škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sunroof rüzgarlığının altında bulunana iki küçük takoz..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zirambula

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ses konusunda benim çok farklı bir problemim var. Aracı ilk aldığımda sunroof açıkken bezle içinin tozunu kirini alayım dedim. Bir kaç gün sonra sunroof açıkken içi bölümünde bir cm. Uzunluğunda takoz şeklinde iki küçük plastik parçası buldum. Servis bile yerlerini bulamadı. O süre zarfında sunroof tan tıkırtılar gelmeye başladı. Şehirde meşhur döşemeci bir ustayı önerdiler iki dakikalık iş için tam iki ay git gel adama benim işime zorla baktırdım. Bu süre zarfında küçük parçaların birini kaybettim. Bir dakikada birini yerine taktı. diğerini de uydurma bir plastik parçası olarak taktı. Şimdi sunroof tan yine tıkır tıkır ses geliyor. Serviste de parçası yokmuş.
     Böyle benim gibi sunroof un iç bölümlerini temizleyip de problem yaşayan var mı? Bu küçük plastik parçasını nereden bulurum? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun. A4 kasa sunroofuyla biraz hasir nesir olmustum zamaninda. Sunroofun calismasinda sikinti ya da takirti tukurtu yoksa hic muhattap olmayin derim