorsana ibizaya makyajlı kasa kupra ledli farlardan takabiliyolarmıymış

Dayanamadım yaptım valla :) Sorarım kanka

Çevrimdışı 07SAC41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kadran selamlamayı antalyada kime yaptırdınız acaba çok beğendim

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alttaa kaldığı için görmemişim :)

Kadran spr olmuş, Ank ya yolum düştüğünde mutlaka ben de yaptırırım

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;483770
alttaa kaldığı için görmemişim :)

Kadran spr olmuş, Ank ya yolum düştüğünde mutlaka ben de yaptırırım

Sanayiden yeni döndüm sayılır. Yaptığı kodlamalardan bir haber bir adam söz konusu olduğu için ciddi sıkıntılar oldu arabada. Uzun farların sönmemesi gibi. Düzelt bunu dedim adama bu sefer de selektör yapma özelliği gitti :) Yarın konfor beyni sıfırlanacak serviste. Ve zat-ı muhterem karşılayacak. Uzun lafın kısası siz siz olun bilmediğiniz adama böyle işler yaptırmayın :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 07SAC41;483753
kadran selamlamayı antalyada kime yaptırdınız acaba çok beğendim

Ben Ankarada yaptırdım ancak Antalyadada yardımcı olmaya çalışırım yaptırmak isterseniz çevre mevcut..

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Hakan bey bende Ankaradayım sormak istediğim soru şu , kadran selamlamayı yaptırdığınız yerden memnun kaldınız mı ? acaba bende bu kadrandaki ibrelerin kontak açılırken soldan sağa selamlama hareketi özelliğini açtırmak istiyorum lakin araç halen garantili , garanti dışı kalırmı ya da arabanın beynine bir zararı olurmu çekincesi ile arada kalmaktayım.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;483921
Merhaba Hakan bey bende Ankaradayım sormak istediğim soru şu , kadran selamlamayı yaptırdığınız yerden memnun kaldınız mı ? acaba bende bu kadrandaki ibrelerin kontak açılırken soldan sağa selamlama hareketi özelliğini açtırmak istiyorum lakin araç halen garantili , garanti dışı kalırmı ya da arabanın beynine bir zararı olurmu çekincesi ile arada kalmaktayım.
Öncelikle merhabalar. Benim yaptırdığım yer ile aramda farklı bir özellikle alakalı yaptığı bir yanlışlıktan dolayı sorun oldu. Kadran selamlama ile alakalı bir sorun yok ancak 60 tl gibi saçma sapan bir rakam istiyor. Forumda Faruk abimiz var. Eğer bir buluşmamızda müsait olur da gelmek isterseniz o size yardımcı olur profesyonel bu konuda. Garanti konusuna gelince net bir bilgim yok ancak tanıdık bir servise giderseniz sıkıntı yapacaklarını zannetmiyorum. Beyine de hiçbir zararı yok içiniz rahat olsun.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Panjurdaki etiketleri sökmen isabetli olmuş Hakan, geçen resimde farketmemişim, siyah-kırmızı aynalar gerçekten güzeldi ama tabiki de senin kararın güle güle kullan

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;483931
Panjurdaki etiketleri sökmen isabetli olmuş Hakan, geçen resimde farketmemişim, siyah-kırmızı aynalar gerçekten güzeldi ama tabiki de senin kararın güle güle kullan

Emre abi teşekkür ederim. Ya aynaları söktüğüme bende biraz pişmanım da değişiklik lazım arada. Daha farklı bir projem mevcut. Angaranın çılgın octisi olacak bizim oğlan :)