škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kerata satılık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;484644
Ne alacağım konusu henüz muallak, göze gönüle hitap edecek bi cerato bulursam başka araba bakmam. Ama Ceed ve fiyatını bilse idim yeni Fabia SW ilgi alanımda şu an. Golf zor, Leon belki olur bilemiyorum. Ama borca girmek de şimdilik istemiyorum gibi...

Hocam ben satarım..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ooooooooo, vag grubuna geri dönüs sinyalleri alıyorum:ok:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;484680
Opel bayisinde de uğradım dün, benzinli Astra 1.6 edition'u 48,8'e veriyorlar, gıdım bayi indirimi yok. İstanbul'da 48,7 son (100 tl indirim). Ankarada uğradığım bayi 2000 tl'ye landirenzo garantili kit takıyoruz dedi. Aracın fiyatı ruhsata işleme dahil +2350 artıyor ve 51 bin tl oluyor. 15 ay sıfır faiz olayı var da girmek istemedim. Aynı bu fiyat üzerinden yapıyorlar artış yok.

Antalya bayisinden indirim alanlar var Hocam...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;484687

Aynen:ok:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlker abi daha en başta Mazda 3 düşünüyorum dediğinde söyledim sana,1.6 TDI eski kasa Jetta al keyfine bak. Hala aynı şeyi diyorum. Vag gurubu candır..

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;484680
Opel bayisinde de uğradım dün, benzinli Astra 1.6 edition'u 48,8'e veriyorlar, gıdım bayi indirimi yok. İstanbul'da 48,7 son (100 tl indirim). Ankarada uğradığım bayi 2000 tl'ye landirenzo garantili kit takıyoruz dedi. Aracın fiyatı ruhsata işleme dahil +2350 artıyor ve 51 bin tl oluyor. 15 ay sıfır faiz olayı var da girmek istemedim. Aynı bu fiyat üzerinden yapıyorlar artış yok.

2 kia bayisine uğradım ikisinde de 2. el ceed yoktu, sıfırda liste fiyatından hiç inmiyorlar. 59'a comfort dizel var ama o kadar çıkmayı düşünmüyorum. İkinci elde 2012'si (bir üst donanım - concept) 47-48'e alınabiliyor. Concept sıfırı 62 küsür lira, yani 2. eli için fiyat uygun denebilir.

Henüz araba gitmedi, belki de gitmez bilemeyiz, yarın ola hayrola. Tek problem, arabasız durma şansım yok, ufaklığı okula götürüyorum her gün.

Fabia gelseydi dengeler değişebilirdi...

15 ay %0 faiz kampanyasıda yalan, kredili ve peşin fiyatı farklı veriyorlar, kredili alırsan adamlar faizi direk peşinen alıyorlar senden.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;484708
15 ay %0 faiz kampanyasıda yalan, kredili ve peşin fiyatı farklı veriyorlar, kredili alırsan adamlar faizi direk peşinen alıyorlar senden.

Opel in sıfır faiz kampanyası öyle değil Emre. Adamlar kampanyalı fiyata sıfır faiz yapıyorlar. Yani sen elinde nakitlede gitsen sıfır faiz kredide kullansan fiyat aynı...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Akif Hoca;484685
Hocam ben satarım..

Hocam özelden genel durum bilgisi ve fiyat istiyorum :)

Alıntı yapılan: mustisahin;484688
Antalya bayisinden indirim alanlar var Hocam...

Astraya mı? Ne kadar mesela?

Alıntı yapılan: emre0884;484708

Alıntı yapılan: DuMaN38;484717
Opel in sıfır faiz kampanyası öyle değil Emre. Adamlar kampanyalı fiyata sıfır faiz yapıyorlar. Yani sen elinde nakitlede gitsen sıfır faiz kredide kullansan fiyat aynı...

Evet opelde öyle değil, 15 ay 15 bin tl'de mesela kendi hesaplarına 14.925 tl geçiyormuş, nasılsa... Her gün ankara-istanbul bayilerinden arıyorlar opelden :D

Alıntı yapılan: mustisahin;484687

Alıntı yapılan: Can;484696
İlker abi daha en başta Mazda 3 düşünüyorum dediğinde söyledim sana,1.6 TDI eski kasa Jetta al keyfine bak. Hala aynı şeyi diyorum. Vag gurubu candır..

Vaka-i VagVagiye :D

Can o kasa bana baya etli geliyor, daha şportif, daha dinamik bişeyler olsa...

Bu arada bugün Seat cephesinden indirim haberi geldi. 1.2 TSI Style 49,9'a düştü, bayi indirimi ile 49,4 fiyat aldım. Öğlenden beri düşünüyorum ama dizel de dizel kardeşim, dizelden vazgeçmek zor.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DuMaN38;484717

Abi 2013 ağustosta ablam için eskişehir yolundaki opel bayisinden opel corsa sormuştuk, kadın bize iki fiyat çıkarmıştı o zaman. Krediyi gidip dışarıdanda alsak onlardanda alsak araba bize aynı paraya denk geliyordu.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun İlker Bey, Kazasız belasız kullanın. Çok hızlı karar vermişiniz :D
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2014, 19:18:50 Gönderen: emre0884 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;484735
Hocam özelden genel durum bilgisi ve fiyat istiyorum :)

Astraya mı? Ne kadar mesela?

Evet opelde öyle değil, 15 ay 15 bin tl'de mesela kendi hesaplarına 14.925 tl geçiyormuş, nasılsa... Her gün ankara-istanbul bayilerinden arıyorlar opelden :D

Vaka-i VagVagiye :D

Can o kasa bana baya etli geliyor, daha şportif, daha dinamik bişeyler olsa...

Bu arada bugün Seat cephesinden indirim haberi geldi. 1.2 TSI Style 49,9'a düştü, bayi indirimi ile 49,4 fiyat aldım. Öğlenden beri düşünüyorum ama dizel de dizel kardeşim, dizelden vazgeçmek zor.

Sakın dizelden vazgeçme abi. Hem dizel,hem hacimli motor. Aynı gider,daha fazla zevk verir,daha az yakar..

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;484740
Sakın dizelden vazgeçme abi. Hem dizel,hem hacimli motor. Aynı gider,daha fazla zevk verir,daha az yakar..

Can, az yakar, gider, tamam katılıyorum.
Ama zevk kesinlikle göreceli..
Ben TSI nin düşük devirlerdeki sessizliğini, yüksek devirlerdeki motor sesini ve bunun zevkini dizelden alamadım..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;484742
Can, az yakar, gider, tamam katılıyorum.
Ama zevk kesinlikle göreceli..
Ben TSI nin düşük devirlerdeki sessizliğini, yüksek devirlerdeki motor sesini ve bunun zevkini dizelden alamadım..

Abi ses olayı farklı tabi ama Polo gibi küçük bir arabada 230 Nm torkun koltuğa zamk gibi yapıştırması,o tork steeringle sağa sola kaçan burun,3000 devirden sonraki motor sesi,bayırlarda bile it gibi çekmesi çok çok ayrı. Passat 1.4 TSI biliyorsun,gazlarken sesi çok güzel çıkıyor lafım yok ama gittiği halde gitmiyor gibi hissettiriyor,his yok motorda. Sadece sesi var,ne o koltuğa yapıştırma ne de hissiyat olarak TDI ın yanına yaklaştıramıyorum. CRDI için konuşursam motorun sesi her devirde berbat bence :) O nedenle sana yavan gelmiştir..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bana da CRDI sesi bülbül gibi geliyor :) ama şu var, arabam 57 binde şu an, gerçekten benzinli giibi sesi var, önceki ceratomla alakası yok motor sesinin.

Dün 115'lik HDI motorlu mazdaya binince ayağımın altında çalışıyor sanki motur... GAza bastıkça kucağımda devirleniyor sanki. 1.3 astra H'da da motor sesi kabine baya geliyor mesela. Ceratoda bu yok, hele hızlı gidince sadece inceden bi turbo sesi oluyor o kadar.

Ah kafam, dün ankaradaydım bi Leon TSI, bi de TDI denemedim keşke deneseydim. Şu anki fiyatı ile piyasada alınacak arabaların başında geliyor 1.2 tsi.

Ama tatmin etmezse...

Can'ın söylediği steering olayı dizelde süper mesela, bugün kafayı öyle çekti ki sağ şerittekini öpecektim gazı kestim :D 2. vitesin başından sonuna kadar patinaj çekiyor, yokohamalar sağolsun.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oo hayırlı satışlar abi. Gönlüne göre olut inşallah.