škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb kışlık jant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar comfort superbim var kışlık lastiklerim için çelik olmayan demir jantlardan almak istiyorum bijon aralığı ne olacak ve hangi aracın jantı uyar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ama SuperB e demir jant olmaz, gülerler, çıkma dahi olsa alüminyum takım alın bence...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
demir jant alacam ama tabiki jant kapağıda takacam inşallah çok sırıtmaz

Çevrimdışı Lions coach

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aşırı agresif kullanmıyorsanız aracı replika ( sahte) golf yada eski kasa jetta nın alaşım jantlarını takabilirsiniz. 5x112 volkswagen grubu tüm araçların jantları uygundur.

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lions coach;486786
Aşırı agresif kullanmıyorsanız aracı replika ( sahte) golf yada eski kasa jetta nın alaşım jantlarını takabilirsiniz. 5x112 volkswagen grubu tüm araçların jantları uygundur.

hocam replikalar  orjinal olmadığı için dayanıksız mı oluyor ?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dayanıksız+ ağır olur, çıkma olsun, orjinal olsun...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu benide geçen sene çok meşgul etmişti senelik 100 lira lastik değiştirmeye veriyorum ayrıca jant çizilmesi v.s de çabası. Birde çıkmalarda tamir olayı varmış o yüzden tüm esnaflar uyardı macunlanmış boyalı denk gelebilir çıkma alma dediler
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 12:33:17 Gönderen: pharnakia »

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;487169
Bu konu benide geçen sene çok meşgul etmişti senelik 100 lira lastik değiştirmeye veriyorum ayrıca jant çizilmesi v.s de çabası. Birde çıkmalarda tamir olayı varmış o yüzden tüm esnaflar uyardı macunlanmış boyalı denk gelebilir çıkma alma dediler

hocam sen nasıl bi çözüm buldun ? demir jant alacaktım arkadaşlar iyi durmaz diye vazgeçirdi, replikalarda ağır olur diyorlar , kararsız kaldım ....:confused:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koskoca superB e biniyorsunuz, 3ün, 5in hesabını yapmayın, replikayla, demir jantla olmaz, 4 tane orijinal jant alın, takın gitsin yaa...
Bizim komşu 1-2 ay önce 100 000 küsüre passat aldı, şehirdışına çıkmak için babamdan kışlık lastiklerini istemiş...nereye gidiyor bu millet, nerde bu devlet?:):)

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çözüm bulamadım orjinal jant üzerindeki lastiği değiştiriyorum . Arkadaşın birinin şansı daha sıfır demir jant bulmuş kapak ile Passat üzerinde kullanıyor ancak bulunduğum ilde o konuda çok şansım yok

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;487414
Koskoca superB e biniyorsunuz, 3ün, 5in hesabını yapmayın, replikayla, demir jantla olmaz, 4 tane orijinal jant alın, takın gitsin yaa...
Bizim komşu 1-2 ay önce 100 000 küsüre passat aldı, şehirdışına çıkmak için babamdan kışlık lastiklerini istemiş...nereye gidiyor bu millet, nerde bu devlet?:):)

kardeşim haklısında servisten ojinal jant almaya kalkışınca çıkan fatura 2500 leri buluyor. ayrıca sizin komşunuzda tam kargaymış kardeşim passatın hakkını veremiyor demekki :)

Çevrimdışı kutluhan83

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;487418
Çözüm bulamadım orjinal jant üzerindeki lastiği değiştiriyorum . Arkadaşın birinin şansı daha sıfır demir jant bulmuş kapak ile Passat üzerinde kullanıyor ancak bulunduğum ilde o konuda çok şansım yok

bende bi audi a6 jantı buldum  5*112 7-8 senelik falan dedi sahibi vazgeçtim yamuksa düzelttirecek tornacı tesviyeci bile yok ilçede , bende heralde üzerindekine takacam devam edecem gibi.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam tamamen öğrenmek için soruyorum: kış lastiklerinizi neden aracınızın mevcut jantlarına taktırmıyorsunuzda ayrıca yeni bir kışlık jant almak istiyorsunuz?
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 20:04:07 Gönderen: hakan_by »