škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia Hava Filtresi [yardım]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Merhaba arkadaşlar yardımınız gerekli bu filtre 98 feliciaya uyar mı ? (karbüratörlü)
Bir soru daha arkadaşlar elimizde çivili lastikler var acaba bunların çivisini sökmek mümkün mü?
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 18:04:46 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uyar gibi gozukuyor ancak ezbere filtre olculerini bilmiyorum. Filtrenizin sokulmesi kolay. Cikartip bi olcun olculer ayniysa olur ;)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik çivisi kargaburun ile çekerek çıkarılır...ama tavsiye etmem, buzda çok işe yarıyor o çiviler...., çivili ile 80 km/h den fazla sürat yapmayın, sorun çıkmaz....
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çivili lastik candır. bir de krikoyla bijon anahtarınız olucak güzelinden. kar düşerken takıcaksın hemen sonra çivili spec millete el sallayarak tırmanıcaksın buzda :D

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;488406
Doğru ölçü bu değil. Doğru ölçü şu linkteki gibi.

http://www.goldfilter.com.tr/filtre.asp?hava=GHV-6346-X0

tüm cevaplar için çok teşekkürler.  linkteki ölçüleri pek anlayamadım :)

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Genişlik: 265 Yükseklik: 57 İç genişlik: 208

İç genişliğin pek bir önemi yok. Son filtre değişiminde bu filtreden taktılar. Tam oturuyor. Yüksekliğide tam oluyor. 58 cm yükseklik sorun çıkarabilir. Zaten orijinal ölçü bu şekilde. Diğer filtre firmalarında iki boy var. Siz bu boyutlarda olanı tercih edin.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;488455
Genişlik: 265 Yükseklik: 57 İç genişlik: 208

İç genişliğin pek bir önemi yok. Son filtre değişiminde bu filtreden taktılar. Tam oturuyor. Yüksekliğide tam oluyor. 58 cm yükseklik sorun çıkarabilir. Zaten orijinal ölçü bu şekilde. Diğer filtre firmalarında iki boy var. Siz bu boyutlarda olanı tercih edin.

çok teşekkürler.. internette bu ölçülerde satan bi site var mı?
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, 14:35:14 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;488457
çok teşekkürler.. internette bu ölçülerde satan bi site var mı?

Sanıyorum bursadasınız. Otoaslanlar var size yakındır mutlaka. Oraya gidip alabilirsiniz diye düşünüyorum ya da sanayideki parçacılarda mutlaka bulursunuz gold markayı. Şayet illa internetten sipariş verecekseniz alımsatım sitelerinde otoyedekparcacim var oradan Fil Marka olanını sipariş edebilirsiniz. Fil biraz daha kaliteli o yüzden golda göre biraz tuzlu olur.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;488464
Sanıyorum bursadasınız. Otoaslanlar var size yakındır mutlaka. Oraya gidip alabilirsiniz diye düşünüyorum ya da sanayideki parçacılarda mutlaka bulursunuz gold markayı. Şayet illa internetten sipariş verecekseniz alımsatım sitelerinde otoyedekparcacim var oradan Fil Marka olanını sipariş edebilirsiniz. Fil biraz daha kaliteli o yüzden golda göre biraz tuzlu olur.

hocam çok sağol çok yardım ettin valla şuan otoyedekparcacim.net'e bakıyorum bir sürü ürün kodlu var fil markaya ait son isteğim hangisi onlardan senide yordum kusura bakma

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam buradan da alabilirsin. Resmi buradan aldığınızı farketmemişim. Resim sizi aldatmasın goldun uygun filtresini göndereceklerdir. Resim temsili bence.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blauzahn;488478
Hocam buradan da alabilirsin. Resmi buradan aldığınızı farketmemişim. Resim sizi aldatmasın goldun uygun filtresini göndereceklerdir. Resim temsili bence.

hocam ya göndermezlerse :) risk olur gibi geldi biraz daha araştırayım.           şuan otoyedekparcacim.neti aradım ürün başlığı skoa felicia 1.3 karbüratörlü hava filtresi ürününün uyup uymadığını sordum ve tek tip olduğunu söyledi uyumludur dedi. yarın tekrar arayıp tam ölçüsünü alıp sipariş vereceğim.
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2014, 19:35:19 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı blauzahn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam o kadar takmayın. Goldun tek tipi var zaten. Orada verdikleri referans numarası ile goldun sitesindeki referans numarasını kontrol edebilirsiniz. Kalkıp başka marka göndermezler zaten. Tabi sizin bileceğiniz iş. Otoyedekparçacım dan da alabilirsiniz. Ben fiyatı daha uygun diye orayı referans gösterdim. Fiyat problem değil derseniz zaten otoyedekparçacımdan almanızı tavsiye ederim.