škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb plakalık lambasını lede çevirme

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaslar aranıza 20 gün önce aldıgım superb elegance aracımla katıldım.ben plakalık lambasıda beyazdır diye tahmin ediyordum ama malesef sarı cıktı.geri vites lambası led cok güzel ama plakalık sarı olunca değiştirmek istiyorum.sahibindende satılan araya direnç takmadan takacagım bir led lambası var mı bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim.saygılar

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;484268
arkadaslar aranıza 20 gün önce aldıgım superb elegance aracımla katıldım.ben plakalık lambasıda beyazdır diye tahmin ediyordum ama malesef sarı cıktı.geri vites lambası led cok güzel ama plakalık sarı olunca değiştirmek istiyorum.sahibindende satılan araya direnç takmadan takacagım bir led lambası var mı bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim.saygılar
Takacağınız tüm lambalar arıza ışığı yakacaktır, direnç bağlamanız lazım. Ayrıca Türkiye'den almaktansa yurtdışından almanızı tavsiye ederim; daha ucuza daha kaliteli ürünler bulabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peki yurtdışından almam için önerdiğiniz site ve ürün var mı

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
octavia a7 plakalıgının orjinali led mi.orjinal bir ürünü takmak isterim tabikide

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;484273
octavia a7 plakalıgının orjinali led mi.orjinal bir ürünü takmak isterim tabikide
Hayır orjinalde led değil takınca arıza ışığı yaktı bende de. serviste veya vagcom kablosuyla arıza ışığını söndürebilirsiniz..

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peki volkswagenin orjinal led plakalık lambasını taksam yanan arıza lambasını servis söndürür mü.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan07;484275
peki volkswagenin orjinal led plakalık lambasını taksam yanan arıza lambasını servis söndürür mü.
Ampul farketmez diye düşünüyorum, servise ampullerinizle gidip takmalarıni ve yanacak arıza ışığını söndürmelerini rica edebilirsiniz :)

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://wwww.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-skoda-octavia-superb-led-plaka-lambasi-seti-ariza-yakmaz-186485690/detay

Bu ilanı inceleyin derim. Resimde olan superb benim yazın sattığım araç. Şu anda ki aracımda da aynı ürün mevcut şu zamana kadar şükür hiç bir sorun yaşamadım. Ledler canavar gibi :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;484300
http://wwww.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-skoda-octavia-superb-led-plaka-lambasi-seti-ariza-yakmaz-186485690/detay

Bu ilanı inceleyin derim. Resimde olan superb benim yazın sattığım araç. Şu anda ki aracımda da aynı ürün mevcut şu zamana kadar şükür hiç bir sorun yaşamadım. Ledler canavar gibi :)

Fiyat çok iyi.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484301
Fiyat çok iyi.

Fiyat ve performans ürünü dedikleri bu işte :D

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;484353
Fiyat ve performans ürünü dedikleri bu işte :D

Aynen. İhtiyacı olan hiç düşünmeden alabilir. Yurtdışı falan uğraşmaya değmez bu fiyattan sonra.

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu ürünü inceledim ancak nette yazılanlara göre direnç cok ısınıyormus. ve plastik aksam olan tamponu eritebiliyormuş.bir arkadasın basına gelmiş korkum ondan oluştu.yoksa fiyat olarakta 25 tl uygun ben aracın orjinali bozulmadan yapılabilirmi diye bakındım ama malesef suan için yok gibi gözüküyor.vw suanki araclarında plakalık lambaları orjinal ledli geliyor.parcalar aynı oldugundan ondan alıp taksak olurmu diye düşünüyorum.yanan lambayı servis söndürse bir daha yakarmı

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Isıyı folyo ile engelleyebilirsiniz. Ben 1 seneden fazladır kullanıyorum böyle bir sorun ne gördüm ne duydum. Arabanın kaportasını yakacak kadar ısınması demek kabloların falan erimesi demektir. Oda büyük ihtimal araba yanar kül olur :D

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=28207
bu sayfa benim aracımın resimleri mevcut arka plakalık led lamba hem görebilirsiniz hem de vag store dan aldım google a yazarsanız bulabilirsiniz