škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Araç Tercihi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahh ahh, demiştim ama yapılabilo diye.

Bütçeye uygun 2 seçenek vardı, Corsa D GSI ve 207 RC belki DS3. Rc deki sente atlama sorunu, DS yi elden çıkarabilir miyim düşüncesine, GSI ın alt yapısının neredeyse OPC ile aynı oluşu beni GSI a yönlendirdi.

Şimdi beklemedeyim. Param gelirse ver elini GSI :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada eskilerden aklıma geldi burada paylaşayım dedim. Çok sevdiğim bir videodur kendisi

http://www.youtube.com/watch?v=G3apOKOHbKE

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahh su paralar abi bi gelse senlik olucak da...
Erhan abinin selami var bu arada sana

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sen de dlm soyle. Gtc yi de cok mrk ettim. Ankara ya gelir gelmez bi test ederiz artik :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;493199
sen de dlm soyle. Gtc yi de cok mrk ettim. Ankara ya gelir gelmez bi test ederiz artik :)

Gtc dehsetul vahset. Bende henuz gezmedim yatiriyo ama egzoz sesi yeter zaten catapata. Tam kafamdaki speclere sahip araba bi tek lpg si eksik :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
koniyu renklendirelim .
30-33 bin Tl civarina corsa d gsi 1.6 turbo var. 150 hp ama corsa opc ile ayni spec ler. Sadece yazilimla 210  hp aliniyor. ama tasarim cok ii degil

onun yerine 40-42 civarina yakisikli body kiti ve icte Recaro koltuklariyla Corsa OPC

ama 40 civarina cikilinca ztn GTC alabilirsin.

mantik dio ki GSi al. hem para artar hem de ustune yazilim-downpipe vs icin de para kalir

bi yandan cekici tasarimli OPC var  ona cok bisi yapmaya grk yok

ama kalbim de hep GTC dio :)

bi de ap ayri olarak 15 bine yemyesil Kawasaki Ninja 250 sl+ekipman al. baska dunyalara uelken ac dio

cok acimasiz bu seytan yaw

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bosver gsi i falaan.  Eski alicaksan 1.8t ye dus hayat onda ;) oynamasi kolay ucuz makine

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğukan aklımı çelme yaw,

dün zaten şöyle bi makina gördüm aklım kaldı, normalde hiç sevmem ama sayende aklıma girdi işte :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ares-den-2000-model-audi-tt-1.8t-180hp-cabrio-s-line-194937215/detay

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;493980

dün zaten şöyle bi makina gördüm aklım kaldı, normalde hiç sevmem ama sayende aklıma girdi işte :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-ares-den-2000-model-audi-tt-1.8t-180hp-cabrio-s-line-194937215/detay

Oo abi ankaradaymış makina bak alicam falan dersen hemen gideriz angara tayfa olaraktan bakmaya :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ok saolun aklimdasiniz ztn. kesinlesir de ankara da bulursam once sizin gruba bi experiz yaptiricam :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;493980

Abi emekte galeri garanti katlanmistir o araba. Ama hani cabrio olur olmaz bilemem de quattro 1.8t nin de tadi bammbaska. Bu arabanin uzerine 5milyar koydugunu dusunemiyorum 250+ hp spor sik effsane araban olur valla yengeyi alirsin yanina bababaaaap istanbul :)

Ankarada araba bulursan gelmeden sen biz herturlu cozeriz ;)