škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sis Farı Corner Fonksiyonu

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidgen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 1 hafta önce aldığım rapid tdi dsg elegance aracımda çoğu özelliği çözmüş bulunuyorum ancak kullanım klavuzunda olan sis farlarının corner fonksiyonunu (köşe dönüş özelliği) açamadım yada özellik araçta yok. Bilgisi olan ya da kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olması lazım o özellik çünkü geçenlerde karşımdan köşeyi dönen bi rapid geçti corner fonksiyonu çalışıyordu.

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Açılıyor mu cidden ilk defa duydum satış temsilcisi olmadığını söylemişti bana da

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bizimkinde özellik açtırırken bendeki aracın beyninin corner fonksiyonunu  desteklediğini söylemişti açan adam.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Donanım tablosunda görünmüyor, ancak vag-com ile denemek lazım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Elegance'ta ayar işi var sadece, alt donanımlarda ise ilgili kanal ayara izin vermiyorsa yapacak bir şey yok. Beyin versiyonu önemli...

Çevrimdışı rapidgen

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim araç elegance. ayar vagcom dan mı olacak ya da mxdot ektandan bir ayarı var mı? Çünkü kulanım klavuzunda özellik anlatılmış

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu vag com ile özellik açma olayını yapacak bir arkadaş yok mu? istanbul avrupa yakasında birileri yok mu? lütfen arkadaşlar yardımcı olun açılması gereken en az 10 özellik var ve şu an beklemekten başka yapacak bişey yok.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;484973
Şu vag com ile özellik açma olayını yapacak bir arkadaş yok mu? istanbul avrupa yakasında birileri yok mu? lütfen arkadaşlar yardımcı olun açılması gereken en az 10 özellik var ve şu an beklemekten başka yapacak bişey yok.
Vag-Com genel başlığına yazdınız mı bilmiyorum, oraya yazarsanız yardımcı olabişlecek birileri varsa illa ki size olumlu yanıt verirler. En kötü ihtimalle Anadolu yakasında Ender Elektronik'e gidebilirsiniz fırsat bulduğunuzda. En azından işlerini iyi yapıyorlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484981
Vag-Com genel başlığına yazdınız mı bilmiyorum, oraya yazarsanız yardımcı olabişlecek birileri varsa illa ki size olumlu yanıt verirler. En kötü ihtimalle Anadolu yakasında Ender Elektronik'e gidebilirsiniz fırsat bulduğunuzda. En azından işlerini iyi yapıyorlar.

Doğukan bi adres vermişti sanki. Şahkan otoyu önerdi.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidgen;484921
Arkadaşlar 1 hafta önce aldığım rapid tdi dsg elegance aracımda çoğu özelliği çözmüş bulunuyorum ancak kullanım klavuzunda olan sis farlarının corner fonksiyonunu (köşe dönüş özelliği) açamadım yada özellik araçta yok. Bilgisi olan ya da kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Aracınızın özelliklerini nerede açtırdınız acaba? Kendiniz mi yaptınız yoksa bir yere mi yaptırdınız? Yoksa özellik çözmüş derken varolanları mı kastettiniz? :)
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2014, 13:59:16 Gönderen: msami »

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bu gün sabah şahkan oto serkan bey ile aracı vag com a bağladık, bir çok özellik aktif edilebilir gözüküyordu ,kutucukların yanına tik koymakla aktif edilebilecek özellikleri programdan aktif ettik ve hata vermedi amma ve lakin sadece 15 km hıza ulaşınca kapıların otomatik kilitlenmesi ve konfor sinyalinin 3 ten 5 e çıkarılmasını uygulayabildik, diğer hiç bir şeyi aktif olmadı, bir de şöyle birşey var; aracınızın sürücü kapı camı tek dokunuşla iniyor ama tek dokunuşla kaldırmıyor bunu bir kontrol edin, bu çok basit bir özellik ama rapidlerde bu yok sanki, an azından bende yok, bunu lütfen kontrol edip yazın buraya.

dtsnr

• Ziyaretçi
Tek dokunuşla sürücü camının sonuna kadar kapanması özelliği benim araçta da yok .. Bu arada 15 km.hızdan sonra kapıların otomatik kilitlenmesini ben de açtırdım . Kumandadan 4 camın kapanıp açılma özelliği açılmıyor rapidlerde yok dediler ayrıca geri vitese taktığımda aynanın otomatik pozisyon değiştirmesine de yok dediler.Ancak siizn gittiğiniz yer bunları açabiliyor mu ? Ya da ekstradan açılan bir özellik var mı ? Yazabilirmisiniz...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2014, 12:56:35 Gönderen: dtsnr »

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtsnr;485146
Tek dokunuşla sürücü camının sonuna kadar kapanması özelliği benim araçta da yok .. Bu arada 15 km.hızdan sonra kapıların otomatik kilitlenmesini ben de açtırdım . Kumandadan 4 camın kapanıp açılma özelliği açılmıyor rapidlerde yok dediler ayrıca geri vitese taktığımda aynanın otomatik pozisyon değiştirmesine de yok dediler.Ancak siizn gittiğiniz yer bunları açabiliyor mu ? Ya da ekstradan açılan bir özellik var mı ? Yazabilirmisiniz...

Rapidin ünitesini kısır bırakmışlar anlaşılan, yani özellikler program tarafından algılanıyor ve açılıyor ama bu özellikleri sağlayacak bağlantı uçları aracın üzerinde boş bırakılmış gibi görünüyor, çünkü vcds programında kutucuğu boş olan bir sürü aktifleştirilecek özellik olmasına rağmen aktif edildiğinde çalışmayan bir o kadar özellik var, rapid de en fazla 3-4 özellik açılır başka da bişey olmaz.