škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam rezistansı hakkında

Ziyaretçi · 20 · 7841

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;492898
Aynalar arac disi oldugu icin oto kapanma yok sanirim. Dusunsenize disarda yagmur yagiyo, ayna rezistansi 10dk. Da bir kapniyor

Dışarısı kapanmıyor babam açık unutmuş iki gün öyle kaldığını bilirim :D

Çevrimdışı dselvili

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 model skoda superb aracımda arka cam rezistansım istediğim gibi çalışmıyor. Daha önce 6 kasa golfum vardı arka cam ısıtıcısını açtığımda cama dokunduğumda siyah cizgilerde sıcaklık hissediyordum. Fakat superb o hissiyat yok bide ısıtıcı otomatik kapanıyor. Servise götürdün cam büyük olduğu için anca ısıtır dediler fakat hala bir memnuniyetsizliğim var. camın büyük olması nedeni bana pek ikna edici gelmedi. Benimle aynı sorunu yaşayan varmı. Isıtıcı buğuyu çözmüyorki birakın buzu çözsün servismi beni geçistiriyor anlamadım. Teşekkürler

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dselvili;602976
2013 model skoda superb aracımda arka cam rezistansım istediğim gibi çalışmıyor. Daha önce 6 kasa golfum vardı arka cam ısıtıcısını açtığımda cama dokunduğumda siyah cizgilerde sıcaklık hissediyordum. Fakat superb o hissiyat yok bide ısıtıcı otomatik kapanıyor. Servise götürdün cam büyük olduğu için anca ısıtır dediler fakat hala bir memnuniyetsizliğim var. camın büyük olması nedeni bana pek ikna edici gelmedi. Benimle aynı sorunu yaşayan varmı. Isıtıcı buğuyu çözmüyorki birakın buzu çözsün servismi beni geçistiriyor anlamadım. Teşekkürler

Kendiliğinden devreden çıkması normaldir; çalıştırdıktan 10 dakika sonra otomatik olarak devreden çıkar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Tropikal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rapiddeki ayna rezistansini çalıştırmak için özel bir tuş, düğme varmı yoksa klimanin orda bulunan rezistas düğmesine basınca otomatik olarak ayna rezistansi çalışıyor mu?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her modelde aynı mı bilmiyorum ama eğer ayna ısıtma varsa ayna kumanda joystiğini rezistans olan yere çevirmeniz gerekiyor. Yeti'de öyle.

Konu dışı ama sağ aynanın geri viteste kaldırımı gösterecek şekilde aşağı inmesi için de R yani sağ ayna konumunda olması gerekiyor (bu durum VAG COM müdahalesi gerektirebilir).