škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor kapağı takıldı. .

Gama · 7 · 3045

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar, dün Büyükçekmece Özaydın dan aradılar ve bugün servise gittim. Aracımda aldığımda bulunmayan motor kapağı ucretsiz takıldı bilginize... (1.6 tdi dsg) rapid spaceback...

Çevrimdışı serkan genç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gama;484718
Selam arkadaşlar, dün Büyükçekmece Özaydın dan aradılar ve bugün servise gittim. Aracımda aldığımda bulunmayan motor kapağı ucretsiz takıldı bilginize... (1.6 tdi dsg) rapid spaceback...

Hayırlı olsun, kaç modeldi aracınız? Benim aracım 2013 model ve kapak yok. Acaba tüm araçlara ücretsiz takılıyor mu?

Çevrimdışı Gama

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler..Araç yeni 2014 Eylül sonu alındı. Aldığınız bayiye bir sorun derim. Bu arada sizin araç sedan sanırım bildiğim kadarı ile spaceback 2014 de Türkiye'ye geldi..
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2014, 17:02:47 Gönderen: Gama »

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2013 sedanlarda mevcut  2014 lerde ise maliyeti düşürmek için yok mesela 2014 rapidde spor (3 kollu) direksiyon var onun yerine motor kapağı yapmıyorlar vs.vs

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu motor kapağı hususunu servise sordum. Bazı jenerasyonlarda motorun çabuk soğuması için takılmadığını söyledi. Zaten tamamen görsel amaçlı bir ürün, takılmaması aracınız daha faydalı olabilir dediler. :hmm:

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;489393
Bu motor kapağı hususunu servise sordum. Bazı jenerasyonlarda motorun çabuk soğuması için takılmadığını söyledi. Zaten tamamen görsel amaçlı bir ürün, takılmaması aracınız daha faydalı olabilir dediler. :hmm:
Bence motorun hızlı sıcaklık değişimine maruz kalması motorun sağlığı açısından iyi değil.

Çevrimdışı oktaykut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 Kasım'da aldığım Rapid Elegance'ta motor kapağı olmadığı ile ilgili 2 3 defa şikayette bulundum ama o zamandan beri ne arayan ne soran vardı.
Forumlarda takıldığını okuyunca bugün aradım aracımı aldığım Yüce Motor'u biraz tatlı sert çıkıştım takılıyormuş beni neden aramadınız bu kadar zamandır bekliyorum dedim.
"Biz sattığımız tüm araçların kapaklarını tamamladık" dediler benimki ile ilgili bir işlem yapılmadı beni aramadınız bile dedim.

Bilgilerimi aldılar ve takıyorlar şimdi (araç kazadan dolayı serviste zaten :) )
Keşke kazayı beklemeyip arada bir yoklasaymışım boşa kapaksız gezdim o kadar zaman.