škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sadece buji degistirdim arabam degisti ultrasonik iridium

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;494208
Tavsiyeniz üzerine netten baktım ama tanesinin fiyatı 219 tl diyor 4 tanesine 880 tl yapar çok pahalı değilmi yoksa bitane yeterlimi

yok bir tane yeterli değil mustafa bey size anlatsın 3 çeşidi farklı fiyatları var hepsi aynı dedi bana ama ömürleri farklıymış 0532 677 01 55

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tavsiyeniz üzerine netten baktım ama tanesinin fiyatı 219 tl diyor 4 tanesine 880 tl yapar çok pahalı değilmi yoksa bitane yeterlimi

4 tanesi 220 tl :)))) havale yaparsan 200 ama ucuz olanları da var km si az gidiyor

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni nesil turbo beslemeli araçların bujileri zaten iridyum.Eski nesil araçlarda ben pek tavsiye etmiyorum.Sizin aracınızda multi point injection olduğundan eski nesil motorlar arasına giriyor.Sizin hissettiğiniz fark büyük ihtimalle psikolojik birşey yada eski bujilerinizin değişim tarihi gelmiş.

İridyum normal bujilere göre daha fazla akım çeker arkadaşlarında dediği gibi uzun vadede bobinlerinize zarar verme olasılığı yüksek

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;494215
Yeni nesil turbo beslemeli araçların bujileri zaten iridyum.Eski nesil araçlarda ben pek tavsiye etmiyorum.Sizin aracınızda multi point injection olduğundan eski nesil motorlar arasına giriyor.Sizin hissettiğiniz fark büyük ihtimalle psikolojik birşey yada eski bujilerinizin değişim tarihi gelmiş.

İridyum normal bujilere göre daha fazla akım çeker arkadaşlarında dediği gibi uzun vadede bobinlerinize zarar verme olasılığı yüksek

yol bilgisayarında ki düşüş psikolojik olamaz arabam 6 aylık SIFIR ALDIM zaten bujisi eski değildi
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2015, 15:27:33 Gönderen: kralcuneyt »

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;494215

bilinçli olduğunuz için merak ediyorum diyelim ki uzun vadede bobin yandı bobin kaç para merak ediyorum performans la bir depoda 50km fark var

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tavsiyeniz üzerine netten baktım ama tanesinin fiyatı 219 tl diyor 4 tanesine 880 tl yapar çok pahalı değilmi yoksa bitane yeterlimi

3 bujili benim arabam ben 160 a aldim

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bobinin tanesi 90 tl olarak görünüyor. 3x90=270tl+işçilik.Araba sizin kararda sizim..

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;494221
Bobinin tanesi 90 tl olarak görünüyor. 3x90=270tl+işçilik.Araba sizin kararda sizim..

evet çok tesekkür ederim gerçekten denemeye devam edeceğim arabam 1,2 mpi ve gercekten memnunum bırakamam :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kralcuneyt;494213
yok bir tane yeterli değil mustafa bey size anlatsın 3 çeşidi farklı fiyatları var hepsi aynı dedi bana ama ömürleri farklıymış 0532 677 01 55

Alıntı yapılan: kralcuneyt;494214
4 tanesi 220 tl :)))) havale yaparsan 200 ama ucuz olanları da var km si az gidiyor

Alıntı yapılan: kralcuneyt;494219
3 bujili benim arabam ben 160 a aldim
Cüneyt Bey sabah sizi uyardım, şu 3 mesajınıza bir bakar mısınız? Sadece 10 dakika içinde aynı konuyla ilgili 3 farklı ama aslında aynı mesaj atmışsınız. Mesajınızı düzenlemek istiyorsanız sağ alt taarftaki "düzenle" kısmını kullanın, habire mesaj yazmayın. Bir kez daha ikaz etmeyeceğim...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;494225
Cüneyt Bey sabah sizi uyardım, şu 3 mesajınıza bir bakar mısınız? Sadece 10 dakika içinde aynı konuyla ilgili 3 farklı ama aslında aynı mesaj atmışsınız. Mesajınızı düzenlemek istiyorsanız sağ alt taarftaki "düzenle" kısmını kullanın, habire mesaj yazmayın. Bir kez daha ikaz etmeyeceğim...

3 mesaj da birbirinden farklı asıl siz okuyun  lütfen bende sorun yok

Çevrimdışı kralcuneyt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;494225

birincide fiyat yazmıyor 2 cide fiyat yazıyor 3. de benim arabamın için 3 adet aldığımı ve fiyatının düşük olduğu belirtiliyor siz dikkatli olun bir sorun varsa bunu böyle cozemezsınız

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kralcuneyt;494226
3 mesaj da birbirinden farklı asıl siz okuyun lütfen bende sorun yok

Alıntı yapılan: kralcuneyt;494227
birincide fiyat yazmıyor 2 cide fiyat yazıyor 3. de benim arabamın için 3 adet aldığımı ve fiyatının düşük olduğu belirtiliyor siz dikkatli olun bir sorun varsa bunu böyle cozemezsınız

Adnan Bey size 1 soru sormuş; soru da gayet basit bir soru; sorunun cavabını 1 mesajla verebilecekken 3 farklı mesajda vermişsiniz; anlatabildim mi yoksa anlama yetinizde bir problem mi var? "3 farklı ama aslında aynı" ifadesi sizin sınırlarınızı zorladı benim anladığım kadarıyla, fazla da zorlamayın anlamak için.

Aynısını Kadir'in mesajında da yapmışsınız; zaten forumda toplamda 40 mesajınız var, içerikte 10 tane mesaj etmez. Forumu çöplüğe çevirdiniz.

Sabah sizi de uyardığım halde hala ısrarla aynı şeyi yapıyorsunuz sonra da gelip yok öyleydi yok böyleydi diye konuşuyorsunuz.

"Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" dedikleri gibi; sabah uyardığım üzere size uygun cezayı da gönül rahatlığıyla veriyorum, hayırlı uğurlu olsun size.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bujinin bobin üzerindeki etkisini hesaba katmayan hangi kuruluş olursa olsun yalan söylüyor.Ayrıca bir sorun çıkınca bu sorunu giderme garantörlüğünü de üstlenecek mi acaba bosch markası?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

rapidspaceback35

• Ziyaretçi
Herkes okuyacak kim doğrulari yazmiş kim kibir yapip hataya düşmüş zaten anlayacak karalama yaparak iş olmaz