škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia mı satmayı düşünüyorum Piyasası nedir?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araba 2 ay ilanda kaldı, 19000 yazmıştım, 110000 km'de 1d, 3 b var, sadece 3 kişi aradı, bakmaya gelen bile olmadı...temiz ve bakımlı diye kendimi avutuyorum anca...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Cheyenne06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;492613
Benim araba 2 ay ilanda kaldı, 19000 yazmıştım, 110000 km'de 1d, 3 b var, sadece 3 kişi aradı, bakmaya gelen bile olmadı...temiz ve bakımlı diye kendimi avutuyorum anca...

Engin hocam 22 belki 23. max. bütçe ile fabia almak istiyorum.Çok yüksek fiyat çekiliyor sahibinden.comda,sizce beklemeli miyim? en az 2004 model 101 beygirlik bir araç düşünüyorum bu arada

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
O paralara rahat alırsınız bence.

Beklemeyin, arabanın alınacağı zaman asıl şimdi, kış mevsimi, her yer kar.. Piyasanın en güzel zamanı... İlandaki araçlara çok talip var gibi düşünmeyin, tek tük ciddi talip çıkar bu aralar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cheyenne06;492624
Engin hocam 22 belki 23. max. bütçe ile fabia almak istiyorum.Çok yüksek fiyat çekiliyor sahibinden.comda,sizce beklemeli miyim? en az 2004 model 101 beygirlik bir araç düşünüyorum bu arada

İlanlarda fiyatlar bence de ederinin üzerinde ama düşmesini beklemeyin, düşmez...Türker'in düşüncesine katılıyorum, kışın almak daha hesaplı her yönden.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen sene ile bu sene arasında çok fazla fiyat farkı oluştu . Fabia'lar geçe sene bu zamanki fiyatlarının üzerine neredeyse 4000-5000 tl koymuş gibi gözüküyor.  

Ancak bu çok gerçekçi gelmiyor bana . İsteyene değil , verene bakmak lazım .

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;492613

Senin arabana ben müşteri bulucam abi yine birine bana attığın maili yönlendirdim bakalım o beğenicek mi. O şekilde temiz ve bakımlı bir arabanın satılmaması anormal.