škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid spaceback neden tutulmuyor ?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;493846
Trabzonda çok sayıda skoda görünyorum, bayi ve servis sebebiyle burada satışlar daha fazla
 spaceback  4 tane görmüştüm

Vay, hemşerim :)
İyi iyi, inşallah tüm Türkiye genelinde aynı tabloyu görürüz.
Bahadır oto mu bakıyor Trabzon'da ?

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Redneck1980;493849
Bence rapid çok değil 3 seneye kadar ortalığı kasıp kavurur yazın bunu kenara bende alırken bunları çok araştırdım bursada Rapide sıra veriyorlar yoğun satış devam ediyor....

Onu zaman gösterecek, inşallah temenni ettiğimiz gibi olur...
Sedan yine iyi durumda, spaceback biraz sıkıntılı gibi sanki...

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;493853
Tutulup tutulmamasına neden kafayı takıyorsunuz ki? verdiğiniz para karşılığında ne aldığınıza, konfor, tüketim, donanım, performansa bakın...amaç primse parayı gayrimenkula, bankaya yatırmak daha mantıklı...Hem kullan, hem para kazan olmaz...
10 sene önce almıştım benim takayı, o zaman 25000 civarına malolmuştu, şimdi 17000 bile etmek bir kenara; bakmaya bile gelen yok...
Güzel, mutlu binmeye bakın bence...

Yok abi, benim asla kar etsin, yada değer kaybetmesin diye bir uğraşım yok. Benim düşüncemde sizin gibi, araba bir taşıttır, yatırım aracı değildir. Fakat insanın aklına gelmiyor değil, Allah korusun zor bir duruma düşülür, aracı satmak gerekir hiç alıcısı çıkmaz. Yani fiyat olarak demedim neden kimse almıyor bu araçları demek istedim.

Çevrimdışı Blacksea

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: saday;493864
19 ocak itibarı ile elegance tdı dsg spaceback 62.000tl ban alırkende 62.400tl idi bence bir kayıp yok:)

Ben alırken 3000tl indirim vardı 58 bine aldım şuan 56 bin.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tutulur tutulur merak etme

Bide su alintilari yapmasak. İki satir paylasim iki sayfaya cikmis.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, Rapid' de, Rapid Spaceback' de ara segment araçlar. Rapid'  in rakibi, Accent Blue, Linea, 301, C-Ellyse gibi araçlar. yani B+  olarak geçiyor. Spaceback' in ise sanırım rakibi yok, B+HB olarak  geçiyor ama aklıma başka araba gelmiyor bu segmentte.

Rapid ve  Spaceback' in malzeme kalitesi, işçiliği, donanımı B+ segmentine göre  ayarlanmış. Yani maliyet kaygısıyla üretilen, sedan olsun, bagajı büyük  olsun, dizeli olsun yeter olayı... Çünkü Rapid' in rakiplerine  baktığınızda bunu görüyorsunuz.

Önümüzde ki aylarda Fabia 3  geliyor. Bu araç gelince açık söylemek gerekirse Spaceback' in satış  adetleri iyice düşecek. Fabia, Skoda' nın her zaman volume modellerinden  biri olmuştur. Fabia' ya bu nedenle çok önem veriyor Skoda. Yeni Fabia 3  ise yenilikçi teknolojileri, yeni motor gamı ve şasisiyle birlikte çok  başarılı bir otomobil  olmaya aday.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Spaceback, diğer tüm sw karoserli araçlar gibi TR'de belli bir satış hacmini kolay kolay geçemez. Ama öte yandan SW'nin de kendine göre bir seven kitlesi olduğundan VAG çatısı altındaki bu araç her türlü alıcı bulur. İşkillenmeden binmek lazım, yoksa arabanın tadını alamazsınız :) tepe tepe binin.

Alıntı yapılan: crash;493921
Arkadaşlar, Rapid' de, Rapid Spaceback' de ara segment araçlar. Rapid'  in rakibi, Accent Blue, Linea, 301, C-Ellyse gibi araçlar. yani B+  olarak geçiyor. Spaceback' in ise sanırım rakibi yok, B+HB olarak  geçiyor ama aklıma başka araba gelmiyor bu segmentte.

Rapid ve  Spaceback' in malzeme kalitesi, işçiliği, donanımı B+ segmentine göre  ayarlanmış. Yani maliyet kaygısıyla üretilen, sedan olsun, bagajı büyük  olsun, dizeli olsun yeter olayı... Çünkü Rapid' in rakiplerine  baktığınızda bunu görüyorsunuz.

Önümüzde ki aylarda Fabia 3  geliyor. Bu araç gelince açık söylemek gerekirse Spaceback' in satış  adetleri iyice düşecek. Fabia, Skoda' nın her zaman volume modellerinden  biri olmuştur. Fabia' ya bu nedenle çok önem veriyor Skoda. Yeni Fabia 3  ise yenilikçi teknolojileri, yeni motor gamı ve şasisiyle birlikte çok  başarılı bir otomobil  olmaya aday.

Makyajlı i30 ne zaman geliyor İnanç bey, yenilenen motoru merak ediyorum belki müşteri olurum :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: crash;493921

Rapid Spaceback'in o segmentte en büyük rakibi Fiat Punto. Ama yanlış bilmiyorsam yakın zamanda üretimden kaldıracaklar Punto'yu sanırım

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Alıntı yapılan: Blacksea;493891
Onu zaman gösterecek, inşallah temenni ettiğimiz gibi olur...
Sedan yine iyi durumda, spaceback biraz sıkıntılı gibi sanki...
İstatistiki Bilgiler var elimizde... [emoji4]

http:// http://m.sabah.com.tr/otomobil/2014/07/06/iste-skodanin-en-cok-satan-modeli  [emoji593] [emoji594] [emoji593]

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;493923
Spaceback, diğer tüm sw karoserli araçlar gibi TR'de belli bir satış hacmini kolay kolay geçemez. Ama öte yandan SW'nin de kendine göre bir seven kitlesi olduğundan VAG çatısı altındaki bu araç her türlü alıcı bulur. İşkillenmeden binmek lazım, yoksa arabanın tadını alamazsınız :) tepe tepe binin.

Makyajlı i30 ne zaman geliyor İnanç bey, yenilenen motoru merak ediyorum belki müşteri olurum :)

Henüz belli değil İlker Bey. Ama ben nisan-mayis gibi bekliyorum. 136 ps ve 300 nm tork 7 ileri çift kavrama dct şanzıman :) bizde merakla bekliyoruz açıkçası :) bu sene Hyundai in yenilik senesi. Yeni i20 Coupe geliyor martta. Yine Yeni i20 için 1.0 t gdi 3 silindirli bir motor gelecek. Yeni i20 de de çift kavrama bekliyoruz. Yeni kasa İx35 gelecek. İx35 için 1.6 dizel ve 1.2 t gdi motorların entegre edilmesini bekliyoruz. Yine 7 ileri çift kavrama ile tabi. Yani anlayacağınız Hyundai bu sene turbo benzinli ve çift kavramaya geçiş yılı yaşayacak.  Satış adetlerini baya arttiracagini düşünüyoruz.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;493924
Rapid Spaceback'in o segmentte en büyük rakibi Fiat Punto. Ama yanlış bilmiyorsam yakın zamanda üretimden kaldıracaklar Punto'yu sanırım

Punto B segmenti hocam. Yani Fabia nin rakibi ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;493985
Henüz belli değil İlker Bey. Ama ben nisan-mayis gibi bekliyorum. 136 ps ve 300 nm tork 7 ileri çift kavrama dct şanzıman :) bizde merakla bekliyoruz açıkçası :) bu sene Hyundai in yenilik senesi. Yeni i20 Coupe geliyor martta. Yine Yeni i20 için 1.0 t gdi 3 silindirli bir motor gelecek. Yeni i20 de de çift kavrama bekliyoruz. Yeni kasa İx35 gelecek. İx35 için 1.6 dizel ve 1.2 t gdi motorların entegre edilmesini bekliyoruz. Yine 7 ileri çift kavrama ile tabi. Yani anlayacağınız Hyundai bu sene turbo benzinli ve çift kavramaya geçiş yılı yaşayacak.  Satış adetlerini baya arttiracagini düşünüyoruz.

yeni kotorlar, yeni sanziman, yeni kasalar derken bu sene baya is cikar size :)

edit: kotor ne yaf :D 1 haftadir androidden yaziyorum anam agliyor. nok e6 ile takir takir dosuyordum, g3 beat aldm, ş harfi bile yazasim gelmiyor satacam.

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah sattırmak nasip etmesin arabamın genişliğinden ve spor görünümünden ve yakıt performansından o kadar mutluyum ki araba satılacak mı diye düşünmedim bile... hem sedanlarda olan bagaj hacmi hemde spor görüntü daha ne olsun rapid spaceback

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kralcuneyt;494003
Allah sattırmak nasip etmesin arabamın genişliğinden ve spor görünümünden ve yakıt performansından o kadar mutluyum ki araba satılacak mı diye düşünmedim bile... hem sedanlarda olan bagaj hacmi hemde spor görüntü daha ne olsun rapid spaceback

Yol sesi nasıl peki?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;494009
Yol sesi nasıl peki?

Ben söyleyim abi benim ibizadan bi tık üstte ancak pek yumuş yumuş bi araba değil malesef