škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sis Farı Corner Fonksiyonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;498879
İnşallah olumlu bir cevap verirler. Merakla bekliyorum.

Hiç umudum yok ama bende merakla bekliyorum

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;498791
He bide sadece dönüşler de sisler yanıyor değil mi geri vites de yanıyor mu? Birde sisler açıkken selektör yaptığınız da sisler de yanıp sönüyor mu? Geri vites de bende sisler yanmıyor. Ama diğer korner fonksiyonu olan arabalar da yanıyor.

kısa farlar aktifken (gündüz farı pasif olunca) sağa sola dönüşlerde yanıyor, sisler aktifken sislerde selektörle senkronize yanıp sönüyor, kısa farlar aktifken sinyali yaktığım tarafın sisleri yanıyor, geri viteste yanıyor mu bakamadım ona bakacağım, cam kaldırmadan ziyade geri vitese takınca sağ ayna aşağı baksa o daha güzel olurdu.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;498760
Güle güle kullan [emoji106] bende kartal da bi ustaya cam kaldırma işini sordum öyle kabloyla konfor beyniyle olmaz sizin araba dedi. Cam kaldırma kiti takmamız lazımmış
Yıkıldım. Ender'e sordunuz mu siz bu konuyu?

Evet sordum o da aynı şeyi dedi ama bence elektrik şemasına bakmadan söylüyorlar, şemadan bakıp olayı değerlendirmek lazım, siz corner için gittiğinizde direk evet yapılıyor mu dediler yoksa bakalım ondan sonra mı dediler?

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;499101
Evet sordum o da aynı şeyi dedi ama bence elektrik şemasına bakmadan söylüyorlar, şemadan bakıp olayı değerlendirmek lazım, siz corner için gittiğinizde direk evet yapılıyor mu dediler yoksa bakalım ondan sonra mı dediler?

Bana bakalım yapılıyor mu dediler sonrasında telefonla konuştuğumda konfor beyninin desteklemediğini söylediler.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;499100
kısa farlar aktifken (gündüz farı pasif olunca) sağa sola dönüşlerde yanıyor, sisler aktifken sislerde selektörle senkronize yanıp sönüyor, kısa farlar aktifken sinyali yaktığım tarafın sisleri yanıyor, geri viteste yanıyor mu bakamadım ona bakacağım, cam kaldırmadan ziyade geri vitese takınca sağ ayna aşağı baksa o daha güzel olurdu.

Aslında Skoda şöyle bişey yapsa bizim araçlara uygulanabilecek donanımları sıralasa mesela
Kumandadan cam kontrölü
Geri viteste sağ aynanın inmesi
Işık sensör
Vs.vs.
Garantiyi uzatırsanız size seçtiğiniz bir özellik hediyemiz 2. %50 3. Donanımda %25 indirim diyip seçenek sunsalar kötü olmaz sanırım.
isteyen garantisini uzatır. Garantisiz araçlarıda servise çekmenin yolunu bir şekilde yine bu tarz kampanya indirim gibi ürünlerle sağlayabilirler.