škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid fiyat

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetemrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar en yakın zamanda rapid ailesine katılacağım öncesinde bir kaç sorum olacak  
1 şuanda liste fiyatı 59900 ama bayiden kaça alabilirim 1.6 manuel
2 Güzel bir araç olduğunu biliyorum ama yinede sorayım bir sıkınıtısı varmı
3 Bayiye gittiğimde bana önerebileceginiz şunu da al şunu da sor  şunu eksik bırakma dediğniz birşeyler varmı? hang jant seçeneğini önerirsiniz
4 biz 15000 tl ye 15 ay 0 faiz  kredi imkanı ile alacagız dosya masrafını biz mi karşılayacagız ?
Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1) Sadece kayseri değil başka yerlerden de fiyat alın ama kayseri'deki satıcının da fiyat konusunda esnek olduğunu duydum.
2) Kronik birkaç sorunu var ama büyütülecek şeyler değil, yeni nesil birçok araçlarda aynı şeyler var.
3) Jantları üstünde gelenlerin kafi olduğunu düşünüyorum ama tercih sizin tabi, nacizane şunu yapın diye tavsiye edebileceğim şey kış için kauçuk paspas almanızdır, bezler çamurlu olunca pek hoş olmuyor.
4)Dosya masrafını sizden alırlar, sonra tüketici mahkemesine başvurarak belli bir süre sonra tekrar alırsınız.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kauçuk paspas, bagaj havuzu, yangın tüpü, boya koruma; aklına gelen ne varsa iste(eşantiyon olarak). Ayrıca buz kazıyıcı(Rapid'i bilmem ama, genellikle yakıt deposu kapağının içinde bulunuyor) olup olmadığına dikkat et. Forumda konuşulmuştu; bazı bayiiler bu 3 kuruşluk buz kazıyıcıya bile tenezzül edip araklıyorlarmış. Bir de 2014 model Skoda'ların bazılarında ücretsiz olarak verildiğini duyduğum MDİ adaptörü diye bir zamazingo var; Rapid'te de kullanılıyorsa onu da iste.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1) karadeniz bayilerinden daha uygun fiyat alabilirsiniz,yada forumda başka araba alacaklar var onlarla birleşip toplu pazarlık yapabilirsiniz.
2)1.5 seneden fazla kullanıyorum çok şükür kronik bir problem görmedim duymadım ?
3)promosyonlara pazarlık yaparsınız, plaka trafik sigortası masrafı da olur
4)18 ay sıfır faizli kredi kullandım ekstra masraf olmadı

Çevrimdışı ahmetemrah

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yardımlarınız için teşekkürler.Bugün kayseri skoda ya gittim ellerinde manuel tdi kalmamış 15 ay 0 faiz kredisinide sadece suanda ellerinde olan arabalarda  yapabiliyorlarmış.pazarlık yapmadan olur fiyatı ne olur dedim 58 bin tl dediler.ocak ayı sonunda araçlar gelecekmiş ama fiyatlar ne olur belli değil. Rapide spaceback test ettim hoşuma gitti sedanla aynı dedi.