škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yardım octavia arıza

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle selamlar herkese bende yeni octavia sahibi oldum 1.6 tdı ama 1 aylık aracıma soldan biri vurdu çamurluk tampon far teker kapsayacak şekilde hatalı karşı taraf bu arada benim kaskom özel servis kaskoluymuş aracı götürürken esp ve lastik hava basıncı arıza verdi sonra servise geldik bi süre sonra start&stop ve aracı p konumuna getirin uyarısı getiriyoruz ve halen aynı uyarı anahtarıda vermiyor bilgisayara bağlanıyor ama arıza gözükmüyor dikkatsiz 97 model araç bi sürü sıkıntı yarattı bana bu arızalar garanti kapsamı dışına çıkar mı veya neden olur başına gelen bi arkadaşım var mı saygılar

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Öncelikle geçmiş olsun,konuyu yanlış yere açmışsınız.Octavıa sayfasına açmanız daha fazla cevap bulacaktır.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an zaten hasarlı, dolayısıyla heangi ünite zarar gördü? tespit edilmesi lazım, mesela ABS sensörü veya başka bir ünitenin arızası nedeniyle böyle durumlara neden oluyor olabilir...
Yetkili servise götürün, ödemeyi siz yapın, kasko hesabınıza zaten yatırır...bilmeyene elletmeyin arabayı.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplar için teşekkürler yeni olduğum için bilmiyorum ama oraya aktarırım sağolun...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Karşı taraf hatalı demişsiniz; bu durumda sizin kaskonuzun nereyle anlaşmalı olduğu önemli değil. Hasar zaten karşı tarafın trafik sigortasından karşılanacaktır. Aracınızı direkt yetkili servise götürün, onlar gerekli bütün prosedürleri halledecektir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankarada efeye götürdüm ilk çok nazlılardı çok araba var dediler kısacası istemez tavırları vardı bende çıktım özele götürdüm

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servisten şaşma saydınız keşke neyse hayırlısı olur inşallah ...

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şimdi haber geldi halletmişler herşeyi teşekkürler herkese yetkili serviside şikayet edeceğim bu arada resmen yerimiz yok dedi...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia40;488047
Şimdi haber geldi halletmişler herşeyi teşekkürler herkese yetkili serviside şikayet edeceğim bu arada resmen yerimiz yok dedi...

İhmal etmeyin, muhakkak dile getirin.
Mümkünse arkasını da arayın, bazen müşteri temsilcileri kayıt altına almıyor.
Bir kaç kez farklı zamanlarda arayarak şikayet kaydını teyit ettirin.
Kurumsal bir firmanın böyle bir lüksü yok. Keyfi olarak sizi geri çeviremez..

Çevrimdışı umutgiray

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada aracınızın değerinin kaza nedeniyle  düşmesinden dolayı karşı tarafa bir davada açabilirsiniz.

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dava hakkı olduğunu bilmiyordum teşekkürler düşünecek olursak mantıklı

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akif hoca aynen bikaç kez dediğiniz gibi şikayette bulunmak lazım

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir arkadasimin Honda civigine araba carpmisti. Yandan iki kapi.Karsi taraf hatali. Sonra yetkili servise gidince servistekiler 0 arabanin değerini düşürdüğü için davaci olabileceğini söylemişler. Arkadasimda adamı aramis  durumu anlatinca adam bir kac gun icinde "dava acmayin orta yolu bulalim" demiş. Servise gitmişler servis adamin 10 bin lira zarari var diyerek arkadasimdan yana tavir almis. Sonrasında 8bine anlasmislar. İlk duyduğumda sasirmistim. Sizin içinde ornek olabilir bu anlattigim.

Çevrimdışı octavia40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar kaza sonucunu öğrendim 100% kusurlu bulunmuş benim araç size kaza raporunuda göndereceğim resimli veya çizip atacağım nasıl bu sonuca vardıklarını anlayacak mısınız ve ya ben mi yanlış düşünüyorum...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaza raporunun fotosunu paylaşırsanız daha net anlaşılır durum...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)