škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rüyalarımda ROOMSTER

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
s.a. arkadaslar uzun suredirr symbol 2009 model kullandım arabayı degiştirsem artık yası gecmeden dedim vee bir  gün yolda Roomster gördüm vee resmen aradığım araç bu dedim :) markayı gorunce daha dda sevindim SKODA abi gerisi teferruat dedim :)
alabildim mi ? hayır :) ilanlardaki fiyatlar ve km ler yüksek buldumm filan derken gittim yeni kasa  2013 symbol joy aldım:) ama aklım hala roomsterde tabi ve bi tanıdık vasıtası ile 2012 model 1.4 panorama 85hp 21000km de bulddum. Allah nasip edersse 3 ggün sonra symbbole veda ediyorum ve gidip roomsteri alacagım :)
kafamı kurcalayan arracta hiç  bakım yapılmamıs muayenne banna kısmet eksoz emisyon ben yaptırcam filan ufak masraflar vaar. bakım ne kadar tutar acaba serviste mi yoksa sanayide mi yaapttırsam malum fiyat cok farklı.
aracın panoramik camı tas sonnucu catlamıs ve yetkili serviste orjinal ile değiştirilmiş. belgeleri fotograflaarı var gördüüm içim raahat gidip bilgisayara sokturup alcam nnasipsse  artık benim de bir roomsterim olacak :)
ve herkesin kötü dedigi symbolde baz modelde bile esp esr msr antipatinaj yokus kalkıs standart ama roomyde esp dahi olmaması buyuk ekksiklik oyle değil mi? esp taktırmak kaça malolur acaba?
baya uzun yadım hakkınızı helal edin.

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hoşgeldin,

Özel serviste 300 TL'yi geçmez bakımı bence. Öte yandan 3 yaşında bir araç hiç bakım görmemişse biraz şüpheli bakarım, yağın ömrü bir yıldır.

ESP sonradan olmaz, hiç girişme

Çevrimdışı erkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;491990
Hoşgeldin,

Özel serviste 300 TL'yi geçmez bakımı bence. Öte yandan 3 yaşında bir araç hiç bakım görmemişse biraz şüpheli bakarım, yağın ömrü bir yıldır.

umarım alacagım swhirde bilgisayarlı servis vardır da motor gücüne filan baktırırım.. tesekkurler.

Çevrimdışı mr.karahan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 ay önce yaptırdım adanada özel serviste.. 275 tl verdim 1.4 panoroma

Çevrimdışı erkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin,

ilk sahibi 13000 de ilk bakımı yaptırmıs  sonraki bakıma 7000 km var dedi alacagım kişi. benim aklımda ikinci yani simdiki sahibinin bakım yaptırmadıgı kalmmıs.
kısmetse yollar acık olursa haftaya alacagım insallah ...

Çevrimdışı erkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin,

sonunda bugun gidip aldım zorlu kış şartlarına ragmen ROOOMYmi :) cıta altında iki parca lokal boya haricinde bir sıkıntı cıkmadı ve motor olsun elektronik kontrolü olsun süspansiyonlar ve fren olsun sorunsuz hatta hatasız cıktı cok sukur. kıslık lastikleri ustune ve yazlıklar bagajda geldim Allaha sukur..