škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb.Cz E-Shop

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azraili4402;484033
Superb İçin Tüm aksesuarlara,Aşağıdaki verdiğim link den ulaşabilrsiniz.

http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet/Category3_10001_10051_10530_-1_Y_normal_0___#http%3A%2F%2Feshop.skoda-auto.com%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2Fservlet%2FCategoryOnlyResultsDisplayView%3FpageView%3Dnormal%26catalogId%3D10051%26displayMode%3Ddepartment%26showHero%3Dfalse%26categoryId%3D10530%26categoryId%3D10530%26langId%3D-1%26storeId%3D10001%26identifier%3D1415195207081

2008 VE Üstü Superblerinize Uygun Tüm aksauarla buradan ulaşıp sipraiş verebilrsiniz

Not:Fiyatlar Gayet başarılı 1 sorum olacak

örneğin Spoiler 200Tl ye aldık Gümrük + vergidir falan alırmı.:gaz:

Vergisiz alışveriş limiti 75-Euro olarak güncellendi diye biliyorum en son. Bu durumda 200-TL'lik bir ürün çok büyük ihtimalle gümrüğe takılmaz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
75 Euro düşük sanki skoda.cz ule irtibata geçip o ürünün faturasındı dusuk yazin desek yazarlarmi?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azraili4402;484062
75 Euro düşük sanki skoda.cz ule irtibata geçip o ürünün faturasındı dusuk yazin desek yazarlarmi?

O taktik genelde ebay ve aliexpress gibi sitelerdeki Çin ya da Hong Kong kökenli satıcılarda işe yarıyor. Ancak skoda.cz bayağı profesyonel görünüyor, bu nedenle o tarz birşeyi kabul edeceklerini pek sanmıyorum, tabii yibe de sormak lazım.

Ben de baktım siteye, bu ara krom pedal seti alacağım. Aliexpress' ten gelecek bir ürün var, ama skoda.cz sitesindekiler daha kakitelidir tabii ki. Ancak Superb için pedal seti yok sitede. Ben de bununla ilgili e-posta attım bakalım yanıt gelecek mi?

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484065
O taktik genelde ebay ve aliexpress gibi sitelerdeki Çin ya da Hong Kong kökenli satıcılarda işe yarıyor. Ancak skoda.cz bayağı profesyonel görünüyor, bu nedenle o tarz birşeyi kabul edeceklerini pek sanmıyorum, tabii yibe de sormak lazım.

Ben de baktım siteye, bu ara krom pedal seti alacağım. Aliexpress' ten gelecek bir ürün var, ama skoda.cz sitesindekiler daha kakitelidir tabii ki. Ancak Superb için pedal seti yok sitede. Ben de bununla ilgili e-posta attım bakalım yanıt gelecek mi?

Doğru,o taktik Oralarda kullaniliyor ama insafa gelip yaparlarsa süper olur,petal seti eğer cevap gelirse benide bilgilendirirseniz.cok memnun olurum ebay dan alma  skoda'dan al daha uygun daha kaliteli  skoda iyidir...Cevap bekliyorum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azraili4402;484067
Doğru,o taktik Oralarda kullaniliyor ama insafa gelip yaparlarsa süper olur,petal seti eğer cevap gelirse benide bilgilendirirseniz.cok memnun olurum ebay dan alma  skoda'dan al daha uygun daha kaliteli  skoda iyidir...Cevap bekliyorum

Tabii ki haberdar ederim sizi. Octavia için olan uyuyordur diye umuyorum artık, onu sordum.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben daha önce buraya Türkiyeye ürün gönderiyormusunuz diye sordum. gelen cevapta Çek Cumhuriyeti dışına ürün göndermiyoruz, istediğiniz ürünlerle ilgili lokal satıcınızla görüşünüz deniliyordu. Size gönderiyoruz mu dediler?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;484074
Ben daha önce buraya Türkiyeye ürün gönderiyormusunuz diye sordum. gelen cevapta Çek Cumhuriyeti dışına ürün göndermiyoruz, istediğiniz ürünlerle ilgili lokal satıcınızla görüşünüz deniliyordu. Size gönderiyoruz mu dediler?

Bugün gönderdim e-postayı,  henüz yanıt gelmedi. Bana da pek gönderirler gibi gelmiyor.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
superb.cz e-shop'tan hala e-posta gelmedi. Buna karşın, diğer linklerini verdiğim 2 yer de dün gece olmasına rağmen yanıt verdiler. Bugün gün içinde de her iki firmayla defalarca e-posta alışverişimiz oldu, kısacası ilgili olduklarını söyleyebilirim.

Kendi adıma pedal seti almayı düşünüyordum, orijinal pedal setini yurtdışından alıdığımda kargoyla beraber yaklaşık 160-170-TL arası bir fiyat tutuyor. Aynı ürün Türkiye'de 226-TL. Kampanya döneminde %20 indirimler buradan almak bence daha mantıklı salt pedal setini düşünürsek.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
An itibarıyla skoda.cz e-shop'tan yanıt geldi. Çek Cumhuriyeti dışına gönderim yapmıyorlarmış.

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484144
An itibarıyla skoda.cz e-shop'tan yanıt geldi. Çek Cumhuriyeti dışına gönderim yapmıyorlarmış.

Pek şaşırmadım,beklendik bir cevapti neyse cokta onemli değil dediginiz sitelere ilgilenecem ilginiz icin teşekürler:gut:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484065

Ender abi benim elime ikiside geçti. Orjinal pedal seti takılı benim araba da.Cin mali da geçmişti bur ara elime.ikisi arasinda epey kalite farki var.birisi fircalanmis metal diğeri sac teneke gibi.Tabi belli bir görevleri yok ayagimizin altinda duracak ama aklinda bulunsun.Burde Çin'den gelenler sadece kızak gibi sac parca oluyor.Pedalin üzerine giydiriyorsun.Orjinalinde komple pedal değişiyor.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;484194
Ender abi benim elime ikiside geçti. Orjinal pedal seti takılı benim araba da.Cin mali da geçmişti bur ara elime.ikisi arasinda epey kalite farki var.birisi fircalanmis metal diğeri sac teneke gibi.Tabi belli bir görevleri yok ayagimizin altinda duracak ama aklinda bulunsun.Burde Çin'den gelenler sadece kızak gibi sac parca oluyor.Pedalin üzerine giydiriyorsun.Orjinalinde komple pedal değişiyor.

Uğur bugün kırdım kafayı zaten servise sipariş verdirttim İstanbul'dan. Biraz tuzlu olacak, ama dediğin gibi değecek diye düşünüyorum. Çin'den gelenleri de yine aldığım fiyata veririm birilerine.

Ayak dinlenme yerini nasıl hallettin peki? Orijinal pedal takımında foot rest yok çünkü?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar iyi akşamlar.  16/11/14 te verdiğim skodadop tan sipariş geldi 16 günde falan.