škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyon Cihazı hk.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538195
Arkadaşlar kullanan veya bilgisi olan var mı şu cihazı düşünüyorm
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-octavia-yeti-oem-navigasyon-multimedia-ful-190115824
Kullanan çıkacağını pek zannetmiyorum, bir de ürünün markası dahi yok, ben olsam başka cihazlara bakardım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538195
Arkadaşlar kullanan veya bilgisi olan var mı şu cihazı düşünüyorm
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-octavia-yeti-oem-navigasyon-multimedia-ful-190115824
Bu tip adı sanı olmayam cihazların işletim sistemleri genelde hesap makinesinden farksız. Navi tuşuna basarsınız 10 snde anca açılır kendine gelir ve bu olay nerdeyse her tıklama için geçerli.  Dokunmatik ekranında algılamasının çok iyi oldugunu düşünmüyorum açıkcası.
Zenec gibi kendini kanıtlamış markalar daha iyi olur bence.

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;538202
Bu tip adı sanı olmayam cihazların işletim sistemleri genelde hesap makinesinden farksız. Navi tuşuna basarsınız 10 snde anca açılır kendine gelir ve bu olay nerdeyse her tıklama için geçerli.  Dokunmatik ekranında algılamasının çok iyi oldugunu düşünmüyorum açıkcası.
Navigasyonda islemci hizi buyuk faktor,
Bazi firmalar cihazin ozelliklerini on planda tutup islemci hizini sakliyor.. ve sonucta da performans da dusuk oluyor malesef..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;538202
fiyatlar epey yuksek kafam karışık doğrusu

Alıntı yapılan: timbaz;538209
Navigasyonda islemci hizi buyuk faktor,
Bazi firmalar cihazin ozelliklerini on planda tutup islemci hizini sakliyor.. ve sonucta da performans da dusuk oluyor malesef..
fiyat olarak 700-800 bandını aşmasın istiyorum.zenec fiyatı epey yuksek.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538218
fiyatlar epey yuksek kafam karışık doğrusu

fiyat olarak 700-800 bandını aşmasın istiyorum.zenec fiyatı epey yuksek.

arkadaşlar navimex navitec gibi ürünler nasıldır:confused:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;538280
arkadaşlar navimex navitec gibi ürünler nasıldır:confused:

Hocam navigasyon önemli değilse birşeyler oynatmayacaksan RCD 510 tarzı bir ürün alman daha mantıklı olacaktır.İkinci elleri 300-350 civarında birde getway değişmesi gerekiyor senın arabada o da o civarda olması lazım bi 100 tl de işçiliği desen senin fiyatlara gelir ama en azında usb li sd kartlı güzel bir cihazın olur:ok:

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orijinal olmayan ürünlerde işletim sistemi çok fark ediyor. Kimi Windows tabanlı bunlara IGO yükleniyor, ekstra uygulama seçeneği daha az.
Android olanlar var, bunlarda çok fazla navigasyon seçeneği var. İgo, sygic, navigon vesaire.
Ama hiçbiri orijinal cihaz gibi aracın verilerini değerlendiremez. Bu yüzden ben orijinal dışına çıkmayı düşünmem.
Orijinalinde de navigasyon yazılımı hem harita, hem de arayüz olarak çok iyi değil.
Bu yüzden telefona navigasyon uygulaması yükleyip kullanmak çok daha masrafsız ve performanslı geldi bana. Üstelik internet üzerinden trafik yoğunluğunu alıp ona göre rota  oluşturulabiliyor.
Bence navigasyon için medya sistemini değiştirmeye gerek yok.