škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Kaplama Hakkında..

djhalo · 104 · 49272

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufk5757;516082
Kilifi aldim gercekten mukemmel. Ben taktim koltuklara oldukca yorucu ama deger. Siddetle tavsiye ediyorum. kilif oldugu hic belli degil.

hayırlı olsun kardeşim. gerçekten çok kaliteli bir ürün

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah abi sagolasin. Takarken baya zorlandim ama degdi:)

Çevrimdışı Cihanselvi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;489119
Kardeşim kullan kirlensin ver bi kuaföre tertemiz olsun ben öyle yapıyorum .ilk günkü gibi yapıyorlar kafanda rahat oluyor, kirlendiydi kirlenmediydi derdin olmaz.80 bine araba alıp doğan arabası gibi kılıf hoş bişey olmaz.

süper yorum valla tebrikler:)

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
millet kilif oldugunu anlamiyor bile mesela dun bi sikinti oldu arabada gece cikarttim kilifi gece attim makineye iste simdi tekrar takacagim mis gibi valla bi koltuk yikatmaya her defasinda 200 lira veremem

Çevrimdışı İHSAN03

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese merhaba afyonda ikamet ediyorum skoda yeti araba aldım yanlız içi bej döşeme ve koltuk kılıfı düşünüyorum orjinali gibi duran bir döşeme arzu ediyorum. işinin ehli biri tavsiye edermisiniz?  teşekkürler.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İHSAN03;523596
Öncelikle herkese merhaba afyonda ikamet ediyorum skoda yeti araba aldım yanlız içi bej döşeme ve koltuk kılıfı düşünüyorum orjinali gibi duran bir döşeme arzu ediyorum. işinin ehli biri tavsiye edermisiniz?  teşekkürler.
http://www.dosemecioglu.com.tr/orjinal-model/skoda/yeti-oto-koltuk-kilifi/

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;523599
BU döşemecioğlu markası kaç tane var ki?

http://www.ankaraotodoseme.com/
http://www.dosemecioglu.com.tr/

ikisinin farkı ne ki?
Gördüğüm kadarıyla ikisi de aynı firma; zira iletişim bilgileri birebir aynı. 2 farklı alan adıyla daha çok müşteri çekme amacındalar sanırım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı prosecutor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Art car ile görüştüm. Gönderdikleri örneklerden de baya iyi çalıştıkları belli. Hatta Bentley usulü baklava dilimli döşeme dahi yapıyorlar. Ama normal suni deri kaplama fiyatı 1900 TL+KDV. Bentley stili olursa 2300+KDV oluyor ve peşin ödeme alınıyormuş. Her ne kadar işçilikleri hoşuma gitse de fiyat olarak biraz pahalı geldi. Fiyatlar böyleyken bence kılıf alınabilir ya da temiz tutmaya özen gösterilip senede bir kuaför yaptırılabilir diye düşnüyorum.

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: prosecutor;523761
Art car ile görüştüm. Gönderdikleri örneklerden de baya iyi çalıştıkları belli. Hatta Bentley usulü baklava dilimli döşeme dahi yapıyorlar. Ama normal suni deri kaplama fiyatı 1900 TL+KDV. Bentley stili olursa 2300+KDV oluyor ve peşin ödeme alınıyormuş. Her ne kadar işçilikleri hoşuma gitse de fiyat olarak biraz pahalı geldi. Fiyatlar böyleyken bence kılıf alınabilir ya da temiz tutmaya özen gösterilip senede bir kuaför yaptırılabilir diye düşnüyorum.

2011 yılında sıfır aldığım, kumaş koltuklu Bmw aracıma kaplatmıştım, kiremit rengi, suni deri, kapı içleri dahil, o zaman 1100 vermiştim, ama işçiliğe hayran kalmıştım, her gören orjinal sanıyordu... 3 sene kullandım aracı ondan sonra hiçbir sıkıntı olmadı... Gözünüz kapalı yaptırabilirsiniz, fiyat biraz yüksek ama kesinlikle değer...

Çevrimdışı prosecutor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;523769
2011 yılında sıfır aldığım, kumaş koltuklu Bmw aracıma kaplatmıştım, kiremit rengi, suni deri, kapı içleri dahil, o zaman 1100 vermiştim, ama işçiliğe hayran kalmıştım, her gören orjinal sanıyordu... 3 sene kullandım aracı ondan sonra hiçbir sıkıntı olmadı... Gözünüz kapalı yaptırabilirsiniz, fiyat biraz yüksek ama kesinlikle değer...

Sağlamlık yönüyle iyidir eminim ama aracı yeni Alınca haliyle masrafları da bir anda yapamıyorsunuz :) belki bir süre sonra tavsiyeleriniz doğrultusunda yaptırabilirim. Teşekkürler:ok:

Çevrimdışı toficame

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben ilk günkü gibi yapan kuaför daha hayatımda görmedim. Hepsi bir süre sonra yeniden kusar. Çünkü temizleme mantığı pisliği içeri gömme üzerinedir. Bu da bir süre sonra eskisinden kötü görünmesine sebep olur.

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;494092
Arkadaşlar bahsettiğiniz kılıflardan bende aldım ve taktım ancak Esrfoglu arkadaşın da dediği gibi arka koltuk oturağı biraz sıkıntı. Ön kısmı kaldırınca koltuğu biraz geri iterek arka kancaların da kurtulmasını sağladım ancak yerine takarken Arka kısmı oturttum ön kancaları da yerine oturtuyorum ancak kancalar tık diye atıyor ve koltuğu sabitleyemiyorum. Dikkat etmediğim gözden kaçırdığım bir yer mi var yoksa dikkat etmem gereken başka bir nokta mı var? Levcho arkadaş bu konuda bilgili gibi yardımcı olursa sevinirim...

Hocam bende Octavia aracıma Bod marka bej koltuk koruma kılıfı aldım arka koltuk oturma minderini kolaylıkla çıkardım ve kendim montaj yaptım, ancak yerine takarken ne yapsam kanca yerine oturmuyor bir şekilde atıyor. Siz bu durum ile ilgili bir çözüm buldunuz mu? Acaba diyorum kancayı kurtarırken içindeki plastik kırılmış olabilir mi?