škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Octavia A7 kaza

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail524;486362
Çok Sağolun arkadaşlar.Yozgat'ta ne iyi ustada serviste yok.nerede yaptıracağımızı araştırıyoruz.önerilerinizi bekliyorum.

Yerinizde olsam: Salıncağı orada  değiştirip aracı  Kayseri veya Ankara ya götürüp onartırım.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodaizm;486368
Desenize piyasada hiç kazası olmayan   veya  ufak hasar gözüken araçlar bu yöntemle tramerde hatasız  çıkıyor.

Kaskodan para alınca tramere çıkar, serviste yaptırınca da araca yapılan müdahaleler kayıtlarda çıkar. O yüzden şahsi görüşüm , hasar kaydı olan bir araç alma tercihinde serviste onarılmış olması güven konusunda servis dışında yapılmış olanından daha öndedir.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok farkettirmiyor, benim 3 hasar da serviste yapıldı, güzel yapıldı ama servis tarifesine göre para alındığından rakamlar alıcıları kaçırıyor...Fazla hesap çıkarmalarından dolayı arabanın seceresini bozuyorlar, en basit kazada 5000 taş...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Çok geçmiş olsun,ben önceki aracımı dişarda yaptırıp ,parasını kaskodan  alarak daha ucuza malettim,aracı satarkende hasar kaydıyla alakalı problem yaşamadım.Sizede bu yolu tavsiye ederim.

Çevrimdışı ismail524

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar koskodan yaptırmayı düşünmüyoruz.yarın bi kaç servisten fiyat alacağım.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada, serviste yedek parça satışıda şasi numarasına göre yapılıyor. Ben bizim araba için ne aldıysam kayıtlarda var. Geçenlerde yıkamacı depo kapağına tazyiklii su sıkması sonucu etiketler düştü, gittim servisten yenisini getirttim. Parça çıkışını yaparken şasi numarasından yaptılar.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ovv. Büyük geçmiş olsun. Araba yürür vaziyette mi? İmkan varsa büyükşehire götürebilirseniz daha iyi olur.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gemiş olsun cana gelmesin özel servisten uzak durun ne olursa olsun yetkili servis yetkili servistir. Özele arkanı dönünce göremezsin

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun İsmail kardeşim. Araç daha gıcır gıcırken yazık olmuş. Bütçe elveriyorsa(kaskon yoksa), özel servise gitsen bile orijinal parçalar kullanmalısın. Ne de olsa taptaze bir araba :o

Çevrimdışı ismail524

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yorumlarınız için teşekkürler.tahmininizce ne kadarlık hasar vardır.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya bir şey soracağım: Sol ön tekerin geride olduğunu kazadan sonra aracı götürdüğünüz usta mı söyledi? Yoksa bariz bir şekilde görülebiliyor mu?

Çevrimdışı ismail524

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bariz şekilde belli.direksiyonu çevirdikçe sürtüyor

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismail524;486605
Bariz şekilde belli.direksiyonu çevirdikçe sürtüyor

Hımmmm.. İlk aşamada tampon mühim değil ancak, acilen ön takıma müdahale gerekiyor. Ya da aracı çekiciye yükleyip servise(Ankara, Kayseri, Konya) gidilecek. Skoda yol yardımına başvurulamaz mı acaba?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmis olsun, allah beterinden saklasın, hava yastığı acılmadı sanırım,
ön düzende sıkıntı büyük degilse toplam masraf yetkili serviste 2-3 bin gibi olur bence,

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece tampon 1.500 civarı tutar diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...