škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Yan Aynasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memoli0951

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, 2013 rapid active 1.6 tdi sahibiyim. Aracimin sol yan aynasi gece birileri tarafindan kirilmis. Aynayi serviste degistirmeye 500 tl para istediler. Kaskom var fakat bozdurmak istemiyorum. Nette aradim ama rapid olarak bulamadim. Bilindigi gibi vw grubunda bircok aracin parcalari ortak. Diger marka ve modellerden rapide uygun parcasi olan var mi? Nette veya satan bildiginiz biryer varsa lutfen paylasin. Parca numarasinada bakamadim bilen varsa yardinci olursa sevinirim

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polonun aynaları Rapid ile aynı değil, Belki kapıya bağlantı kısmı olabilir. Citigo ile tamamen aynı

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun.

Parça(elle ayarlanan-kumandayla ayarlanan dış aynalar) no'ları için: http://www.partscats.info/skoda/en/?i=cat_vag_models&brand=sk&number=114&set=116&ein=2013&f=726&hauptgr=1234567890&hg=8&grf=085740677&bf=85740&hgug=857&ug=57&parent_id=287818

not: Skodacılar duydunuz mu, aynaya 500 gayme:kork2:istemişler. Aynalarımıza sahip çıkalım, mukayyet olalım!

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen sene Elektrikli ayna için takımına 650tl çekmişti servis.

Çevrimdışı karesi10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ya arkadaşlar ben yeni rapid spaceback aldım 1.2 yan aynaları katlayamadım  katlanmıyor mu ben mi beceremedi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Çevrimdışı ahmetemrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: karesi10;489711
ya arkadaşlar ben yeni rapid spaceback aldım 1.2 yan aynaları katlayamadım  katlanmıyor mu ben mi beceremedi bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

birisi söylemişti yan aynalar zor katlandığı biraz güç uygulamak gerekli.

Çevrimdışı karesi10

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yani hocam elimde kalmasından korkuyorum ama yarın bi daha deneyim :)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
biraz yüklenirseniz işe yarayacaktır ama kapanması ile kapanmaması arasında pek fark yok :)

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynalar kapaninca tamamen 90 derece aciyla kapanmiyor. Yaklasik 45 derece yapiyor. Kapamak icin uç taraftan biraz kuvvetle itin.

Parca fiyarlari ise alman arabalar gibi. Benimde sol stop kirildi. 300 tlye halloldu. Arac yeni oldugu icin yan sanayi de yok. 2 onceki arabam R19 un aynasini 20Tl ye degismistim☺
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2014, 20:24:00 Gönderen: bluevelvet »

Çevrimdışı mathiac

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sol aynaya park halindeyken tır dorsesi takıldı, ayna ters döndü dış taraftaki üçgen kısım (kapı ile birleşen yer) içeri dışarı oynuyor, bir de ön taraftaki siyah çerçeve zedelendi. Ayna kontrolünde sıkıntı yok. Henüz servise götürmedim. Bakalım bizimkine ne fiyat verecekler!

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis tuttuğunu öpüyor. Toledo ve çıkma bakılabilir aalternatif..