škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 octavia elegance CD çalar ile ilgili

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 2005 elegance arabanın orijinal teybinde menüyü karıştırırken sağ ve sol tuşlarda cd1 cd2 cd3 ... cd6 yazan menü geliyor. Şimdi bu teyp 6'lı cd çalar mı? Öyleyse nasıl çalıştırılıyor? Yoksa sadece menü var da o donanım yok mu?

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ekstra donanım olarak 6lı cd changer paketi eklettiginizde o da torpidonun icinde oluyor. o menuden cd leri degistirebilmek icin.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahin87;484249
Arkadaşlar, 2005 elegance arabanın orijinal teybinde menüyü karıştırırken sağ ve sol tuşlarda cd1 cd2 cd3 ... cd6 yazan menü geliyor. Şimdi bu teyp 6'lı cd çalar mı? Öyleyse nasıl çalıştırılıyor? Yoksa sadece menü var da o donanım yok mu?
Aracınızın orijinal ünitesi Bolero mu?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cd çalar eklene biliniyor.ben x car link türü alet ile işi çözdüm mp3 dinliyorum  işi daha ucuza çözmüş oldum

Çevrimdışı frezya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim 2007 model aracımda aynı menü olmasına rağmen cd takılacak başka bir yeri bulunmuyor.yani sizinle aynı problemi yaşadım.birkaç oto teyipçiye durumu izah ettim.onlarda şaşırdılar.arabanın bağajında ve torpitoda cd changer aradılar.Anlamadık.ensonunda multi-medya taktırdım.

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anlaşılan yazılım hazır ama 6'lı cd çalar ekstraya giriyor. Xcarlink te 300tl masraf amacına göre çok pahalı. FM transmitter ile devam :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cihaz dahili cd changerli diye biliyorum, aynı gözden 6 adet cd alıyor olması gerek...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1. cd içindeyken CD tuşuna basınca her tuşun yanında NO CD yazıyor. İkinci cd yi içeri almıyor. Acaba bir tuşa basılı tutupta mı diğer cd yerleşiyor?

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı teyp bende de var yalnız benm problemim biraz daha farkli taktığım cd yi isteyince geri alamıyorum uğraşırsam hiç vermiyo bi süre teyb i kapatıp açtıktan sonra cd tuşuna basınca geri çıkartıyor problem nerde acaba ne tam çalışıyo nede bozuk :)

Çevrimdışı mmaslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu cd problemi herkeste var herhalde. :) benimkindede cd sıkışmış çıkmıyor.normal bir elektrikçi çıkarabilirmi acaba.

Çevrimdışı sahin87

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2005 elegance octaviada mp3 çalmayan stream radyo var. Üst modellerin mp3 çalan stream radyosunu taksam ekranda direksiyon fonksiyonu ve park sensörü görselleri çalışır mı?

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendeki 6 cd li değil mp3 cd hiç denemedim mp3 çalıp çalmıyormu bilmiyorum cd leri geri çıkartırken bağzen takıldığı için  için fm transmitter kullanıyorum
üst modellerin strem radyosuyla bizimkinin teyp çıkış portları aynı ise park klima direksiyon görselleri çalışır bence