škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Fabia mın eşik ve kol dayamasını uyguladım..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2 hafta önce vermiş olduğum bagaj kapı eşiği geldi.. güzel bir uygulama ile de yerine yapıştırdım.. Beklediğimden daha güzel oldu ve çokda şık durdu.. düşünenlere tavsiye ederim.. satıcısı da iyi hem cevap veriyor hem de çabuk gönderiyor.
Ayrıca çok tartışılmıştı sitede ama bir kol dayaması aldım ve normalde uygulayınca çok sallandığı söylendiği için ben nasıl daha sağlam uygularım ı düşündüm ve bir oto malzemeleri satan yere gittim.. bana karşılıklı birbirine geçen vida önerdi oradaki usta ondan aldım.. birde bende gemi tutkalı vardı. alt kısmı vida ile sabitledim. diğer oynayıp esneye bilecek yerlere de o tutkaldan sürdüm güzelce.. baya sağlam oldu şimdilik kıpırdamıyor da bakalım inşallah ileride ne olacak..

(resim eklemek istiyorum ama bir türlü boyut işlerini halledemedim nasıl olacağını öğrenebilirsem koyacağım resimleri de..)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kolçak montajı ile ilgili daha fazla bilgi ve resim eklerseniz harika olur.. uzun zamandır aklımda olan bir iş...

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şimdi normalde bunlar direk gri renkli olan vites kutusuna montajlı oluyor ya sallanmasının sebebi de bu oluyor.. Bende gittim bi kaporta malzemeleri satan malzemeciye anlattım baktı başka bi arabadan kalan elinde birbirine geçmeli vida seti varmış. Birini vites kutusunu açıp kaportoda olan vida deliğine taktık diğer L şeklinde olan vida ile de dıştan siyah ve gri renkli kutuyu delip kaportoda olan vidaya geçirdik bu şekilde dört vida yaptık. Birde ayrıca bende gemi tutkalı diye bir tutkal vardı( plastiği plastiğe yapıştırmak için kullanılabilecek en iyi yapıştırıcılardan). Onunlada sallanan gri kutu ile kolçak I'n aparatını yapıştırdım. Şimdi sağlam yapışman olmasa söküp tekrar yapılışını anlatırdım resimle ama kalıcı olduğu için pek mümkün olmayacak gibi (: ama isterseniz sorayım ustaya o L tipli birbirine geçmeli vida varsa size de temin etmeye çalışırım. Benimkiler başka bir arabadan kalma idi de sorayım yine vardır onda(:

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah.. tahminimce taktığınız kolçak Golf 4 kolçağı yada orijinal kolçak değil.. ben bu ikisinden birini düşünüyorum.. orjinali çok pahalı.. Golf kolçağının da siyah kumaş olanını bulamadığımdan uzadı bu iş..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fotoyu önce başka foto yükleme sitelerine yükle, oradan linkini al, buraya yapıştır  ;)

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bagaj eşiğini nerden kaç tl ye aldınız hoşuma gitti bende uygulamak isterim

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://tr.aliexpress.com/wholesale?SearchText=fabia%2Brear%2Bbumper%2Bsill&page=1

Ben bu linkteki adresten aldım. Jet59. Satıcı ile sıkı bir pazarlık yaptım normalde 23$ dı ben 18$ a aldım pek bişey inmedi de yine de yeter (: satıcı iyi hemen gönderiyor. 1 haftada elimde idi benim..

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Park sensörlerinden memnunum ben. Bundan önceki arabam da da vardı ama bu daha hassas geliyor açıkçası. Benden önceki ilk sahibi alırkende varmış. Fabrika çıkışlı yani markasına bakmadım hiç.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: radnuf;491760
http://tr.aliexpress.com/wholesale?SearchText=fabia%2Brear%2Bbumper%2Bsill&page=1

Ben bu linkteki adresten aldım. Jet59. Satıcı ile sıkı bir pazarlık yaptım normalde 23$ dı ben 18$ a aldım pek bişey inmedi de yine de yeter (: satıcı iyi hemen gönderiyor. 1 haftada elimde idi benim..

Telekkürler güle güle kullanın

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle