škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Direksiyon airbag kapaği

adnan58 · 17 · 12018

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2007 sedan fabia aracım var direksiyondaki airbag yırtılmıştı yaptırdım ama deseni tam olmadı her gören airbag patladı sanıyor bende kapak alayım diyorum ama bulamıyorum komple airbag satmaya çalışıyorlar sizce nereden temin edebilirim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Resim çekersen iyi olur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;484827
Arkadaşlar 2007 sedan fabia aracım var direksiyondaki airbag yırtılmıştı yaptırdım ama deseni tam olmadı her gören airbag patladı sanıyor bende kapak alayım diyorum ama bulamıyorum komple airbag satmaya çalışıyorlar sizce nereden temin edebilirim
Yurtdışında satılıyor; ancak oem ürünler, yani ne kadar güvenilir tartışılır. aliexpress'te bulabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aliexpreste var evet ama nasıl getirecem bilmiyorum nasıl alınır ne yapmak lazım bilmiyorum araştırdım sanırım çıkmacılarda varmış ama zor gibi gözüküyor bakıcaz artık..fenomen senin kullandığın a5 octideki direksiyonla aynı direksiyon 4 kollu..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;484867
aliexpreste var evet ama nasıl getirecem bilmiyorum nasıl alınır ne yapmak lazım bilmiyorum araştırdım sanırım çıkmacılarda varmış ama zor gibi gözüküyor bakıcaz artık..fenomen senin kullandığın a5 octideki direksiyonla aynı direksiyon 4 kollu..
aliexpress'e üye olun; itibarlı bir satıcıdan alın ürünü; 3-4 haftada gelir. Kredi kartı ya da paypal ile ödeme kabul ediyor. Ben defalarca alışveriş yaptım ve sorun yaşamadım. Sipariş 100 doları geçmezse gümrükte sorun olmaz zaten.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda ve konyada airbag kapağı üretimi yapan 2 firma var şuan isimleri aklıma gelmiyor ama hatırlar isem yazarım isimlerini 50-60 lira civarlarında fiyatları. Ayrıca airbag tamiri yapan yerlerde bu iki firmadan alıyorlar. Onlarlada görüşebilirsin 100 tlye filan değiştirirsin

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerinizde olsam çıkma takardım. Kullanılmamış aldığınız zaman yeni kapak sırıtacak bu seferde airbagler patlamışta yenisini takmışın diyebilirler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kapaklar tr de satiliyor. Airbagciler biliyor. Ama yeni de siritir. Ya direksiyonu da kaplatin ya da yeni simitle beraber alin derim

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet bugün öğrendim airbag tamiri yapan yerler temin ediyormuş çıkmacılara bakıcam eski varsa alıcam yoksa sıfır alıp takıcam direksiyonu zaten boyatıp yenileticem problem olmaz diye düşünüyorum herkese teşekkür ederim bu forumu işte bu yüzden seviyorum iyi yada kötü herkes bildiğini söylüyor fikir veriyor saolun varolun...

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çıkmacılarda bulamadım maalesef kapağı..nereden alabilirim nerede satılır fikir verin lütfen

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;486882
Arkadaşlar çıkmacılarda bulamadım maalesef kapağı..nereden alabilirim nerede satılır fikir verin lütfen
Aşağıda verdiğim linkteki ürünlerden aracınıza uygun olanlara bakabilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20141127074424&SearchText=fabia+airbag+cover

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aliexpres ten aldığım airbag kapağı dün geldi gayette güzel henüz takamadım herkese teşekkür ederim istanbulda 160 tl istedikleri kapağı çinden 77 tl ye getirttim...neymiş kurtarmıyormuş ahada kurtaranını buldum..basit tıraştan bi kapak 160 tl olurmu...bu sebeple herkese teşekkürler ali expres ten çekindim ama site gavurca biraz ama hallettim Türkçeye çevirip becerdim saolun...

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar sizlerin yönlendirmesiyle aliexpres ten airbag kapağım geldi yalnız iki adet geldi sonradan farkettimki iki adet ürün onaylamışım.Dolayısıyla birini arabama takıcam diğerini isteyene uygun fiyata vereyim tanesini 85 tl ye aldım burda 160 tl para istediler...İhtiyacı olan birine50 tl mazot parasına verebilirim.Ürün gayet güzel ve deseni direksiyonla aynı..bu arada direksiyon dört kollu 2007 sedan fabia araç..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;492377
Evet arkadaşlar sizlerin yönlendirmesiyle aliexpres ten airbag kapağım geldi yalnız iki adet geldi sonradan farkettimki iki adet ürün onaylamışım.Dolayısıyla birini arabama takıcam diğerini isteyene uygun fiyata vereyim tanesini 85 tl ye aldım burda 160 tl para istediler...İhtiyacı olan birine50 tl mazot parasına verebilirim.Ürün gayet güzel ve deseni direksiyonla aynı..bu arada direksiyon dört kollu 2007 sedan fabia araç..

Aklimda olsun benim ;)

Çevrimdışı sarizeybekpova

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
banada lazım bu kapaktan skoda octavia a5 4 kollu resmi varmı acaba direksiyonun