škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Acil Yardımızınız Lazım..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bozcurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle hepinze merhabalar;
iyi haftasonları ismim eralp eskişehirliyim ve bankacıyım 30 yaşındayım sitenin kurallarını tam olarak bilmediğim için kendimi önce tanımak istedim inşallah konuyuda doğru yere açmışımdır gelelim sorumuza.

Aracımı yeni sattım vectra c elegance+cosmo paket vardır yanı en full donanımlısı aracımı 31.750 sattım ve aracımı 10 yıl kullancım

şuan aklımda olan araştırdığım tek araç var SUPERB 1.4T ELEGANCE modeli 2009 üzeri model düşünüyorum donanım olarak hepsninde otomatık park sıstemı yorgunluk ve şerit takip sistemi koltuk ısıtmaları hepsinde standartmı yok  paket olarak ilave mi bununda yanında alırken dikkat etmem gereken kronik bi takım sorunları varmıdır şimdiden cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim keyifli forumlar...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik park ekstra. Takip sistemleri de ekstra olabilir. Elegancelarda koltuklar isitmalidir. Duzgun bakilmis temiz bir arac olsun yeter. Dsg sanzimansa sanzimana dikkat etmek gerekir

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488387
Otomatik park ekstra. Takip sistemleri de ekstra olabilir. Elegancelarda koltuklar isitmalidir. Duzgun bakilmis temiz bir arac olsun yeter. Dsg sanzimansa sanzimana dikkat etmek gerekir

Elegancelarda park assist standart reyiz. Prestij paket değilse sadece ön iki koltuk preatij paketse 4 koltuj ısıtmalı

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;488390
Elegancelarda park assist standart reyiz. Prestij paket değilse sadece ön iki koltuk preatij paketse 4 koltuj ısıtmalı

Park asist dedigimiz kendi kendini parketmesi degil mi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488391
Park asist dedigimiz kendi kendini parketmesi degil mi?

Aynen reyiz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;488392
Aynen reyiz

Aman tanrim didim. Simdi ender abinjn araba kendi kendini park ediyo mu?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488393
Aman tanrim didim. Simdi ender abinjn araba kendi kendini park ediyo mu?

Evet gruba faruk abi park ederken videosunu çekip armıştım görmedin mi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;488394
Evet gruba faruk abi park ederken videosunu çekip armıştım görmedin mi

Opsiyonel saniyodum. Ya daha ne bekliolar bu arabadan anlamiyorum. Tas gibi araba

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;488395
Opsiyonel saniyodum. Ya daha ne bekliolar bu arabadan anlamiyorum. Tas gibi araba

Kesiciye girmiyo [emoji23]

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozcurt;488354
Arkadaşlar öncelikle hepinze merhabalar;
iyi haftasonları ismim eralp eskişehirliyim ve bankacıyım 30 yaşındayım sitenin kurallarını tam olarak bilmediğim için kendimi önce tanımak istedim inşallah konuyuda doğru yere açmışımdır gelelim sorumuza.

Aracımı yeni sattım vectra c elegance+cosmo paket vardır yanı en full donanımlısı aracımı 31.750 sattım ve aracımı 10 yıl kullancım

şuan aklımda olan araştırdığım tek araç var SUPERB 1.4T ELEGANCE modeli 2009 üzeri model düşünüyorum donanım olarak hepsninde otomatık park sıstemı yorgunluk ve şerit takip sistemi koltuk ısıtmaları hepsinde standartmı yok  paket olarak ilave mi bununda yanında alırken dikkat etmem gereken kronik bi takım sorunları varmıdır şimdiden cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim keyifli forumlar...

Şerit takip sistemi hiç birinde yok diye biliyorum ?

Çevrimdışı bozcurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sürekli araba değiştiren biri olmadığım için alıp en azından bi 10 yıl daha kullanmak istiyorum

Çevrimdışı Tuhraser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda en iyisi sitesine girip donanım paketlerini karşılaştırmanız. Benim ki 2010 model onunda kataloğu var internette. Bazen yıla göre opsiyon değişiyor. Benim ki elegance ama arkada ısıtma yok. Önde ısıtma var fakat sunroof, kendi kendine park etme var.

Çevrimdışı bozcurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2009- elegance ile 2010 elegance arasında donanım olarak ne farklar var arkadaşlar

Çevrimdışı erhaneda2

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracım 2009 1,4 tsı elegance dsg yok, koltuk ısıtma yok, sunroaf yok,deri koltuk yok.

Çevrimdışı bozcurt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhaneda2;489121
aracım 2009 1,4 tsı elegance dsg yok, koltuk ısıtma yok, sunroaf yok,deri koltuk yok.

ben 2009 elegance buldum sanırım sonradan ılave olarak almış sunroof ve ısıtmalı koltukları varmıs peki kullanan birisi olarak begenmedıgın yanları varmı dostum