škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Açık renk döşeme temizliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan316

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sonaxta koltuk temizletenler oldumu memnun kaldınızmı

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ayhan316;549799
sonaxta koltuk temizletenler oldumu memnun kaldınızmı

Ben yazın temizlettim, açık renk döşemelerimdeki lekeler çıktı, ilk aldığım günkü gibi oldu.
Bir ay önce de eşimin arabasını temizlettim, ondan da çok memnun kaldım. Hatta bu kış mevsiminde temizletmeyiz düşünüyorsanız koltukların kuruması çok önemli bir konu. Sonax kupkuru teslim ediyor, eğer kurumasa koku yapabilir.
(Detaylı iç temizlik - 360 TL)
Biraz pahalı ama değer

Çevrimdışı gbektas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Açık renk döşemelerinizdeki inatçı lekeleri marketkerde satıkan aspirin denen temizleyici ile temizlemeye çalışın  lekeler çıkıyor. Sabun bulaşık deterjanı falan hikaye.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben iki yıldır yarı deri bej rengi döşeme kullanıyorum.Arabayı ilk aldığımda sonaxta koltuk koruma yaptırmıştım. Ama boşuna para vermişim sonradan anladım. Şu anda 13 aylık bir çocuğum var ve takdir edersiniz ki arabanın arka koltuğunda her türlü yeme içme faliyeti mevcut. Yoğurdundan tutun muza kadar. Ayrıca ayakkabıyla koltuklara basması da cabası.
Koltukların ne kadar kirlenebildiğini varın siz düşünün.
Amway'in LOC adlı tüm renkler için leke çıkarıcı ürünü var. Yarım kova ılık suya bir kapak döküyorum. BAnyo yaparken kullandığımız renksiz bir lifi çok kuvetlice sıkarak koltukları siliyorum. Hala ilk günki gibi olduğunu söyleyebilirim. İşin sırrı; sildiğim lifi çok iyi sıkıyorum ve koltuğun tamamını siliyorum. Bölgesel silerseniz leke kalmaması çok zor. Koltukların yanındaki derilerdeki mavi lekeler  daha dokunur dokunmaz yok oluyor bastırmaya gerek bile kalmıyor. Ayrıca iki sene oldu daha bitmedi aldığım bir kutu LOC. Herkese tavsiye ederim. Kılıfla, koltuk korumayla vs. paranızı çöpe atmayın.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçen yıl forumdaki ünlü döşemecioğlu kılıfından aldım. Daha geçen hafta yıkattım şimdi tekrar takacağım. çoğu kimse anlamıyor bile kılıf olduğunu. alttaki koltuklar tabi haliyle tertemiz:gut:

Çevrimdışı YusufÇ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nasip olursa Döşemecioğlu'ndan siyah kılıfı taktıracağım derken Radar cezası 189 TL yiyince oda yalan oldu :D