škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Astra J rüzgar gibi geçti gitti...

turker · 110 · 53291

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
ortadaki ekranı seviyorum beah. Navigasyonlu seçenekler var biliyorum, ilerde gündeme alabillrim :) öncelik şu an servis bakımı, kışlık lastik, sıra gelirse soft yazılım olabilir...

Ha bir de makyajlı ya da OPC ön tampon, bi de OPC direksiyon :) dolu tampona çıkmacı 1000 tl dedi mesela. Ama uymuyor, bende far yıkama ve ön park sensörleri var cosmo tamponu bulmak da zor. OPC direksiyon ve tamponu pc'den eklerim, asıl onlar ateş ediyor :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlginç bir uygulama olarak H kasa OPC nin tamponu veya Insignia OPC tamponu deneyebilirsiniz. Bir opel formunda Insignia OPC tamponlu Astra vardı, inanılmaz güzel olmuştu

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oynamadan durulmaz elegance donanım+nerdeyse gırtlak dolu opsiyonlu octiye ha desem yapacağım en az 4-5 şey var aynı şekilde ltz donanım cruze a da ha desem yapacağım 6-7 şey var kendi aracım zaten peder beyin değişiyle çingen arabasına dönmüş durumda ve daha yapılacak biiir sürü şey var. Özetle o arabayı bize özel yapan bizim yaptığımız ufak dokunuşlar. Yoksa milyonlarca aynı araba aynı renkten var tek ayırt edici noktanın plakamın olduğu arabayla gezmeyi bir araba sevdalısı olarak tasvip etmiyorum. Özetle ona kendimizden birşeyler katmamız gerektiğine inanıyorum standart insanlar gibi sadece salt ulaşım aracı olarak görseydik böyle forumlarda işimiz ne?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiiii...

Plastik konusuna takılanlar olmuş; mevcut kasaları değerlendirmek lazım. Mevcut Octavia, Leon ya da Golf'te arka kapı plastikleri ne durumda? Octavia ve Leon'da kapı içi plastikler ne durumda? Hele Leon'u FR almazsanız iç mekan komple olarak ne durumda?

Yol tutuş mevzusuna gelirsek; Octavia ve Leon -objektif olarak olaya bakabiliyorsanız- gerçekten iyi yol tutuyor diyebiliyor musunuz?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opc tamponlar ve ic aksam icin odak dynamics i bir ziyaret edin derim. biraz pahalli olsa da uygulama malzeme ve iscilik olarak cok kaliteliler

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:D evet öyle Kadir.

Bu arada ctesi bartına giderken ibre sona yakınken 15 litre alıp gidip gelmiştim. İbre aynı yere geldiğinde bugün 5.7 gösteriyordu ve 250 km (toplamda 70 kmsi falan ş.içi) olmuştu. Pompa hesabı 6 litre yani, hatta 6.1 bile olabilir. Sapma var yani...

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;487506
:D evet öyle Kadir.

Bu arada ctesi bartına giderken ibre sona yakınken 15 litre alıp gidip gelmiştim. İbre aynı yere geldiğinde bugün 5.7 gösteriyordu ve 250 km (toplamda 70 kmsi falan ş.içi) olmuştu. Pompa hesabı 6 litre yani, hatta 6.1 bile olabilir. Sapma var yani...

Öyle ölçüm yapmak pek doğru olmaz diye düşünüyorum asıl ölçüm şu şekilde yapılır. Depo tam doldurulur daha sonrasında gidilecek yere gidip gelinir ve tekrar doldurulur aracın aldığı yakıt yaktıgınız yakıttır. İbrede çoğu zaman sapma olabiliyor.

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pahali aksesuarlar, ayni zamanda devami body kit, yay ve jantla desteklenmezse siritacak aksesuarlar abi. Orjinali daha güzel bence :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaparız Etem :) ama önce motoru değiştirmek gerekir.

Depo ölçümü doldurarak yapılır doğru, henüz doldurmadığım için böyle yapabildim ki, 2 defa daha benzer ölçüm yaptım hepsinde de sapma var görünüyor.

1. Önce bi bakım yapılması acilen gerekiyor (6 bin km ama 1,5 sene olmuş)
2. Devir çevirip motoru açmam gerekiyor...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi mal bebek gule gule kullan. İlk ciktiginda cosmo sunrooflusunu kullanmistim gittigini pek hissettirmiyor ama ufak ufak gidiyor. Sanzimani guzel ayarlamislardi diye hatrlyrm. Soft bi yazilimla sahane olur

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet Doğukan, soft bi dokunuşla tatlı olabilir. Biraz binek de düşünürüz konuyu ;)