škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol ayna sorunu

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geçen akşam fark ettim sol aynayı ayarlamak için kolu sol tarafa aldığımda sağ aynanında sol ile beraber hareket ettiğini gördüm. Sol  tarafı aşağı indirince sağ ayna da aşağıya iniyor. Servise telefon açtım yazılım güncellenmesi gerek dediler ve hafta sonu olmadığı için hafta içi yapılabilecekmiş. Böyle birşey başına gelen oldu mu? Zaten aracı aldım gündüz farı ilk günden arıza verdi,1 ay oldu yazılım sorunlu çıktı bakalım daha neler çıkacak? Umarım pişman olmam aldığıma. Eski aracımı da 0 almıştım ufak sorunların haricinde 8 sene bindim ve merakla bekliyorum başka sorun çıkacak mı diye.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayna konusunun yazılımla alakası yok. Bolero ekranından ayna senkronizasyon ayarını değiştirmeniz yeterli.

Aynaların senkron ayarı
› Bilgi/eğlence sisteminde aynaların senkron ayarının etkinleştirilmesi » Bilgi /
eğlence sistemi kullanma kılavuzu, bölüm Araç ayarları (CAR düğmesi).
› Aynayı çalıştırma döner düğmesini, sürücü aynası ayarı konumuna getirin.
› Aynayı istediğiniz pozisyona ayarlayınız.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;488674
Arkadaşlar geçen akşam fark ettim sol aynayı ayarlamak için kolu sol tarafa aldığımda sağ aynanında sol ile beraber hareket ettiğini gördüm. Sol  tarafı aşağı indirince sağ ayna da aşağıya iniyor. Servise telefon açtım yazılım güncellenmesi gerek dediler ve hafta sonu olmadığı için hafta içi yapılabilecekmiş. Böyle birşey başına gelen oldu mu? Zaten aracı aldım gündüz farı ilk günden arıza verdi,1 ay oldu yazılım sorunlu çıktı bakalım daha neler çıkacak? Umarım pişman olmam aldığıma. Eski aracımı da 0 almıştım ufak sorunların haricinde 8 sene bindim ve merakla bekliyorum başka sorun çıkacak mı diye.
Ayna senkronunu kapatmak için de yazılım dediler ya başka birşey demiyorum...

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hic gulecegim yoktu ya:):) bu servislere soylemek lazim az biraz arabayi kurcalasinlar. Hocam ekrandan ayarlardan ayna ayarlarindan senkron ayarlayi secmissiniz onu kaldirin duzelecektir.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle bende ayarlar kısmından hallettim ama dediğiniz gibi servisin böyle bir saçmalık yapması kesinlikle bilgilerinin olmadığından kaynaklanıyor. Eğitim şart...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;488701
Ayna senkronunu kapatmak için de yazılım dediler ya başka birşey demiyorum...

Bu memlekette arabaların arkasına boşuna "ALLAH KORUSUN" diye yazmıyormuşuz demek ki :tpn::++::++: