škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Chip Tuning

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alotel0532

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aracım a5 2005 mp Chip Tuning yaptırmayı düşünüyorum 5 ila 8 beygir arası alıyor buda şehir içi ivmelere faydalı oldugu söyleniyor 148 tork olan araç 160 tork falan oluyor yakıt tasarrufuda oluyormuş. bu konuda bilgisi olan yada yaptıran arkadaş varmı bu araca ?
tşk ederim şimdiden . . .

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atmosferik arabada elle tutulur bisey saglamak zor. Beklenti cok dusukse yapilabilir. Bastan uca bir egzoz sistemi ve hava filitresiyle desteklenirse araba biraz daha cigerli olur. Cok elzem midir? Bence degildir

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef Atmosferik de güç artışı hissedilir derecede olmuyor. Atmosferik de ECU remap ancak motorda ciddi mekanik modifiye varsa etkili olur.

Bunun dışında sadece map ile atmosferik motordan beklentiniz olmasın, paranıza yazık

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5-8 beygir çok fazla hissedilir bir fark değil. Bence de paranıza yazık.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sehır ıcınde 2. vıtes düşük devirdeki ivmesizlikten çok rahatsızım acaba yazılım atılsa buna da faydası olur mu A5 facelift 2011

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.vites en iyi ivmelendiği vites gelirdi bana hep.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ilker bey aracin ateşleme sistemi sağlıklı mi? 2.vitestede gitmezse o araba da problem olabilir.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Alotel0532

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yaptırmadım  çok küçük bişey için oynatmaya gerek yok gittim beyini sökülecek dedi perçinli olduğu için fleksle çıkarcaz dedi bende yok Kalsın dedim 3 kuruşluk bişey için fleksle dalacak arabaya gerek yok . Tşk ederim ilgilenen Arkadaşlara ...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hani 20-25 hp verse sorun değil de hissedemeyeceğiniz psikolojik birşey için gerek yok. yazılımcılar bile bu tarz motorlarda ümitlendirmiyor müşteriyi. karamsar konuşuyorlar.

Çevrimdışı ottoman71

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet bı ara bende dusundum ama riskli ama su gaz pedalının hassasıyetono arttıran sprint booster diye bir alet var onu dusunuyorum benım octi için ama tuzlu biraz
http://www.youtube.com/watch?v=J_I_brGqCTY

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sprintbooster, atmosferik chip den bile daha az perf veriyor. Olay tamamen psikolojik, bence hiç bulaşmayın

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;489151
Ilker bey aracin ateşleme sistemi sağlıklı mi? 2.vitestede gitmezse o araba da problem olabilir.

araç benzinli, diğer viteslerde sıkıntı yok fişek gibi. nasıl tarif etsem bilemedim. 1. vitese atsan atamazsın bilirsin öne dikecek seni, gaza basarsın yemez öyle bir durum. devirlendikten sonra yine iyi fakat ilk aklıma gelen şehiriçi yakıt tüketimini düşük tutmak için yapmış olabilecekleri.

Facelift MPI sahibi arkadaşlar bir yorum atarsa memnun kalırım.