škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İyi bir servis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia ' cı arkadaşlarım İstanbul Anadolu yakasında işin ehli iyi bir fabia ustası varmı varsa bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar direksiyon problemime YÜCE oto dahil kesin bir şey söyleyemedi.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servis çözemiyor belki pompa diyor ama bazen uyarı verip direksiyon sertleşiyor bir anda kayboluyor arıza lambası sönüyor direksiyon kuş gibi oluyor yalnız benim anlamadığım benim aracım uyarı verince ABS,ASR,AIRBAG,EL FRENİ ışığı hepsi yanıp 1 sn arayla sönüyor ama direksiyon lambası sabit yanıyor herşey çalışıyor sadece direksiyon devre dışı kalıyor banada yardımcı olabilirmisiniz.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım,
kartal oto sanayinin hemen üstünde yeni yapılan ve e-5 ten gözüken lapis hanın altında (soğanlık köy hizmetleri mevkiindeki kırmızı bina.jaguarın, trafik tescilin yanındaki bina) tahsin kaya sanayi sitesi var.siteye girdiğinde sağdaki bloğun sanırım 3-4 dükkanı.yıldırım skoda servis.babadan skoda ustaları.bende babamın vasıtası ile tanıdım.belki 15 yıllık müşterileriyiz.dışarıda 100 e yaptıracağınızı 110 a yaptırırsınız belki ama (babam fiyatlarının biraz fazla olabileceğini söyler hep ondan böyle dedim.) yaptırdığınız şeyin tam oldumu olmadımı derdini yaşamazsınız.Ahmet ve Mehmet usta.gözünüz kapalı gidin derim ben.ben avrupa yakasından onlara gidiyorum.
reklam yapıyo deseniz de kabulümdür. biz zamanında aptal skoda ustaları yüzünden çok çektik.taki bu adamları bulana kadar. o nedenle siz sıkıntı yaşamayın diye yazdım bu kadar.eminim gidin dua edeceksiniz bana.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Melih  bey gidin ve lütfen olumsuz da olsa geri bildirim yapın.rica ediyorum.

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tabiki en kısa sürede gidicem ve gerekli olan geri dönüş bilgisini size göndericem reklam olarak algılamıyorum teşekkür ederim