škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni rapid

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodarapid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşar 0 km yeni rapid satın aldım. sorularınız varsa buyrun

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
bir bilgiye ihyitacım var hiçbiryerde bulamadım. lastik basınç uyarısı % kaç düşerse alarm veriyor, örneğin tüm önleri 33 bar arkaları 32 bar yapınca alarm uyarısı kaç bara düşünce uyarıyor ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;484558
öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin
bir bilgiye ihyitacım var hiçbiryerde bulamadım. lastik basınç uyarısı % kaç düşerse alarm veriyor, örneğin tüm önleri 33 bar arkaları 32 bar yapınca alarm uyarısı kaç bara düşünce uyarıyor ?

Böyle kesin bir aralık yok. Geçen benim Superb uyarı verdiğinde her tekerin basıncı farklı oranda düşmüştü.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım lastik iyice inince haber veriyor. 32 ye ayarladıktan sonra hafızasını yenilemiştim geçen hafta tüm lastikler 27 ye düşmüştü hiç bir uyarı vermedi 32 ye tekrar çıkardım yine bir uyarı yok o yüzden artık o sensörü pek önemsemiyorum.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lastiklerden birtanesi  çok kötü derecede  inmedikçe alarm vermiyor gibime geliyor. çünkü bende hiç  yandığını görmedim

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar mesela lastiklerin hepsi 32 ise bir tanesi 31,30,29 ise uyarı veriyor

dtsnr

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodarapid;484548
arkadaşar 0 km yeni rapid satın aldım. sorularınız varsa buyrun

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın...Size bir sorum var; sis farlarınızda corner fonksiyonu var mı ?

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar corner fonksiyonu direksiyonu çevirdiğimiz zaman hafif bir ses geliyor işte o ses corner fonksiyonu

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;485639
Arkadaşlar corner fonksiyonu direksiyonu çevirdiğimiz zaman hafif bir ses geliyor işte o ses corner fonksiyonu

bunu da ilk defa duydum ben sis farlarıyla ilgili biliyordum :)

dtsnr

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: rapidci;485639

Sizin aracınızda bu fonksiyon açık mı?

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
spaceback lerde yok vag com ile de olmuyor.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Corner fonksıyonu ugur hocamın dedıgı gıbı sıs farlarının dıreksıyonu cevırdıgımız yonu aydınlatması ıcın yanmasıdır arkadaslar dıreksuyon sesıyle ılgısı yok aslında normalde elegance paketlerde olması gerek ama arabayı ben kullandıgım ıxın dısarıdann bakıp debeme sansım olmdı :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;485806
Corner fonksıyonu ugur hocamın dedıgı gıbı sıs farlarının dıreksıyonu cevırdıgımız yonu aydınlatması ıcın yanmasıdır arkadaslar dıreksuyon sesıyle ılgısı yok aslında normalde elegance paketlerde olması gerek ama arabayı ben kullandıgım ıxın dısarıdann bakıp debeme sansım olmdı :)

Ben 1 haftadır vag com ile uğraşıyorum, lanet arabada kodlama açılıyor ama yaptığınız kodlama programda uygulandı gözükmesine rağmen olmuyor, hem orjinal hemde klon kablo ile denedik sadece kadran selamlama ve 15km hıza ulaşınca kapıların otomatik kilitlenmesi oldu diğer şeylerin hiçbiri olmadı, ayrıca yapılan kodlamalar arıza kodu verdi, central elektrik malfuntions diye hata veriyor, bir türlü anlamıyorum elegans donanımda neden açılmıyor bu fonksiyonlar.

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aslındq bu konuda yuce otodan net bilgi alıp gerekirse ayıplı mal şikayetinde bulunmak gerek

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;485846
Aslındq bu konuda yuce otodan net bilgi alıp gerekirse ayıplı mal şikayetinde bulunmak gerek

Cihan bey donanım listesinde corner fonksiyonunu vaad etmiyor neden ayıplı mal olsun ki?