škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

RApid Alanlar biz de alalım mı.En uygun hangi bayi..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapid Dc_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Öyle korkulucak bir araba değil,evet şuanda araba almak için güzel bir zaman değil ama büyük ihtimal yıl başında hem ötv ye hemde mtv ye zam gelicek,araba almak isteyenler 0-2.el fark etmez hızlıca almaları gerekiyor :ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emre'nin aracında arkaya oturunca -ki ben 1.78 boyunda ve 125 kiloyum- arkadaki yaşam alanı beni bayağı şaşırtmıştı.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Rapidin hangi versiyonunu düşünüyorsunuz ve kafanızdaki soru işareti tam olarak nedir.. ?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484129
Emre'nin aracında arkaya oturunca -ki ben 1.78 boyunda ve 125 kiloyum- arkadaki yaşam alanı beni bayağı şaşırtmıştı.

Ben araci kullandim ama yola bakmaktan içini inceleme şansım olmamıştı :) Arkanin okadar geniş olduğuna hiç dikkat etmedim. Segmentine göre genisse almak cok mantıklı.  Rakipleri golf ve leonun bu kadar geniş olduğunu düşünmüyorum.  Sene sonu ve basinda bir tane almaya niyetim var.

NOT: Ender sende benim gibi iriymissin. Superb kullanmandan anlamam gerekirdi :) :) :)

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484147
Ben araci kullandim ama yola bakmaktan içini inceleme şansım olmamıştı :) Arkanin okadar geniş olduğuna hiç dikkat etmedim. Segmentine göre genisse almak cok mantıklı.  Rakipleri golf ve leonun bu kadar geniş olduğunu düşünmüyorum.  Sene sonu ve basinda bir tane almaya niyetim var.

NOT: Ender sende benim gibi iriymissin. Superb kullanmandan anlamam gerekirdi :) :) :)

Leon ve Golf'ün rakibi Rapid değil Octavia, A3'te dahil olmak üzere 4'ü aynı Mqb platromu üzerinde kurulu.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484147
Ben araci kullandim ama yola bakmaktan içini inceleme şansım olmamıştı :) Arkanin okadar geniş olduğuna hiç dikkat etmedim. Segmentine göre genisse almak cok mantıklı. Rakipleri golf ve leonun bu kadar geniş olduğunu düşünmüyorum. Sene sonu ve basinda bir tane almaya niyetim var.

Sen benim arabayı alma hikayemi bilmiyorsun tabii:D

Ben Octavia TDI DSG Elegance alacaktım, o zaman 5.000-TL daha ucuzdu hatta benim arabadan. Sipariş vermek için bayiye gittim, Octavia'ya bir oturdum, koltuğa zar zor sığdım:) Biraz abartı tabii de yine de rahat edemedim. O zaman Efe'nin sahibi olan Serdal Abi vardı, dedi sen Superb al bence. Aklımda yoktu, içine oturdum, dedim benim arabam buymuş:)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;484150
Leon ve Golf'ün rakibi Rapid değil Octavia, A3'te dahil olmak üzere 4'ü aynı Mqb platromu üzerinde kurulu.

Rapid'in rakibi hangileri peki?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484154
Sen benim arabayı alma hikayemi bilmiyorsun tabii:D

Ben Octavia TDI DSG Elegance alacaktım, o zaman 5.000-TL daha ucuzdu hatta benim arabadan. Sipariş vermek için bayiye gittim, Octavia'ya bir oturdum, koltuğa zar zor sığdım:) Biraz abartı tabii de yine de rahat edemedim. O zaman Efe'nin sahibi olan Serdal Abi vardı, dedi sen Superb al bence. Aklımda yoktu, içine oturdum, dedim benim arabam buymuş:)

Araba çekmiş seni :) doğru seçim yaptığını anlamak fazla zamanını almadı sanırım :)

Rapid hakkında fikrin ne sence. Alma niyetim var benimde. Kızım olunca babamda tamamen emekliye ayrılınca araba sart oldu :)

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484156

Seat Toledo, Tr'de satılmayan Polo Sedan hatta  Jetta'yı bile Rapid'le aynı kefeye koyan var...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484156

Seat toledo, peugeot 301, c-elysee, symbol, accent blue rakipleri.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484157
Araba çekmiş seni :) doğru seçim yaptığını anlamak fazla zamanını almadı sanırım :)

Rapid hakkında fikrin ne sence. Alma niyetim var benimde. Kızım olunca babamda tamamen emekliye ayrılınca araba sart oldu :)
Benzinli ve manuel olması zorluyor aslında. Ancak fiyatlar böyleyken araç değiştiremem, zaten biliyorsun araca bayağı emek ve para da sarf ettim.

Rapid'i beğeniyorum ben; ancak B segmenti ile C segmenti arasında bir araç olarak görüyorum. B'den iyi ancak C kadar da iyi değil. Her ne kadar fiyatlar genel seviyesi zaten yüksek olsa da Rapid'in fiyatı kendi özelinde de yüksek geliyor bana. Tabii ben en dolusu için konuşuyorum...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender hiç değiştirmeyi dahi düşünme. Arabanın keyfini çıkar..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;484185
Ender hiç değiştirmeyi dahi düşünme. Arabanın keyfini çıkar..
Bu haftasonu 4 yıllık süre sonunda değişmesi gereken parçalarımızı da değiştiriyoruz zaten. En az 1 yıl daha birlikteyiz kendisiyle:)