škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lütfen yardım eder misiniz?

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekremaygün

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arabam 1.6 roomster comfort
4 gün kar altında kaldı
bu sabah çalıştırayım dedim çalışır gibi oldu ama sustu
ibreler bir sağa bir sola gitti geldi ve göstergede error hatası verdi km vs göstermiyor
15-20 defa aynı şekilde yaptım çalışır gibi oluyor ama motor duruyor sonunda akü de bitti
bir oto elektrikçi geldi takviye ile arabayı çalıştırmayı denedi ama o da çalıştıramadı, sigortaları kontrol etti vs ama araç çalışmıyor ama gereksiz yere alarm vs çalıyor araba kendi kendine kilitliyor kapıları vs.
abi bu beni aşıyor araba kendini korumaya almış dedi gitti
motorcu geldi valla ben anlamıyorum motordan bi şey söktü oraya direk benzin sıkarak arabayı çalıştırmayı denedi çalıştıramadı o da bu beni aşar dedi gitti
ya ben ne yapacağım araba köyde

Çevrimdışı ekremaygün

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bursa sertepe servisi aradım araç LPG li olduğu için kabul edemeyeceklerini söyledi
bu nasıl iş anlamadım

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Keşke takviye ile denemeseydin, tavsiyem güzel bir akü al ve tak, bakalım ne olacak

Çevrimdışı ekremaygün

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
irfan bey aküyü söküp takmayı bile bilmiyorum yeni akü alsam nasıl takacağım araba olduğu yerde yığıldı kaldı

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
error hatası nedir_ Bir hata kodu yok mu rakamsal olarak. eğer bu tür bir kod varsa yardım almanız daha kolay olur.

Benim aklıma gelenler, akü-alternatör-marş motoru veya dinamosu şeklinde

HEr şekilde ak bittiyse zaten yeni akü alacaksınız. Bence yeni bir akü alın, önceden gelen elektrikçi aküyü bağlar zaten.

Geçmiş olsun

Çevrimdışı ekremaygün

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
göstergede sadece error yazıyor başka görüntü yazı yok saat ise devamlı 10:00 gösteriyor

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Akü bitince beyin sapıtıyor, aküyü aldığın yerden yardım ederler bağlama için.

Aküyü aldığım yerdeki çırak bağlama işini halletmişti çabucak, taksiyle eve götürmüştüm arabanın yanına