škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vag com da özellikleri açacak birileri var mi?

saday · 73 · 24213

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arafilboylu;490953
hangi özelikler açılıyor bir söyleyin

konuyu baştan sona okursan arada hangi özellikler ve nasıl açıldığını yazdık oradan bakabilirsin.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;490896
Yetkili servis görevlisine vag comdan bazı özellikleri açtırmak istediğimi, ücretinin ne kadar olduğunu sordum, ilk defa sizden duyuyorum, hiç öyle birşey duymadım dedi. Arabamla ilgili ilk başta sorduğum başka sorulara cevap vermemiş olsaydı başka yeri mi aradım acaba diye sorgulardım kendimi :D
Bana da aynı şeyi demişlerdi. Şubatın sonunda araç iki yılını dolduruyor. Ender Elektronik'e gidip ne varsa açtıracağım.

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;491615
Bana da aynı şeyi demişlerdi. Şubatın sonunda araç iki yılını dolduruyor. Ender Elektronik'e gidip ne varsa açtıracağım.

Arkadaşlar servisin size verdiği bilgi doğru onlar vagcom kablosu kullanmıyorlar araca bluetooth ile bağlanıyorlar kullandıkları sistem her özelliğin açılmasına izin vermiyor.
Yokuş kalkış desteği süresi-kapıların 15 km sonra kilitlenmesi ve konfor sinyal sayısının arttırılması özelliklerini aktif edebiliyorlar.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;493209
MRS1461 kardeş neticeyi merakla bekliyoruz.

Evet bende bekliyorum, benim açtıklarımdan farklı neler açacaklar acaba:)

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ender elektronikte gizli özellikler listesinde geriye takıldığında sağ aynanın aşağı inmesi ve  2013 modellerden sonra elektronik difransiyel kilidinin aktif edilmesi de var. Bende bunların olup olmadığını yaptıran arkadaşlardan merakla bekliyorum
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 11:14:59 Gönderen: hakan_by »

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ilgıyle takıp edıyorum ozellıkle de gerı vıtese gectıgınde aynanın otomatık  asagıya ınmesı ozellıgını

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;493215
Ilgıyle takıp edıyorum ozellıkle de gerı vıtese gectıgınde aynanın otomatık  asagıya ınmesı ozellıgını

Bir işe yaramıyor hocam ben açtırdım 2-3cm ya iniyo ya inmiyo birde ayarlanamıyor orjinalinde olanlar gibi yani extra ücret ile açılıyorsa onu açtırmanıza gerek yok

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;493209
MRS1461 kardeş neticeyi merakla bekliyoruz.

Arkadaşlar merhaba bugün ender elektroniğe gittim tamamen hayal kırıklığıyla geri döndüm. Aracımda 4 özellik açıldı.
1- kadran selamlama
2-kapı kilitlendikten sonra korna sesi
3-konfor sinyal sayısının 3 den 4 e çıkması
4-skoda bilgi ekranında alınacak yakıtın litre cinsinden gösterilmesi
Araç 1.6 tdi dgs 2014 elagence model daha fazla özellik açtıran açtırabilen bu konuda bana yardımcı olabilecek anadolu yakasındaki arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Not: en büyük hayal kırıklığım dönüşlerde sis farlarının yanmaması oldu[emoji20] bide camların uzaktan kumandayla otomatik kapanmaması
Geri vitesde sağ aynanın aşşağı inmemesi vs. vs. vs [emoji1]

Çevrimdışı olcayozdogan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;493306
Arkadaşlar merhaba bugün ender elektroniğe gittim tamamen hayal kırıklığıyla geri döndüm. Aracımda 4 özellik açıldı.
1- kadran selamlama
2-kapı kilitlendikten sonra korna sesi
3-konfor sinyal sayısının 3 den 4 e çıkması
4-skoda bilgi ekranında alınacak yakıtın litre cinsinden gösterilmesi
Araç 1.6 tdi dgs 2014 elagence model daha fazla özellik açtıran açtırabilen bu konuda bana yardımcı olabilecek anadolu yakasındaki arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Not: en büyük hayal kırıklığım dönüşlerde sis farlarının yanmaması oldu[emoji20] bide camların uzaktan kumandayla otomatik kapanmaması
Geri vitesde sağ aynanın aşşağı inmemesi vs. vs. vs [emoji1]

Bende enderde açtırdım octavia 2014 elegance uzunları yakarken sislerinde yanması gündüz farı açıkken stop lambasının yanması geri vitese takarken sağ aynanın düşmesi gibi bi çok özellik açtılar

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O zmn bızım rapıd de acılacak ozellıkler kesınlestı bosa heveslenmeyelom

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;493346
O zmn bızım rapıd de acılacak ozellıkler kesınlestı bosa heveslenmeyelom

Üzülüp hevesinizi kırmayın, ben önünde sonunda sis farı corner fonk. açacağım ama biraz zaman lazım, orjinal kablo ve yazılım bekliyorum, gelsin açacağıma inanıyorum, açarsam sizinkileri de açacağım söz.;)

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi inş bende bi taraftan araştırmalara dvm ediyorum. Bi sonuç çıkarsa buradan yazacağım. O sis farlarını bende yakacağım yoksa içim rahat etmez [emoji1][emoji1]