škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Açık renk döşeme temizliği

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araci alirken Mequiars Altin Bakim(wurth alt koruma,koltuk koruma,nano boya koruma,motor koruma) yapilmisti ve 8 aydan beri kullaniyorum,Hamd olsun su an icin bir sikintim yok.

Çevrimdışı thevahsi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
döşemeleri aspirix diye bişey var onunla yıka ama aracın konsoluna plastik yerlerine bulaştırma döşemeleri çok iyi temizliyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim yine sağ ön koltuğa su döküldü ve kötü bir iz kaldı. Havalar iyi olmadığı iiçn silemiyorum da. Bakalım umarım bi ara silerim ve geçer

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;500740
benim yine sağ ön koltuğa su döküldü ve kötü bir iz kaldı. Havalar iyi olmadığı iiçn silemiyorum da. Bakalım umarım bi ara silerim ve geçer

Su lekesi başa bela. Benim de başıma çok geliyor. Hatta bir keresinde suyu geçtim kütle halinde kar düşmüştü koltuğa kapıyı açınca. dbydetailing Berkay sağolsun uğraşıp halletmişti, ben becerememiştim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arkadaşlar şimdi de koltukların kenarlarına kot pantolonun mavisi çıkmaya başladı, iyice soğudum bu açık renk döşemelerden, en sonun da bende koltuklara halı kilim vs bişiler koyacam galiba :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;500824
Ya arkadaşlar şimdi de koltukların kenarlarına kot pantolonun mavisi çıkmaya başladı, iyice soğudum bu açık renk döşemelerden, en sonun da bende koltuklara halı kilim vs bişiler koyacam galiba :)
4,5 yıldır hiç böle bir sorun yaşamadım. Temizlenemiyor mu peki?

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;500824

kotun mavisi kenarlarda bizde de oluyor. ama çıkıyor olması lazım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok pantolon lekesi olmadı. Sürtme kaynaklı hafif karamalar da kru bezle bile silsen çıkıyor Allah tan

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;500845
4,5 yıldır hiç böle bir sorun yaşamadım. Temizlenemiyor mu peki?

Silmeyi denedim ama pek temizlenmedi, bi süre sonra koltukları temizletmekten başka çaremiz yok galiba..

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;500878
Bende çok pantolon lekesi olmadı. Sürtme kaynaklı hafif karamalar da kru bezle bile silsen çıkıyor Allah tan

Islak kuru ikisiyle de denedim ama pek çıkacağa benzemiyor bendekiler..

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KartalPekel;501151
Silmeyi denedim ama pek temizlenmedi, bi süre sonra koltukları temizletmekten başka çaremiz yok galiba..
Açıkçası bej renk döşemeden asla vazgeçemiyorum; kolay kirlense dahi. Ufak tefek şeyleri kendim temizleyebiliyorum zaten; 6 ayda bir de detaylı iç temizlik yaptırıyorum.

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabaya ne kadar çok özen gösterirsek sanki o kadar çok başına bi şey geliyor, arabam daha 3 aylık ama geçenlerde denyonun biri sağ arka kapıya vurdu, hanım tamponu kaldırıma sürttü, oğlum arka koltukları kirletmesin diye üstüne krem renk bi örtü serdim bir parmak kadar bi boşluk vardı her yer tertemiz o gitmiş bir parmak boşluğu çamura bulamış :) yani ne kadar özen o kadar zarar :D

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kosla halı yıkama şampuanı sulusüpürge (içine su koymadan suyu çekmek amaçlı) veya halı yıkama makinası ve boş bir haftasonu. Mükemmel bir iş çıkıyor ayda bir yaparım alt taban halıları dahil köpürtüp çekerim mis gibi oluyor sıcak bir gün olursa eğer hemen kuruyor imkanı olanlar için çok da fazla araştırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sirf bu yuzden eve bi supurge daha alacam galiba. Acaba nasil bise is gorur?

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sinankalkan;503654
kosla halı yıkama şampuanı sulusüpürge (içine su koymadan suyu çekmek amaçlı) veya halı yıkama makinası ve boş bir haftasonu. Mükemmel bir iş çıkıyor ayda bir yaparım alt taban halıları dahil köpürtüp çekerim mis gibi oluyor sıcak bir gün olursa eğer hemen kuruyor imkanı olanlar için çok da fazla araştırmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Nasil bir supurge kullaniyorsunuz?