škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kurutmalı çamaşır makinesi almak istiyorum

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar emktar makinemiz kırız çıkarmaya başladı kurutmalı makine almak istiyorum kurutma sistemi nasıl ciddi anlamda kurutma yapıyor mu hangi markayı tavsiye edersiniz?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi tüketimleri çok yüksek. En az harcayanı C sınıfından başlıyor. Kurutma pef.bilmem ama Bosch ya Siemens, olmadı Electrolux bakabilirsin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;491375
abi tüketimleri çok yüksek. En az harcayanı c sınıfından başlıyor. Kurutma pef.bilmem ama bosch ya siemens, olmadı electrolux bakabilirsin.
a+++ sinifi olmuyor mu?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;491412
a+++ sinifi olmuyor mu?

O yıkamadaki sınıflandırma oluyor, kurutma sınıflaması farklı oluyor. Ben 4 yıl önce Samsung aldığımda yıkama a+ iken kurutma c idi mesela. Kurutma da çamaşırı tam kurutmuyordu, hafif nemli çıkıyordu, yani makinada kuruttum, çıkarayım ütuleyeyim hemen de giyeyim gibi bir durum olmuyordu. Tabii güncel makinelerde durum farklı olabilir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim evde ayrı kurutma makinası var abi gayet kurumuş çıkıyor ama her kurutmadan sonra filtrelerini çıkarıp yıkamak gerekiyo bide nerdeyse 4 lt ye yakın su birikiyo onu da dökmek gerekiyo

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 si bir arada makina değil de yıkamayı ayrı kurutmayı ayrı almak daha mantıklı. 2 is bir arada olan makinaların kurutmaları çok da başarılı değil

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bacanak gecen ariston almis. Ama baldiz daha kullanmmamis kurutmasini- ancak sunu soyleyebilirim kurutmada elektrigin dibine vurursun. Faturayi eline aldiktan sonrada Açık Mert Korkusuz nakaratini soylersin

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;491432
Bacanak gecen ariston almis. Ama baldiz daha kullanmmamis kurutmasini- ancak sunu soyleyebilirim kurutmada elektrigin dibine vurursun. Faturayi eline aldiktan sonrada Açık Mert Korkusuz nakaratini soylersin
:++::++::kiki: Durumdan vazife çıkarılmıştır kurutmasız makineyle devam:ok:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;491687
Muğla gibi yerde ne gerek kurutmalı makineye  :)
:syg2::syg:
Arkadaşlar bizim bulaşık makinesi hastanelik oldu samsung marka geçen yıl almıştık tam 1 yılını anca doldurmuştu.Ondan önce de samsung buzdolabı tam yılını doldurdu servis yolu görünmüştü ikinci yılında aynı arızayı vermişti 3.arızayı vermeden değiştirdilerdi şimdi sıra bulaşık makinesinde gelecek yıla kısmet olur da bozulursa değiştiririz.
Bundan böyle Samsung benim için bitmiştir.:mad::o

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: fenomen;491952
:syg2::syg:

Arkadaşlar bizim bulaşık makinesi hastanelik oldu samsung marka geçen yıl almıştık tam 1 yılını anca doldurmuştu.Ondan önce de samsung buzdolabı tam yılını doldurdu servis yolu görünmüştü ikinci yılında aynı arızayı vermişti 3.arızayı vermeden değiştirdilerdi şimdi sıra bulaşık makinesinde gelecek yıla kısmet olur da bozulursa değiştiririz.

Bundan böyle Samsung benim için bitmiştir.:mad::o

Bosch forever :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar istanbul bilişim mağaza olarak sağlam midir diğer mağazalardan epey ucuz kargosuz şu ürünü buldum nasildir?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/waq20460tr-bosch-camasir-makinesi-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,37605.html#ProductTechnicalProperties

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;492101
Arkadaşlar istanbul bilişim mağaza olarak sağlam midir diğer mağazalardan epey ucuz kargosuz şu ürünü buldum nasildir?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/waq20460tr-bosch-camasir-makinesi-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,37605.html#ProductTechnicalProperties

İnternetten beyaz eşya alış verişi yapmanızı pek önermem açıkcası, hele ki İstanbul bilişimden hiç önermem...Genellikle paralel ithalat ürünler satarlar, garanti de problem yaşayabilirsiniz...3-5 kuruş fazla verin, sağlam bir yerden alın...Web'den aldığınız beyaz eşyaları da, kutusunda veya naylonunda herhangi bir hasar var ise kesinlikle teslim almayın. Aksi takdirde servis değişim raporu tutmaz bilginiz olsun...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;492108
İnternetten beyaz eşya alış verişi yapmanızı pek önermem açıkcası, hele ki İstanbul bilişimden hiç önermem...Genellikle paralel ithalat ürünler satarlar, garanti de problem yaşayabilirsiniz...3-5 kuruş fazla verin, sağlam bir yerden alın...Web'den aldığınız beyaz eşyaları da, kutusunda veya naylonunda herhangi bir hasar var ise kesinlikle teslim almayın. Aksi takdirde servis değişim raporu tutmaz bilginiz olsun...
:syg::syg2::vay: