škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Araç Tercihi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakimi kendi soyluyo. İlla km sarti yok 15k dolsa da bu yag iyo diyip bakima gerek tok diyebiliyor. Ama para varsa performans icin ayri arac her zaman tercihim. 30 milyara mal olmus 1.8t nin haaatatatatata diye yanindan gecmesi koyar birazcik adama yaa

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;492006
Bakimi kendi soyluyo. İlla km sarti yok 15k dolsa da bu yag iyo diyip bakima gerek tok diyebiliyor. Ama para varsa performans icin ayri arac her zaman tercihim. 30 milyara mal olmus 1.8t nin haaatatatatata diye yanindan gecmesi koyar birazcik adama yaa

Müziğin sesini açar yoluma bakarım :D :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;492009
Müziğin sesini açar yoluma bakarım :D :D

Valla benim icim rahat durmuyo iste. Bi kasinti var ya bugunlerde bende hadi hayirlisi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;492013
Valla benim icim rahat durmuyo iste. Bi kasinti var ya bugunlerde bende hadi hayirlisi

En son ben öyle 210 la giderken en sol şeritte lavuğun yol vermeyip birde frene basması sonucu arkadan ilişkiye giriyodum hadi onu geçtim o hızda panik fren yapınca arabanın kıçını başını dağıtması beni hepten tırstırdı en güzel 120 sabit soldan 2.şerit hafif müzik miss :D

Azınca illaki bi bela buluyor yani net.2 ay öncede yol kenarındaki su kanalından karşıya atladım allahtan altı traverse denk geldi da Allah korudu yoksa bi 10 bin lik oluyordum az kalsın :D

3.20 iyidir.30-40 la sokak arasında gezerken hanımefendilere yol verip gülümsemelerini izlemek daha keyifli bence :D :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;492025
En son ben öyle 210 la giderken en sol şeritte lavuğun yol vermeyip birde frene basması sonucu arkadan ilişkiye giriyodum hadi onu geçtim o hızda panik fren yapınca arabanın kıçını başını dağıtması beni hepten tırstırdı en güzel 120 sabit soldan 2.şerit hafif müzik miss :D

Azınca illaki bi bela buluyor yani net.2 ay öncede yol kenarındaki su kanalından karşıya atladım allahtan altı traverse denk geldi da Allah korudu yoksa bi 10 bin lik oluyordum az kalsın :D

3.20 iyidir.30-40 la sokak arasında gezerken hanımefendilere yol verip gülümsemelerini izlemek daha keyifli bence :D :D

Ben hanimefendilere yol verince gulumsemelerini izlemiyorum iste sikinti orda :D

Arabayi satiliga cikardim istemeye istemeye kasintidan. Es kaza satilicak bulamiycamda araba oyle etrafa bakicam otobuse binicem :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir senin niyet başka, yol vermeler hanfendiler, gülümsemeler vs vs.... :)

Şaka bir yana arabanın cidden etkisi büyük bu konuda, Fx Coupe ile çok çok yaşamışlığım var

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492045
Kadir senin niyet başka, yol vermeler hanfendiler, gülümsemeler vs vs.... :)

Şaka bir yana arabanın cidden etkisi büyük bu konuda, Fx Coupe ile çok çok yaşamışlığım var

Valla abi benim octide 1.8T agu motor var doğukanın bahsettiği motor.Çatara patara gitmesi güzelde bmw bir başka :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim de hep icimdedir soyle imola red E46 3.30CI

ama gel gor ki bmw olunca 2. elde fiyatlar cok sisiyor

Peki bu durumda 2000 model ve üstü 150-200Bin km aralığında 3.18 veya 3.20CI ya 40-45bin TL vermek ne kadar mantıklı?
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2015, 11:18:37 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi 3.20 giden bi alet degilki. Aliyosan en assa 3.30 lazim ki asiri beslemeye alistiktan sonra atmosferik vallah billah bana tad vermemeye basladi. Dayimda 5.25 touring vardi. Duz vitesti bide. Ya araba hizlanana kadar cay demliyodum anisi yok arabanin siddet var action yok. He tabi hizini aldi mi da bitmek bilmiyodu makine orasi ayri :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaw aslında sahibinden de bir DelSol var. Eleman Turbo lamış. Gerçi nasıldır gidip görmek lazım ama sağlam yapılmışsa tadından yenmez. Ama gel gör ki 45Bin TL istiyor ki çok uçuk.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-500-plushp-crx-del-sol-turbo-b16-183902760/detay

Bi de şu var bu da çok aklımı çeliyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-bucu-r-delsol-149179354/detay

Bir de  bu araçlar arasında WRX ve BMW hariç hemen hepsinin elden çıkarması çok çok zor olur. Alıp evlenmeye razı olmak lazım :)
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2015, 11:09:03 Gönderen: viperking »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi 45 liraya o arabdan yapar bide yanina yedek sandik motor koyariz :)

Abi bu isin zevk kismi. Bu artik biyerden biyere gotursun mantifi degil binip keyif aliyim demek. O yuzden paraya da bakmamak lazim :)

Egerki citroen polo gti tarzi bisey kesecekse seni stg1 bi hothache hic ugrasma tabi al mis gibi bin 2 yil sonra da sat ;)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
19.500 oloan delsol u alıp 10bine turbolasak mı :)

Şaka bi yana benim için tek seçenek sanki yine GTC gibi.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: DDŞ!;492284
Egerki citroen polo gti tarzi bisey kesecekse seni stg1 bi hothache hic ugrasma tabi al mis gibi bin 2 yil sonra da sat ;)

aynı benim gibi :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492294

Bi octavia daha alalım abi sana 20 bine alıp 10 bine doldurursun sara sara gezersin ondan sonra :D :D

[YOUTUBE]vlNB0NMgtb4[/YOUTUBE]

Bide Launch bağlarız şöyle her ışıkta Drag yaparsın artık :gaz::D

[YOUTUBE]-vq5U5Yl9Ps[/YOUTUBE]

Sonra bi egzos :D

[YOUTUBE]0eARCE6jqcM[/YOUTUBE]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492294

Al abi gtc al benim alicagim yok zaten bu gidisle :D