škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb kararsızlığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese iyi günler kazasız belasız sürüşler.kısmet olursa yeni superb 1.6 dsg prestige ile foruma üye olmak üzereyim.çeşitli yerlerden fiyat araştırması yapıyorum 1 hafta içinde durum netleşicek.ilgilenen arkadaşlara sormak istediğim birkaç sorum var cevap veren olursa şimdiden teşekkür ederim.
1. Motor performansı ile ilgili. uçak olsun demiyorum ama yokuşta kalkışta falan bayılsın istemiyorum.

2. Deri koltuk sanırım prestige de bile yok.sorduğum hiçbir bayide yoktu.sadece istanbulda yüce motor kendilerinin deri kaplattığını söyledi.hatta ellerinde kahverengi birtane olduğunu söylediler .çocuklar ufak bej döşemeyi mahvederler deri şart gibi.yorumlarınızı bekliyorum.

3.Arabada kronik arızadan bıkmış birisiyim en azından bu araç ne gibi arızalar verir şans işi biliyorum ama yinede merak ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi niyet dileklerinize bilmukabele diyerek başlayayım. Foruma hoşgeldiniz...
Benzer konular var forumda aşağıdaki linkten bazı sorularınızla ilgili fikir edinebilirsiniz:
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=29401

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Deri koltuk konusu kafamı karıştıriyor neden orjinali yok anlamıyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yarı deri şeklinde var. Zamanla kirlendikçe Vinex ile silersiniz 1-2 saatinizi alır maksimum. Mis gibi olur.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Kronik derken dsg arıza yapma ihtimali olan bir şanzıman, sorunsuz da binebilirsiniz ama sordunuz söyleyelim en azından bilin. Garanti uzatarak alırsanız kafanız rahat olur.

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yorumlara teşekkürler.dsg nin durumunu biliyorum şams işi birazda.garanti uzatma dsg yi kapsıyorsa yaptırırım.yarı deri görsel güzel ama işlevsel olarak yetersiz temizlik konusundan emin değilim 3+1 arabaya binince bizim haylazlar nasıl coşar tahmin edmiyorum :)

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yüce motor istanbulla ilgili sıkıntılı bir durum varmıdır.anlaşmak üzereyımde :)

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
henüz 1 haftalık aracım için söyleyebilirim ki, çekişi gayet başarılı

corolla 125 beygir 2014 kullanıyordum,

ama inanın yokuşlarda bayılma vs yok

sadece ilk kalkışta hafif ama çok az yıgılma var o da önemli değil 1500kg lık araç sonuçta, uzun yolda ilk 650 km de 120km ort hızla 5lt yaktı

bence fiyat performans memnuniyet değerlendirmesinde bu araç tek

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda bugün prestij paket siyah superb me kavuştum :))

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler :)

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun drdeniz, ne kadara aldınız... Hediye vs ne verdi bayii...

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
93500 e geldi deri koltukta yapıldı. bagaj havuzu ilkyardım seti yangın tüpü kartel koruma(standart varmış) ziebarttan deri koruma hediyeleri.kaucuk paspası da 100 tl ye aldım(160 çekiyorlardı)

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
garanti uzatma işi içinde pazartesi teklif gönderecekler. ne kadar tutuyor, yaptıran varmı acaba?

Çevrimdışı nilerdal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben 1200tl ye 2 yil uzattim garantiyi, 16 ocakta... Navigasyon, geri görüş kamerası ve arac yol kamerasi set sahibinden com da 800tl ye satılıyor ama kararsızım

Çevrimdışı drdeniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence araç yeterince dolu ekstra birsey ekletmeyi düşünmüyorum.navigasyon akıllı telefonların hepsinde var çokta sık kullanmam doğrusu, kamera varkende cok kullanmazdım ki park sensorleri yeterli bence.