škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çamaşir makinasi bozuldu marka öneriniz

kace · 28 · 4928

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arçelik, Beko sevmesem de Türkiye şartlarında en ideal marka bu ikisi....Annemlerde bende arçelik var 7 yıl garantisi var. Sıkıntı yok şükür. Zaten servisleri hem yaygın hemde tanıdık çok diye işime de geliyor :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bilinen ekonomik markaların garanti süresi en uzun (5-7 yıl) ürünlerini tercih ediyorum. Sorun olursa garantiden faydalanıyorum. Garanti bittiyse tamir ile uğraşmafan yenisini alıyorum. Teknoloji hergün gelişiyor. Verimlilik düşünülünce verdiğin parayı 5 yılda yeni teknoloji telafi ediyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Artık eskisi gibi değil ürünler,.. ömürler çok kısa..

1998 yılında satın aldığım  Philips  marka tasarruflu  ampül hâlâ  çalışmakta.. Orjinal  hollanda  üretimi  tabi..
şimdilerde ise aynı markanın PRC üretimli olanları ise anca 2-3 yıl...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi aradığınız makinede en önemli kriter kaç KG lik olması? Bence idaeli 8 kg...Ben tüm markaları satıyorum, aynı zamanda eski Bosch beyaz eşya bayisiyim, size önerdiğim tek markayı aşağıda ki linkte paylaşıyorum, kesinlikle uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız bir cihaz...
http://www.bimeks.com.tr/urun/139707/electrolux-ewf1284edw-a--8-kg-1200-devir-camasir-makinesi.aspx

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;488827
Şimdi aradığınız makinede en önemli kriter kaç KG lik olması? Bence idaeli 8 kg...Ben tüm markaları satıyorum, aynı zamanda eski Bosch beyaz eşya bayisiyim, size önerdiğim tek markayı aşağıda ki linkte paylaşıyorum, kesinlikle uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız bir cihaz...
http://www.bimeks.com.tr/urun/139707/electrolux-ewf1284edw-a--8-kg-1200-devir-camasir-makinesi.aspx

Servis ağı nasıl yaygın mı?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her ilde servisi var, sanırım Balıkesirde yaşıyorsunuz, orada da illa ki vardır, zaten çok çok büyük hata olmazsa cihazda, sadece kurulumda servisi görürsünüz...Balıkesirde Bimeks'ten alabilirsiniz cihazı, hatta şu an kampanyası var, 75 TL hediye çekide alıyorsunuz cihazın yanında...Düşünmeden, daha fazla kafanızı karıştırmadan alabileceğiniz bir makine...

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Electrolux EWF1284EDW A+++ 8 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi hepsi burada sitesinde 1049 tl ayrıca 100tl de World puan hediyeliydi siparişi verdim inşallah memnun kalırım

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, memnun kalacaksınız, bu arada ürünü kargodan teslim alırken, kolisinde, naylonunda herhangi bir deformasyon var ise kesinlikle teslim almadan geri gönderin...Cihaz da herhangi deformasyon çıkarsa servis rapor tutmaz...Tekrar hayırlı olsun...

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaklasik 1 ay once buzdolabini arcelik aldik. camasir makinamiz da 3 4 senelik arcelik yine. arcelik onceden kendi motorlarini uretmiyordu ama simdi yeni fabrika kurup urunleri yuzde yuz yerli yapiyorlarmis. gayet memnunuz. tasarim olarak cok sik olmayabilir ama sunu balkan ulkelerini gezerken gordum; bosna makedonya arnavutluk gibi ulkelerde yasayanlar sirf turk mali, para yabanciya gitmesin diye beko kullaniyorlar o yuzden bende bu tarz urunlerin yerli kullanilmasi taraftariyim. 7 yil garanti veriyorlar hemde

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acizane bende fikir beyan edeyim önce uzak durulacak markalar sırası ile; hotpoint yani indesit grubu amman deyyim
 sonra Vestel  ben manisadayım indesit de Vestel de burada üstelik her hafta bu ikisine giderim sayılır kapıma kadar bedave getirseler evde yokmuşum gibi kapıyı açmam onlar
 sonra Arçelik beko var sırada eger kadınları ikne edebilirseniz ne mutlu size
 ne kaldı PEG grubu yani bosch Siemens ve profilo bu üç marka aynı bandı kullanır. ama servis ustalarına sorarsanız bu üçünden en çok arızaya gittiklerinin bosch olduğunu söylerler. doğrudur ee ne alalım diyeceksiniz şimdi eger aynı özellik ve detayları kullanan bu üçlüye fazla para vermek istemezseniz tabiki Profilo çünkü diğer ikisine göre ucuz olmasının tek sebebi BOSCH VE SİEMENS e verilen patent bedelini ödüyor olmanız yani o aradaki fark direkt yurt dışına çıkan farkdır arkadaşlar ayrıca DH de bu konuda Candeger beyin yazılarını tavsiye ederim.
 bu arada bi marka da söyliycem gelin çeyizinde 9kg lık yıkama ve 6 kg kurutma özelliği olan Hoveer makine getirdi ne diyyim 3 yıldır çok beğendim. dertsiz çalışıyor.
 ama ben asla profilodan vazçaymam şimdiki ikinci makinem oda önceki gibi profilo ve zamanında aldığımda bosch 7 maxx ile aynı hizmeti yapıyordu ama servis ustası haklı çıktı şeytan kulağına kurşun 8 yıldır. dertsiz
 benden de bukadar arkadaşım
 kafa iyice karışıyor degilmi haklısın yaniiii
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı kace

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arçelik ,beko,  bir daha kapımdan içeri sokmam  en son buzdolabını değiştirdim profilo çok memnunum çamaşır mak. bozulduktan sonra araştırmalarım sonucu çamaşır mak. ve bulaşık mak. profilo öne çıkıyor ama bu seferlik işin içinde olmasından dolayı Y.EMRE 52 arkadaşımızın tavsiyesine uyacam. kullandıktan sonra görüşlerimi belirtirim.

Çevrimdışı Burakkayalık

• Vagkolik
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arçelik tavsiye ederim.Parçası bol servisi bol. Gayet dayanıklı ve sağlam

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Beyaz eşya şans işi arkadaş,11 senelik evliyim hepside bosch marka; maaşallah 11 sene dedim dimi;)