škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

erzurum özel servis

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar karsda oturuyorum skoda servisi yok ERZURUMDA en iyi skoda servisi hangisidir yardımcı olursanız sevırım

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sezgin Bey Erzurum'da DAD oto (Doğu Anadolu Servis Hizmetleri) adında özel bir servis var. Ben hep oraya giderim. Oto sanayide ana caddeden (tortum yolu caddesi değil, kerestecilerin falan olduğu ana cadde) aşağı doğru inerken polis noktasının birkaç sokak yukarısından sağ sokağa girince 50 metre ilerde sağda. Ana yol üzerinde tabelası var. İsterseniz telefon numarasını verebilirim. Yetkili servis zaten bir tane var. Yetkili servis özel servislerden daha pahalı olduğu için ben gitmem.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2015, 23:13:59 Gönderen: palandoken »

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;492238
Sezgin Bey Erzurum'da DAD oto (Doğu Anadolu Servis Hizmetleri) adında özel bir servis var. Ben hep oraya giderim. Oto sanayide ana caddeden (tortum yolu caddesi değil, kerestecilerin falan olduğu ana cadde) aşağı doğru inerken polis noktasının birkaç sokak yukarısından sağ sokağa girince 50 metre ilerde sağda. Ana yol üzerinde tabelası var. İsterseniz telefon numarasını verebilirim. Yetkili servis zaten bir tane var. Yetkili servis özel servislerden daha pahalı olduğu için ben gitmem.
anladım ustalar nasıl pekı ozel servısdekı anlıyolarmı hatayı soyleyınce yoksa cok ugrastırılarmı adamı fıyat olarak parayı cok sevıyolarmı yanı fazla para fılan alıyolarmı aracına yaptırdıgın her hangı bısey varmı bu ustalara fıyat ve neler yaptılar yazarsanız sevınırım tesekuler bide erzurum da ıyı cam ustası lazım sorun şu cogu skoda da arka kelebek camlardan ruzgar sesi geliyor ve bunun cozumu sıyah sılıkonla kapatıyomuslar bıldıgım kadarıyla varmı acaba bıldıgın yer bunla ılgılenen tesekurler dedınız yerın telefonu verırsenız menun olurum
internetten aradım sitelerini bulamadım bulabılırsenız lınk atarmısınız sevırım tesekurler
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2015, 18:45:58 Gönderen: kent36100 »

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ustalardan ben memnunum. Baskı balata değiştirdim, ön düzeni yaptırdım, bir de bakımlar falan. Ciddi bir arıza için gitmedim hiç. Piyasada dolaşıp fiyat alma alışkanlığım yok. Ama fiyat konusunda yardımcı olduklarını düşünüyorum. Telefon numarası: 0442 242 27 00 . İnternet siteleri yok.

Camcı olarak turan oto cam var. Yılların camcısıdır. Oraya gidebilirsiniz.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palandoken;492346
Ustalardan ben memnunum. Baskı balata değiştirdim, ön düzeni yaptırdım, bir de bakımlar falan. Ciddi bir arıza için gitmedim hiç. Piyasada dolaşıp fiyat alma alışkanlığım yok. Ama fiyat konusunda yardımcı olduklarını düşünüyorum. Telefon numarası: 0442 242 27 00 . İnternet siteleri yok.

Camcı olarak turan oto cam var. Yılların camcısıdır. Oraya gidebilirsiniz.
teşekür ederim adem bey baskı balata ve fiyatı ne yaptırmıssınız on duzen fıyatı bırde kıslık bakım yaptırdınız heralde fıyatı ne tesekurler tum bılgıler ıcın Allah razıolsun tesekurler tekrar

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sezgin kardeşim Erzurum da iyi usta bulman zor. Parayı severlermi demişsin ana babalarından çok severler. Sadece sunu diyebilirim servisin önünden bile geçme sanayide camla alakalı sorununu olaya vakıf birini bulursan cozersin yada en iyisi kendin yap. Forumda bu sorunla alakalı çözüm vardı hemde fotografliydi.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kent36100;492347
teşekür ederim adem bey baskı balata ve fiyatı ne yaptırmıssınız on duzen fıyatı bırde kıslık bakım yaptırdınız heralde fıyatı ne tesekurler tum bılgıler ıcın Allah razıolsun tesekurler tekrar

Sezgin Bey baskı balatayı yaklaşık 1 sene önce bahsettiğim özel serviste işçilik dahil 425 TL'ye taktırmıştım. Bu fiyatı servis sadece malzeme için istemişti.

1 hafta önce antifirizi değiştirdim. Kırmızı antifirizin litresi 15 TL idi.

Önce de dediğim gibi piyasayı dolaşıp fiyat alma alışkanlığım yok. Özel servisin fiyatlarının piyasaya göre nasıl olduğu hakkında bir şey söyleyemem.

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Erzurum'da özel servis konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum. Bi de bu VAGcom işlerini bilen falan yok, ya da var biz bulamıyoruz.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ykumanda;493161
Erzurum'da özel servis konusunda ben de sıkıntı yaşıyorum. Bi de bu VAGcom işlerini bilen falan yok, ya da var biz bulamıyoruz.
erzurumda siz nered yaptırıyosunuz arabaların sorunlarını tanıdınız skoda ustası varmı teşekürler

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben ilk önce sorunu baktırıp öğreniyorum , iyi malzeme sipariş ettirip kolaysa kendim , zorsa bi ustaya taktırıyorum. Çok şükür öyle önemli bi işim olmadı. Amortisörler patlak diye geçen servisi aradım adan iyi niyetli konuştu ama 480tl +50tl işçilik dedi ön tarafa :) Ama arkalar 180tl+50. E şimdi internetten sipariş edip bi amortisörcüde taktıracam nasipse, ne yapayım çok pahalı geldi önler. Bi de Karizma oto var SEAT'ı olan bi arkadaşım oraya götürüyor, ondan da bilginiz olsun.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ykumanda;495690
Ben ilk önce sorunu baktırıp öğreniyorum , iyi malzeme sipariş ettirip kolaysa kendim , zorsa bi ustaya taktırıyorum. Çok şükür öyle önemli bi işim olmadı. Amortisörler patlak diye geçen servisi aradım adan iyi niyetli konuştu ama 480tl +50tl işçilik dedi ön tarafa :) Ama arkalar 180tl+50. E şimdi internetten sipariş edip bi amortisörcüde taktıracam nasipse, ne yapayım çok pahalı geldi önler. Bi de Karizma oto var SEAT'ı olan bi arkadaşım oraya götürüyor, ondan da bilginiz olsun.
tesekurler arkadasım cok sagolun bıde şu kelebek camlardan gelen ruzgar sesını cozecek yer bulabılırsem erzurumda veya bılen arkadaslar tavsıye ederse sevırım tesekuler tekrar

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Erzurum' da yaşıyorum da arabamın motor bakımı gelmiş. Yetklili servis var bir de özel servis olarak ''oto karizma'' var. Oto karizma nasıldır bilginiz var mı? Ben aradım komple motor bakımı için(yağ ve filtreler) 300 tl  para istedi sizce makul mu?