škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Mercek Farlara Xenon

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu yakışıklı Mercek farlarımız fabrika çıkışı klasik sarı yanıyor. Xenona çeviren varmı varsa da kaçlık takıldı ve hangi marka tercih edildi fikirlerinizi bekliyorum

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bir süre kullandım.  Ara ara arıza ışığı yakıyordu. Çok kaliteli bir model olmayacaksa tavsiye etmiyorum.  Elektriğin şakası yok..

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yaptim harika oldular birebir orijinal kodlama ile tek bir kablo kesmeden orijinal soketi ile biraz pahaliya geldi ama harika oldular 1200 tl civarina bu isi hakkiyla yaptirabilirsiniz..

Istanbulda iseniz benimkileri gorup karar verebilrisiniz bixenon ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: audilover;484705
Ben yaptim harika oldular birebir orijinal kodlama ile tek bir kablo kesmeden orijinal soketi ile biraz pahaliya geldi ama harika oldular 1200 tl civarina bu isi hakkiyla yaptirabilirsiniz..

Istanbulda iseniz benimkileri gorup karar verebilrisiniz bixenon ...

Halojen fardaki yuva h7 için, D2S ampul nasıl oldu yuvaya?

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;484706
Halojen fardaki yuva h7 için, D2S ampul nasıl oldu yuvaya?

Bizim farlarimiz mercekli eski mercekleri sokup yerine xenon mercegi ve orijinal xenin ampulleri takildi arka tarafda orijinel xenin beyni vag com ilede kodlamasi xenon olarak tanitildi sonuc aksama foto cekerim isterseniz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audilover;484707
Bizim farlarimiz mercekli eski mercekleri sokup yerine xenon mercegi ve orijinal xenin ampulleri takildi arka tarafda orijinel xenin beyni vag com ilede kodlamasi xenon olarak tanitildi sonuc aksama foto cekerim isterseniz.

Bixenon mercek donusumu yapilmis araciniza. En sagliklisi. Gule gule kullanin

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet en sağlıklısı bu şekilde olur. Onun dışında piyasada olan H7 xenon kitlerini alabilirsiniz. ama o kitlerde de ışık değeri 6000K dan başlar ki bu değer ve üstünde aydınlatma perf iyi olmaz. bu kitlerin 4300k olanını bulabilirseniz takın derim.

Yanlız bu uygulamalrdaki sorun muaynede çıkacaktır. Otomatik yükseklik ayarı yoksa muayneden kalırsınız. Kısaca her muayne için orjinal far kombinasyonuna geçmeniz gerekir.

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Mercek farı Bi-xenona dönüşüm yapmak en sağlıklı ve mantıklısı o zaman öyle gözüküyor. Yapan arkadaş Fotoğraf da koyabilme imkanı varsa çok iyi olur şimdiden teşekkrler

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2014, 22:46:27 Gönderen: audilover »

Çevrimdışı Zuzu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, bi-xenon değişimini nerede yaptırdınız?

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar piyasada 6000K dan başlar demişsiniz de MTEC'in 4500K ve diğer markaların da Texon misal 4300K olanları da var. Ben de taktırmayı düşünüyorum da bu 35w 55w olayı, bi de tehlike çıkarır mı diye çekiniyorum biraz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal fara takacaksaniz cok para vermeye degmez cin mali 100₺ lik xenon isinizi gorur. 4500k orjinal xenon rengidir 6000k beyaz 8000k buz beyazi mavimsidir.

Philips mtec falan daha pahalidir tek farki daha uzun sure dayanir birazcik daha iyi aydinlatir