škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Lastik Sesi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mozmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımda 20-30 km hızdan sonra bir uğultu şikayetiyle servise başvurdum ve usta lastik sesi olduğunu, bunun dışında başka herhangi bir problem gözükmediğini söyledi. Sesi sadece dinleyerek bu karara vardı. Tam tatmin olmadım ben de tabii.:( Sizlerde durum nasıl? Bu arada lastikler Michelin 205/55 Energy Saver.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben lastik sesinden rahatsız olmadım şimdiye kadar. hatta suanda hankook winter icept w442 kış lastiği var ona ragmen sıkıntı yok. eski arabam astra h kasaydı belki ondan dolayı bana sessiz geliyodur onu bilemem tabi:) arkadasımda alfa giulietta var ona gore lastik sesi baya az diyebilirim..

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Alıntı yapılan: mozmen;489433
Aracımda 20-30 km hızdan sonra bir uğultu şikayetiyle servise başvurdum ve usta lastik sesi olduğunu, bunun dışında başka herhangi bir problem gözükmediğini söyledi. Sesi sadece dinleyerek bu karara vardı. Tam tatmin olmadım ben de tabii.:( Sizlerde durum nasıl? Bu arada lastikler Michelin 205/55 Energy Saver.

Lastik markası nedir

Çevrimdışı mozmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında uğultuyu ben de tesadüfen farkettim. O ana kadar belirgin bir uğultu hatırlamıyorum. Ama sese odaklandığım için sanırım, artık beni rahatsız ediyor. Usta da çok zor farketti zaten. Ben önce porya vb. parçadan şüphelenmiştim. Çünkü rolantide duyulan bir ses değil bu, araç harekete geçince başlıyor. Acaba aracın yalıtımıyla mı ilgili ki?

Çevrimdışı mozmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;489437
Lastik markası nedir

İlk mesajımda belirtmiştim. Lastik Michelin Energy Saver 205/55 R16 91V

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mozmen;489433

Büyük ihtimal lastik, bu sabaha kadar arabamda ne lastik nede yol sesi duydum, sabah lastikçi de kışlıkları takıp yola bi çıktım arabadan inanılmaz bi lastik sesi gelmeye başladı..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı aldığımda Conti Premium Contact5 vardı üzerinde hiç ses gelmiyordu. Dişli asfaltta da kabul edilebilir düzeydeydi ses. 1 ay kullanıp kış lastiği taktırdım sesten durulmaz oldu.

Çevrimdışı Kaleci80

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
0 km aldigim octavia uzerinden nexen marka lastik cikti..sizce suphelenmelimiyim aldigim yerden yoksa benim sansima mi oldu?gerci konuyla dogrudan alakali degil ama yardimci olursaniz sevinirim

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimkinde herhangi bir rahatsız edici durum yok

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bence bi rot balans ayarına sok aracını. Porya bilyası veya tekerin dönmesini sağlayan bilyalardan birisi bozulmuş olabilir. Oda ses yapar. sıcak asfaltta ses yapıyorsa kapı fitillerini kontrol edebilirsin.