škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A5 Octavia Alacağım

rex10 · 19 · 11712

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düşünürseniz bizim kara oğlanı verelim size. Herhangi bir sitede ilanı falan yok aracın, 2012 mart ayında aldım 3. yılını doldurmak üzere yani. Aylarca aramıştım o zamanlar :)
İlk sahibi albay akrabasına satmış kendisi de astsubaydı ondan sonrada bize nasip oldu. Kilometresinin yarısını uzun yolda yapmış (şuan 130.000'de) o nedenle yaşıtlarına göre diri bir araç, uzun yola bağlı olarak kaput civarında taş izleri vardı rötuş ile doldurduk. Bunların haricinde 2 ayrı kazası olmuş ve 2 parça boyası var, değişen parçası yok. Gerek rutin bakımları olsun gerek boya bakımı olsun zamanında yapılıyor. Brc marka sıralı sistem var, benim yoğun trafik ve kısa mesafeli kullanımım da şuan ki lpg fiyatları ile (1.90) 24 kuruş yakıyor ama eminim daha da az yakabilir. Muayene bitimine 11 ay var. Şu an aklıma gelenler bunlar, düşünürseniz merak ettiğiniz ayrıntıları yazarım.
Bu arada araç A5 kasa 2005 model elegance donanım, siyah renk ve iç döşemeler bej.

Çevrimdışı kent36100

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç harika arkadaşlar inanılmaz derecede özellik var yazdıgım özeliklerden biri yok diyen varsa araba bende bedava gelip bakabilir deniye bilir teşekurler

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2005 füme 1.6 mpi lpg elegance var.116000 km de tum bakımları yetkili servisten yapılmıştır. 104.000 de triger balata grubu degisti (771tl)

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar aracımı satmayı düşünüyorum yabancıya gitmesin sahibinden ilan numarası 198351243 :)