škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Antalyada kaç kişiyiz A7

eski · 21 · 5381

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eski

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
E artik bi antalya bulusmasi yaparsini? 4tane sadece a7 octavia var. 6-7 kisi olursunuz sanirim

Çevrimdışı UADEVADAM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende Antalya da yaşıyorum ve bir kaç ekstra opsiyonlu Octavia 1,6 TDİ Elegance alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Opsiyonlar ön park sensörü, hafızalı sürücü koltuğu, 17 inch Teron jant, karartılmış arka cam, metalik boya(Aybeyazı veya gümüş gri), [FONT="]anahtarsız çalıştırma ve panoramik sunroof. Antalyada yaşayanlar olarak bu panoramik sunroof için ne dersiniz. Yani siz önerirmisiniz. Yada bana kullanıcılar olarak ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler ederim.[/FONT]

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UADEVADAM;486071
Arkadaşlar bende Antalya da yaşıyorum ve bir kaç ekstra opsiyonlu Octavia 1,6 TDİ Elegance alıp aranıza katılmayı düşünüyorum. Opsiyonlar ön park sensörü, hafızalı sürücü koltuğu, 17 inch Teron jant, karartılmış arka cam, metalik boya(Aybeyazı veya gümüş gri), [FONT="]anahtarsız çalıştırma ve panoramik sunroof. Antalyada yaşayanlar olarak bu panoramik sunroof için ne dersiniz. Yani siz önerirmisiniz. Yada bana kullanıcılar olarak ne önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler ederim.[/FONT]
Benim araçta bahsettiğiniz ek donanımlardan sadece Panaromik sunroof var. Arka camlar ise film kaplı, onlarda serviste anlaşmamız üzerine yapıldı. Panaromik sunroof oldukça hoş ve kullanımı rahat. Ayrıca araca farklı bir görünüm katıyor. Şimdiden hayırlı olsun size.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Antalyada bir sürü A7 var etrafta. Daha bugün rastladım en az 5 6 tanesine bu kadar az olamayız rakam tutturursak hemen buluşma ayarlarım valla :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bi buluşma konusu açarım bu kadar varsak madem :dede:

Çevrimdışı UADEVADAM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Antalya malum çok sıcak oluyor. Octavia da bu panoramik sunroof normal tavana göre araba içi sıcaklığı açısından nasıl durumda?

Çevrimdışı TGYCVS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;486409
Ben bi buluşma konusu açarım bu kadar varsak madem :dede:

Toplu bir organizasyon güzel olur

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: UADEVADAM;486413
Arkadaşlar Antalya malum çok sıcak oluyor. Octavia da bu panoramik sunroof normal tavana göre araba içi sıcaklığı açısından nasıl durumda?
Perdeyi kapalı tuttuğunuzda ciddi bir fark oluşturacağını zannetmiyorum, başka bir panoramikli aracımızda herhangi rahatsız edici bir durumla karşılaşmamıştık.

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Buluşma konusu açılmıştır, katılımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı erturqo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle