škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Krom anahtar ve dsg kulakçik aldim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
MERHABALAR,

BAZILARINIZ BİLİR BENDE OCTAVİA RS 2,0 TSİ VAR YURT DIŞINDAN ANAHTARLIĞIN TAKILAN KISMINA KROM VE DSG DİREKSİYON KULAKÇIKLARA F1 TARZI KULAKÇIK ALDIM. İKİSİNİNDE KENDİNİZ TAKABİLECEĞİNİZ AKSESUARLAR

FOTOĞRAFLAR EKTEDİR. İSTEYEN OLURSA SÖYLESİN YARDIMCI OLUR GETİTİRİRİM ŞUAN REKLAM OLMASINI İSTEMEM AMA AZ SAYIDA YÜNCÜLER TEKİRDAĞ BAYİNDE VAR

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Test sürüşü yaptığım aracın anahtarı böyleydi. Benimkini alırken çok istedim ama vermediler. VW golften sökmüşler. Gerçekten çok şık duruyor superskoda.com dan mı aldınız acaba maliyeti m ne kadar.

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orkodem;488734
Merhaba;

Test sürüşü yaptığım aracın anahtarı böyleydi. Benimkini alırken çok istedim ama vermediler. VW golften sökmüşler. Gerçekten çok şık duruyor superskoda.com dan mı aldınız acaba maliyeti m ne kadar.

sürekli yurt dışına cıkıyorum direk aldım hocam

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba hocam anahtarlığa takılan kromun fiyatı ne kadar acaba ? birde nasıl takılıyor anahtarın üstüne sökmek mi gerekiyor ?
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2014, 22:40:09 Gönderen: bekzdl »

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ender elektronikte 40 tl idi ben aldıgımda. bi vidası vardı sokup taktı adam

Çevrimdışı orkodem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Bilgilendirme için teşekkürler. Ender elektronikten hemen sipariş verdim. Uzun zamandır arıyordum yurt dışında bulmuştum aynı fiyata geliyor. iki adet aldım iki anahtara da takmayı düşünüyorum.:gut::gut: