škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sis Farı Corner Fonksiyonu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;485137
Arkadaşlar, bu gün sabah şahkan oto serkan bey ile aracı vag com a bağladık, bir çok özellik aktif edilebilir gözüküyordu ,kutucukların yanına tik koymakla aktif edilebilecek özellikleri programdan aktif ettik ve hata vermedi amma ve lakin sadece 15 km hıza ulaşınca kapıların otomatik kilitlenmesi ve konfor sinyalinin 3 ten 5 e çıkarılmasını uygulayabildik, diğer hiç bir şeyi aktif olmadı, bir de şöyle birşey var; aracınızın sürücü kapı camı tek dokunuşla iniyor ama tek dokunuşla kaldırmıyor bunu bir kontrol edin, bu çok basit bir özellik ama rapidlerde bu yok sanki, an azından bende yok, bunu lütfen kontrol edip yazın buraya.

Benzin ikmal göstergeside açılıyordu. Silecek hızı arabanın hızına göre değişiyor o da açılıyor. Kadran selamlama açılıyor.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet kadran selamlamayı da açtık, yakıt ikmal göstergesini daha denemedim onuda deneyeceğim, eğer olursa ,
1-Konfor sinyal sayısını değiştirme
2-Kadran selamlama
3-15km hıza ulaşınca otomatik kapı kilitleme
4-Yakıt ikmal göstergesi
yani 4 özellik aktif olacak.

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu corner fonksiyonu bayağı kafama takıldı, vag com da o kadar kurcaladım ama bir türlü açılmıyor, aktif etmeye çalışınca arıza lambası yakıyor, sağ ve sol adaptif farları aktifleştirin diye bir arıza kodu alıyorum, bu da demek oluyor ki araçta adaptif farlar olmazsa bu özellik çalışmıyor, adaptif far da xenon mercekli far opsiyonuyla alınan araçlarda oluyor herhalde, yani bu sevda dan vaz geçeceğiz anlaşılan.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende büyük hayal kırıklığı yaşadım bu konuca vagcom la çözülür dedim ender elektroniğin yolunu tuttum ama maalesef olmadı. Bi şekilde bu işi halledebilirim diye araştırmalara dvm ediyorum sonuç çıkarsa mutlaka yazarım

Çevrimdışı scorpion

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;493348
Bende büyük hayal kırıklığı yaşadım bu konuca vagcom la çözülür dedim ender elektroniğin yolunu tuttum ama maalesef olmadı. Bi şekilde bu işi halledebilirim diye araştırmalara dvm ediyorum sonuç çıkarsa mutlaka yazarım

Toledo Style da bu özellik var ancak donanım bilgilerinde de yazıyor sonradan aktif edilme değil.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ender elektronik  corner özelliğini hallediyor. Cumartesi gününe randevu aldım. Yaptırmak isteyenler arayıp randevu alabilirler

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;493649
Ender elektronik  corner özelliğini hallediyor. Cumartesi gününe randevu aldım. Yaptırmak isteyenler arayıp randevu alabilirler

Sen bir yaptır bakalım olursa biz de gideriz, senden haber bekliyoruz o zaman.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;493720
Sen bir yaptır bakalım olursa biz de gideriz, senden haber bekliyoruz o zaman.

Cumartesi haber ederim

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Bugün sis farlarını yaptırdım. Corner özelliğini. Ender Elektronik Maltepe de yaklaşık işlem 1.5 saat sürdü. Geri vitese takıldığımda yanmıyor dönüşlerde yanıyor. Bide sisler açık olduğunda sellektör yaptığımda sislerde yanıp sönüyor. Şimdilik memnunum artık bu özelliği kafama takmayacağım :)

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;494431
Arkadaşlar merhaba. Bugün sis farlarını yaptırdım. Corner özelliğini. Ender Elektronik Maltepe de yaklaşık işlem 1.5 saat sürdü. Geri vitese takıldığımda yanmıyor dönüşlerde yanıyor. Bide sisler açık olduğunda sellektör yaptığımda sislerde yanıp sönüyor. Şimdilik memnunum artık bu özelliği kafama takmayacağım :)

Neden 1.5 saat sürdü? sadece vagcom uygulamadılar mı? parça falan mı taktılar?

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;494445
Neden 1.5 saat sürdü? sadece vagcom uygulamadılar mı? parça falan mı taktılar?

Vagcomdan özelliği açıyorlar ama yeniden kablo çektiler öyle sadece vagcomla olmuyor bayağı bi uğraşıyorlar. Sislerin ordan sigortaların olduğu yere kablo çektiler

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
He unutmadan bu işlem için gitmeden önce ender elektroniği arayıp randevu almanız lazım

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;494455
He unutmadan bu işlem için gitmeden önce ender elektroniği arayıp randevu almanız lazım

Kaç tl istediler bunun için?

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;494456
Kaç tl istediler bunun için?

120 tl ama nakitDe indirim oluyor peşin 100 tl

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük ihtimalle konfor beynine bağlantı yaptılar.Direksiyonun alt kısmını söktüler mi?